Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VFC HK 417


Recommended Posts

To jest replika, którą VFC robi dla Umarexa, więc tutaj bym upatrywał wysokiej prędkości początkowej (mecenas daje "złoto", mecenas wymaga). Inna sprawa-napisz do ehobby i spytaj czy chronowali ten szpej (obsługa jest spoko i nieźle "spika ingleze").

Link to post
Share on other sites

WGC ma je w sprzedaży. Midy i grzechotki też.

Podobnie jak samą replikę, opisaną jako "asia edition" i schronowaną na... 330 fps.

 

Tym bardziej nie wiem, skąd na ehobby urodziło im się 450. Mail poszedł wczoraj, może łaskwie odpiszą coś w tej kwestii.

Edited by koho
Link to post
Share on other sites

:D

 

Dostałem odpowiedź - właściwie szkoda, że skasowałem już tego maila - mogłem wkleić całość ku uciesze.

Ale tak streszczając, miły ktoś z ehobby doradził mi... cytuję z pamięci / tłumaczę: "nie wierzyć we wszystko co jest napisane w opisach sklepowych, łącznie z naszymi", a oprócz tego wyciągnąć sobie średnią, z prędkości wylotowych dla tej repliki, podanych na stronach sklepów, które mają ją w ofercie. Oprócz tego zadeklarował, że gdybym bardzo chciał, to może ją przestrzelać i sprawdzić wskazania chrono.

 

Dość fikuśnie ;).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

To jak to w końcu jest z mocą w tej replice? Na filmie:

 

http://shop.ehobbyasia.com/catalog/product/view/id/25729/s/umarex-vfc-h-k-hk417-full-metal-aeg-airsoft-rifle/

 

widać, że jest 450 fps. Z kolei Gunfire ma na swojej stronie HK Umarexa(co prawda bez opisu VFC) z mocą na poziomie 330 fps.

 

Ktoś już sobie kupił VFC i może się konkretnie wypowiedzieć?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...