Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kalendarz zapowiedzi i gier ASH


Recommended Posts

Aktualizacja kalendarza.

2021

Przed nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Stanisławów k. Radzymina, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

3. Wielka Wojna: "Neuve Chapelle 1915 'Posiłki'" - Rogów k. Końskich, 17 kwietnia (sobota);

4. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

5. BDW: "Kreta 1941" - (TBC), 19 czerwca (sobota);

6. BPW: "Pogranicze w ogniu" - (TBC), 4-5 września (piątek-sobota);

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aktualizacja kalendarza.

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Stanisławów k. Radzymina, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

 

Przed nami:

1. Wielka Wojna: "Neuve Chapelle 1915 'Posiłki'" - Rogów k. Końskich, 17 kwietnia (sobota) - GRA ODWOŁANA;

2. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

3. BDW: "Kreta 1941" - (TBC), 19 czerwca (sobota);

4. BPW: "Pogranicze w ogniu" - (TBC), 4-5 września (piątek-sobota);

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Aktualizacja kalendarza.

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Stanisławów k. Radzymina, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

 

Przed nami:

1. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

2. BDW: "Kreta 1941" - Chojne k. Sieradza, 19 czerwca (sobota);

3. BPW: "Pogranicze w ogniu" - Góra n/Narwią, 4-5 września (piątek-sobota);

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Aktualizacja kalendarza

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Stanisławów k. Radzymina, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

3. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

 

Przed nami:

1. BDW: "Kreta 1941" - Chojne k. Sieradza, 19 czerwca (sobota);

2. "Neuve Chapelle 1915: Posiłki" - Rogów k. Końskich, 3 lipca (sobota);

3. BPW: "Pogranicze w ogniu" - Góra n/Narwią, 18-19 września (piątek-sobota);

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja kalendarza

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Stanisławów k. Radzymina, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

3. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

 

Przed nami:

1. BDW: "Kreta 1941" - Chojne k. Sieradza, 19 czerwca (sobota);

2. "Neuve Chapelle 1915: Posiłki" - Rogów k. Końskich, 3 lipca (sobota);

3. "Igelschnauzen" Luźne ASH - Warszawa, 1 sierpnia (sobota);

4. "Operacja Balatońska" - Czarna Struga k. Warszawy, 28 sierpnia (sobota);

5. BPW: "Pogranicze w ogniu" - Góra k. Nowego Dworu Mazowieckiego, 18-19 września (piątek-sobota);

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Aktualizacja kalendarza

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Czarna Struga k. Warszawy, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

3. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

4. BDW: "Kreta 1941" - Chojne k. Sieradza, 19 czerwca (sobota);

Przed nami:

1. "Neuve Chapelle 1915: Posiłki" - Rogów k. Końskich, 3 lipca (sobota);

2. "Igelschnauzen" Luźne ASH - Warszawa, 1 sierpnia (sobota);

3. "Operacja Balatońska" - Czarna Struga k. Warszawy, 28 sierpnia (sobota);

4. BPW: "Pogranicze w ogniu" - Góra k. Nowego Dworu Mazowieckiego, 17-18 września (piątek-sobota);

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Aktualizacja kalendarza

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Czarna Struga k. Warszawy, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

3. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

4. BDW: "Kreta 1941" - Chojne k. Sieradza, 19 czerwca (sobota);

5. "Neuve Chapelle 1915: Posiłki" - Rogów k. Końskich, 3 lipca (sobota);

 

Przed nami:

1. "Igelschnauzen" Luźne ASH - Warszawa, 1 sierpnia (sobota);

2. "Operacja Balatońska" - Czarna Struga k. Warszawy, 28 sierpnia (sobota);

3. BPW: "Pogranicze w ogniu" - Góra k. Nowego Dworu Mazowieckiego, 17-18 września (piątek-sobota);

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Aktualizacja kalendarza

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Czarna Struga k. Warszawy, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

3. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

4. BDW: "Kreta 1941" - Chojne k. Sieradza, 19 czerwca (sobota);

5. "Neuve Chapelle 1915: Posiłki" - Rogów k. Końskich, 3 lipca (sobota);

 

Przed nami:

1. "Igelschnauzen" Luźne ASH - Warszawa, 1 sierpnia (niedziela);

2. (GRA ODWOŁANA) "Operacja Balatońska" - Czarna Struga k. Warszawy, 28 sierpnia (sobota);

