Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyma czy Boyi ?


Recommended Posts

Witam ! Wiem , że temat był poruszany wiele razy , a ja nie chcę kolejny raz wywoływać głupiej dyskusji .

 

Mam tylko pewne wątpliwości za 2h prawdopodobnie kupię replikę , będzie ona moją pierwszą. Tutaj właśnie zaczyna się moje pytanie : Mianowicie czy wnętrze boyia jest dużo gorsze niż cymy ? Dużo czytałem i wiele ludzi mówiło o luzach w cymie , czy w 048s też one występują ? Jak mówiłem jest to moja pierwsza replika i dla mnie niezawodność będzie stała na pierwszym miejscu , niż wygląd , po prostu nie chcę gdy koledzy będą się strzelać , a moja replika będzie sobie leżała w serwisie .

 

Za szybkie odpowiedzi dziękuje :)

Link to post
Share on other sites

Właśnie , ale jeśli będą luzy to cyma ma duży minus . Jeśli wnętrze boyia nie jest dużo gorsze od cymy to wezmę boyia ,

 

Jeśli mam do wyboru malucha z silnikiem merca lub ładny i dobry samochód to wezmę ten drugi : ).

 

Dodam , że między boyiem a cm jest 50 zł różnicy . Boyi jest tańszy

 

Ale żeby nie było , że ludzie zaczną rozpisywać się nie wiem jak , ponawiam pytanie:

Czy wnętrze boyi jest dużo gorsze od cymy ? Czy różnica w wyglądzie i spasowaniu jest ogromna , dodaje , że boyi jest 50 zł tańszy , więc co waszym zdaniem by było lepszym wyborem ? Nie chcę , abyście za mnie wybrali , liczę na szczere odpowiedzi i sam zdecyduje na ich podstawie co wybrać , dziękuje ;)

 

Edit: Facek czytałem , ale jest jedna odpowiedź zawsze

 

Wnętrze - cyma

Zewnątrz - boyi

 

A ja chcę się dowiedzieć czy wnętrze jest dużo gorsze , bo na boyi przemawia cena oraz wygląd.

Edited by Manfred220
Link to post
Share on other sites

Najlepiej idź do sklepu, gdzie możesz egzemplarz wziąć w łapki. Jeżeli ma luzy, to ni kupuj.

 

A jak nie ma, to kup i poczekaj, aż się pojawią. :P

 

Boyi wygląda lepiej, Cyma ma lepsze bebechy. Jednak nie polega to na tym, że Boyi strzela na 25m, a Cyma na 50.

 

 

Może przedstawię to inaczej. Za 50* zł, które zaoszczędzisz kupując Boyi, dasz go do AnRa na przegląd, dorzucisz jeszcze 2 dyszki* i on Ci go tak wychucha, że każda Cyma będzie się chować. A z zewnątrz wciąż będzie to full steel z oznaczeniami itp.

 

 

* powyższe ceny są jedynie poglądowe i nie stanowią oferty handlowej w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

Link to post
Share on other sites

Boyi-ładnie wykonany zewnętrznie cyma-bije boya o głowę w kwestii bebechów. Za chwilę rozpocznie się kłótnia,bo wiele razy ten temat był poruszany. Powiem od siebie,że miałem dużo cymek i nigdy nie miałem z nimi problemów. Na temat Rk się nie wypowiem,ponieważ nigdy replik ich nie miałem a spekulować nie chce.

Link to post
Share on other sites

 

(...)cyma-bije boya o głowę w kwestii bebechów. (...) Na temat Rk się nie wypowiem,ponieważ nigdy replik ich nie miałem a spekulować nie chce.

 

Ale to robisz.

 

Bierz RK, sam kiedys chcialem kupic AKMS Cymy ale po przeczytaniu wielu tematow nt. w/w wybor padl na RK-10S

 

Pozdrawiam, G^.

Link to post
Share on other sites

Nie przesadzajmy...

Koledze z ekipy podczas strzelanki urwało się ucho od zawieszenia (obsada łoża) i pękła podstawa muszki w RPK cymy , w replice za 800 zł coś takiego nie powinno mieć miejsca

Prawda jest to ze cm ma lepszy GB do tuningu ale jeżeli ktoś nie ma zamiaru tuningować to po co przepłacać

Edited by harry1994
Link to post
Share on other sites

cyma-bije boya o głowę w kwestii bebechów.

 

Bajka.

 

Za chwilę rozpocznie się kłótnia,bo wiele razy ten temat był poruszany.

 

Nie kłotnia, a pisanie głupot przez osoby, które nie miały porównania.

 

Na temat Rk się nie wypowiem,ponieważ nigdy replik ich nie miałem a spekulować nie chce.

 

Nie miałeś,a porównujesz i spekulujesz.

 

Można powiedzieć,że prawie każdy tak robi,bo co słyszę to ludzie mówią: Kolega miał z Rk Boya to a tam to. Taka jest prawda ;)

 

A mój kolega spał z Meg Rayan*, jednak ja nie piszę w temacie "Meg Rayan czy Megan Fox", że Meg Rayan to pusta decha.

 

 

*nie, nie spał.

Link to post
Share on other sites

Koledze z ekipy podczas strzelanki urwało się ucho od zawieszenia (obsada łoża) i pękła podstawa muszki w RPK cymy , w replice za 800 zł coś takiego nie powinno mieć miejsca

Dziwne u mnie nic się takiego nie stało chociaż replikę mam już od dłuższego czasu.Mogę mieć pretensje co do wykonania dwójnogu,bo na pierwszej bitwie pierścień pękł.

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

A mojemu kumplowi w SA-58 CA za 1500 zł pękł znalowy korpus w okolicy kolby. Czy to od razu oznacza, że CA robi złe repliki? Repliki asg to zabawki, których używa się często w trudnych warunkach, uderza się nimi, muszą działać w niskich temperaturach - uszkodzenia to normalka. Taki urok tego sportu.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za wszystkie odpowiedzi , zamówiłem boyia . Co więcej wszyscy moi koledzy mówią , że boyi to gówno , chociaż żaden z nich boyia nie miał , ani nawet nie widział . Zobaczymy jak to będzie , mam nadzieje , że zmienią zdanie , a i ja nie będe zawiedziony :).

Link to post
Share on other sites

Dzięki za wszystkie odpowiedzi , zamówiłem boyia . Co więcej wszyscy moi koledzy mówią , że boyi to gówno , chociaż żaden z nich boyia nie miał , ani nawet nie widział . Zobaczymy jak to będzie , mam nadzieje , że zmienią zdanie , a i ja nie będe zawiedziony :).

Może mówili o tych emkach za 150zł?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...