Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NOWA grupa ASG historycznego


Recommended Posts

Witam!

 

Przedstawiam nową grupę ASG historycznego.

 

Naszym celem jest osiągnięcie stylizacji na poziomie rekonstrukcji historycznej, ale zapraszamy też osoby nie posiadających dużych środków finansowych. (Liczy się pasja, serdeczna atmosfera i wspólne zainteresowanie historią)

 

Głównie koncentrujemy się na strzelankach historycznych, ale osoby umundurowane według standardów rekonstrukcji historycznej biorą udział w inscenizacjach.

 

Strona grupy:

 

STRONA GRUPY

 

Na stronie szczególnie ciekawa jest zbrojownia ;)

 

Opis mausera 98k G&G na CO2 będzie w ciągu miesiąca, także w ciągu miesiąca dojdą podstrony o taktyce, niewerbalnym komunikowaniu się (z epoki)

wszystkie zdjęcia i materiały są wykonane przez grupę.

 

Do osób zainteresowanych historycznym ASG:

 

Jeżeli, chcesz jeździć na historyczne zloty ASG a nie masz z kim, lub chcesz grać w zgranej drużynie, umundurowanej jednolicie w mundury z epoki? - Napisz do nas, możesz jeździć z nami nie występując ze swojej macierzystej grupy ASG, będąc z nami tylko na jednym zlocie/strzelance.

 

 

Należysz do grupy rekonstrukcyjnej, ale Twoja grupa nie uczestniczy w grach ASG? Możesz z nami pojechać na zlot nie występując ze swojej grupy, będąc z nami tylko na jednym zlocie/strzelance.

 

 

Nie mamy nic wspólnego z ideologią totalitarną. Możesz dołączyć do nas lub po prostu podyskutować z nami o historii (nie tylko drugowojennej - osoby w naszej grupie zajmują się też rekonstrukcją średniowieczną, okresem powstania styczniowego i "teoretyczną" historią z innych okresów.)

Edited by Witzland-942
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie wiem dlaczego ale w pewnym momencie część strony nie działała tak jak powinna - zdjęcia do góry nogami, część treści zniknęła, teksty poruszały się po stronie w dziwny sposób.

 

Ale już wszystko jest naprawione i można bez problemu ją przeglądać.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Odebrałem od WGC po ponad miesiącu pieniądze (nie wysłali repliki bo stwierdzili że dostali wadliwą partię towaru z cieknącymi magazynkami), a później miałem pilne wydatki i zakup mausera nie doszedł do skutku. Ale mam już komplet części do AEG g43 i za około miesiąc zamieszczę zdjęcia gotowej repliki ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Odebrałem od WGC po ponad miesiącu pieniądze (nie wysłali repliki bo stwierdzili że dostali wadliwą partię towaru z cieknącymi magazynkami), a później miałem pilne wydatki i zakup mausera nie doszedł do skutku. Ale mam już komplet części do AEG g43 i za około miesiąc zamieszczę zdjęcia gotowej repliki :icon_wink:

 

iiiiii............?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Chodzi Ci o Ardeny w Pałczewie koło Łodzi?

Już są zapisy na nie! temat:

http://forum.wmasg.pl/topic/131540-bitwa-o-ardeny-2013-edycja-vi-6-kwietnia-2013/page__st__180?do=findComment&comment=1764237

 

Jesteśmy zapisani w 7 armii, 3 pułku. (7N3). Zapisz się do nas ;)

 

Co do stylizacji:

  1. STYLIZACJA

W tej edycji, zgodnie z sugestiami uczestników zostanie wprowadzone wymagane minimum stylizacyjne, będzie ono przejawiać się poprzez zakazanie używania wszelakich współczesnych systemów oporządzenia, co rozumie się poprzez kamizelki zintegrowane, kamizelki taktyczne, chest rigi, plate carriery itd. Wymaganym podstawowym systemem będzie opcja pas+ szelki, do tego niemile widziane będą również wszelkie nowoczesne mundury (np. multiciapki, AOR I/II, marpat, ATACS czy inne camogromy).

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Replika nie jest moja, tylko jednego z członków mojej grupy.

Jego opinie są że jest dość mocna i celna, ale co to dokładnie znaczy sprawdzę osobiście na Ardenach.

Recenzja będzie po teście bojowym na tegorocznych Ardenach koło Łodzi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Na naszej stronie przybyło kilka zdjęć z tegorocznych Arden, w Pałczewie pod Łodzią.

http://19division.cba.pl/zdjecia.html

 

Mausera G&G nie zrecenzuję ponieważ magazynki na co2 w tak niskiej temperaturze zawiodły.

Po następnej , cieplejszej imprezie będzie obszerna recenzja.

 

Na naszej stronie przybyło także kilka ciekawych podstron w dziale wyposażenie.

Link to post
Share on other sites

Osoba z naszej grupy rezygnuje (z już praktycznie ukończonego projektu mg42) z kończenia mg42 i sprzedaje całość. W tej sytuacji poważnie myślę o tym żeby samemu się wziąć za karabin wsparcia w roli mg34.

 

Co do g43 to już zupełnie nie mam do niego siły.. niby jest już od strony ASG ukończony, ale skąd wezmę części zewnętrzne? Najbardziej pokrywę zamka, suwadło i podstawę szczerbinki, bez tych elementów nie ma sensu dalej w to brnąć..

 

Na naszej stronie przybyły oryginalne komendy z użyciem gwizda i na strzelankach historycznych będziemy się do nich stosować ;)

 

 

A na zlotach typu Ardeny gwizdek naprawdę pomaga ;)

Edited by Lukas42
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...