Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czołem dziewczyny!

 

W zasadzie temat jest skierowany bardziej do Gdyńskiego okręgu wojskowego naszej Formacji ; )

 

Co wy na to, abyśmy wbili się do Was w terminie 25, 26, 27 maj? - powinno już być po maturach :) A ja mam nadzieję że nie wyznaczą mi wtedy terminu obrony licencjata...

Chętnie najechali byśmy pomorze, zostawili u Was trochę kompozytu, wsparli lokalne gorzelnie i rozwiązali problem niżu demograficznego (mamy nadzieję że ładnych niewiast u Was tez nie brakuje)... :D

 

Czy macie możliwość załatwienia niskim kosztem jakiegoś terenu na weekend, gdzie mogli byśmy wspólnie rozbić obóz, rozpalić ognicho i ewentualnie się nastrzelać, bądź też zrobić patrol W.S.W. (Wiadro, Szmata, Woda) ? Mile widziane w pobliżu jeziorko i las...

 

Ja sądzę że 5-10szt ogrów ze sobą bym zabrał, zresztą temat wypadu do Was był już wspominany. Sprawa transportu, to już nasz problem, ale pewnie jakoś się zabierzemy.

 

Oczywiście, postaramy się odwdzięczyć i zaprosić Was do Nas na jakiś ciekawy zlocik/ manewry.

 

Czekam na propozycje i zachęcam wszystkich członków formacji do dyskusji... :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Termin i pomysł jak najbardziej OK :icon_biggrin: Wrzuciłem już do siebie na forum żeby ustalić kilka konkretów i pomyśleć o organizacji.

 

Teren w pobliżu lasu raczej się znajdzie. Z jeziorkiem może być problem, ale zobaczymy co da się zrobić. 3 dni to kupa czasu, także postaramy się fajnie go zorganizować. :icon_razz2: Nudzić się raczej z nami nie będziecie :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
Czyli nasz skład zaopatrzeniowy (sklep) będzie blisko? :icon_biggrin:

 

Z pierwszych doniesień, z oficjalnego tajnego rozpoznania wynika że niedaleko znajduje się super-sam. "W sklepie mają piwo, żołądkową, kiełbasę i gumki." Także wszystko co potrzeba jest xD

 

 

Ogarniam łączność! XD

Wiadomo... Węgorz lubi antenki i te sprawy xDD

Edited by Sab93
Link to post
Share on other sites

Hahaha, ale kozak xD

Nie zapominajmy, że jedziemy też nieco postrzelać/ wymienić doświadczenia Tomaszu :) Znając życie w dzień będzie nieznośnie gorąco, więc naszą militarną część spotkań, trzeba będzie przenieść na wieczór/noc, co niestety nieco wyklucza udział w wiejskich "potańcówkach"- co zresztą pewnie wszyscy lubimy :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...