Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brać cały zestaw Ripstop czy tylko bluze (mam spodnie 50/50 bawełna nylon)


Recommended Posts

Witam. Z okazji najbliższego Moto weteran bazar mam zamiar nabyć dodatkowy mundur. Nie wiem tylko czy brać tylko bluzę czy bluze i spodnie(Ripstop oczywiście). Mam wątpliwości gdyż mam spodnie 50/50 bawełna/nylon (nie ripstop) i nie wiem czy pod walorem estetycznym bedzie to jakoś wyglądać? Dlatego pytam się was. Może ktoś ma taki sam problem lub może właśnie ktoś ma taki mieszany zestaw i się wypowie. Osobiście wole kupić bluze i spodnie gdyż mogą sie przydać a z drugiej strony nie chce bulić kasy jeżeli bluza Rip bedzie współgrała ze spodniami. Z góry dzięki!!!

Link to post
Share on other sites

Czy torebkę odrazu ci do tego doradzić może?

Powiedz mi, jakie to ma znaczenie, czy odcienie będą się od siebie różnić? To nie jest rewia mody, te ciuchy i tak przetyrasz w terenie, dodatkowo w praniu wypłowieją, więc czym się przejmujesz?

Link to post
Share on other sites

Wzór 93. Dzięki za odpowiedzi. Chodziło mi o to czy nie bedą sie dwa materiały ze sobą żarły ponieważ często występuje w uroczystościach i może to śmiesznie wyglądać. Fakt po terenie rownież je przetyram i może będzie dobrze ale czy nie można sie po prostu spytać?!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...