3. BPW: "Pogranicze w ogniu" - Góra k. Nowego Dworu Mazowieckiego, 17-18 września (piątek-sobota);

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Aktualizacja kalendarza

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Czarna Struga k. Warszawy, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

3. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

4. BDW: "Kreta 1941" - Chojne k. Sieradza, 19 czerwca (sobota);

5. "Neuve Chapelle 1915: Posiłki" - Rogów k. Końskich, 3 lipca (sobota);

6. "Igelschnauzen" Luźne ASH - Warszawa, 1 sierpnia (niedziela);

 

Przed nami:

1. (GRA ODWOŁANA) "Operacja Balatońska" - Czarna Struga k. Warszawy, 28 sierpnia (sobota);

2. BPW: "Pogranicze w ogniu" - Góra k. Nowego Dworu Mazowieckiego, 17-18 września (piątek-sobota);

3. Ardeny '44 - Niedźwiedziny k. Skoków 8-9 października (piątek- sobota);

Edited by wish
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Czarna Struga k. Warszawy, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

3. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

4. BDW: "Kreta 1941" - Chojne k. Sieradza, 19 czerwca (sobota);

5. "Neuve Chapelle 1915: Posiłki" - Rogów k. Końskich, 3 lipca (sobota);

6. "Igelschnauzen" Luźne ASH - Warszawa, 1 sierpnia (niedziela);

 

Przed nami:

1. (GRA ODWOŁANA) "Operacja Balatońska" - Czarna Struga k. Warszawy, 28 sierpnia (sobota);

2. BPW: "Pogranicze w ogniu" - Góra k. Nowego Dworu Mazowieckiego, 17-18 września (piątek-sobota);

3. Ardeny '44 - Niedźwiedziny k. Skoków 8-9 października (piątek- sobota);

4. Modlin 1915 - Błogosławie k. Modlina - 30 października (sobota)

Link to post
Share on other sites

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Czarna Struga k. Warszawy, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

3. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

4. BDW: "Kreta 1941" - Chojne k. Sieradza, 19 czerwca (sobota);

5. "Neuve Chapelle 1915: Posiłki" - Rogów k. Końskich, 3 lipca (sobota);

6. "Igelschnauzen" Luźne ASH - Warszawa, 1 sierpnia (niedziela);

 

Przed nami:

1. (GRA ODWOŁANA) "Operacja Balatońska" - Czarna Struga k. Warszawy, 28 sierpnia (sobota);

2. BPW: "Pogranicze w ogniu" - Góra k. Nowego Dworu Mazowieckiego, 17-18 września (piątek-sobota);

3. Ardeny '44 - Niedźwiedziny k. Skoków 8-9 października (piątek- sobota);

4. Modlin 1915 - Błogosławie k. Modlina - 30 października (sobota)

5. Reverbate2(nazwa robocza) - Strońsko k. Zduńskiej Woli - 20-21 listopada (sobota - niedziela)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Aktualizacja kalendarza.

2021

Za nami:

1. Operacja "Schwarzer Strom" - Luźna strzelanka ASH - Czarna Struga k. Warszawy, 27 lutego (sobota)

2. "Linia Arpada" - Warszawa, 12-13 marca (piątek-sobota)

3. "Powrót na Wyspę Ośmiornicy" - Chojne k. Sieradza, 29-30 maja (sobota-niedziela);

4. BDW: "Kreta 1941" - Chojne k. Sieradza, 19 czerwca (sobota);

5. "Neuve Chapelle 1915: Posiłki" - Rogów k. Końskich, 3 lipca (sobota);

6. "Igelschnauzen" Luźne ASH - Warszawa, 1 sierpnia (niedziela);

7. (GRA ODWOŁANA) "Operacja Balatońska" - Czarna Struga k. Warszawy, 28 sierpnia (sobota);

8. BPW: "Pogranicze w ogniu" - Góra k. Nowego Dworu Mazowieckiego, 17-18 września (piątek-sobota);

 

Przed nami:

1. "Ardeny '44" - Niedźwiedziny k. Skoków 8-9 października (piątek- sobota);

2. "Modlin 1915" - Błogosławie k. Modlina - 6 listopada (sobota)

3. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko k. Zduńskiej Woli - 20-21 listopada (sobota - niedziela)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...