Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kalendarz zapowiedzi i gier ASH


Recommended Posts

Aktualizacja kalendarza.

2022

Za nami:

1. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko, k. Zduńskiej Woli, 12/13 lutego (sobota/niedziela);

2. "Budapeszt 1945" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 4-5 marca (piątek-sobota);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" vol.1 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 7 maja (sobota);

 

Przed nami:

1. "Podnóża Monte Cassino" - Poznań, ul. Chemiczna, 28 maja (sobota);

2. "Alternatywa Pattona" cz. 2: "Misja Arado" - Wola Wodyńska k. Mińska Maz., 25-26 czerwca (sobota-niedziela)

3. BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 10 września (sobota);

4. "Ardeny vol.2" - Niedźwiedziny k. Skoków, 30 września - 2 października (piątek-niedziela);

5. BDW: "Dieppe 1942" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 15 października (sobota).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aktualizacja kalendarza.

2022

Za nami:

1. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko, k. Zduńskiej Woli, 12/13 lutego (sobota/niedziela);

2. "Budapeszt 1945" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 4-5 marca (piątek-sobota);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" vol.1 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 7 maja (sobota);

4. "Podnóża Monte Cassino" - Poznań, ul. Chemiczna, 28 maja (sobota);

 

Przed nami:

1. "Alternatywa Pattona" cz. 2: "Misja Arado" - Wola Wodyńska k. Mińska Maz., 25-26 czerwca (sobota-niedziela)

2. BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 17 września (sobota);

3. "Ardeny vol.2" - Niedźwiedziny k. Skoków, 30 września - 2 października (piątek-niedziela);

4. BDW: "Dieppe 1942" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 15 października (sobota).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Aktualizacja kalendarza.

2022

Za nami:

1. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko, k. Zduńskiej Woli, 12/13 lutego (sobota/niedziela);

2. "Budapeszt 1945" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 4-5 marca (piątek-sobota);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" vol.1 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 7 maja (sobota);

4. "Podnóża Monte Cassino" - Poznań, ul. Chemiczna, 28 maja (sobota);

5. "Alternatywa Pattona" cz. 2: "Misja Arado" - Wola Wodyńska k. Mińska Maz., 25-26 czerwca (sobota-niedziela)

 

Przed nami:

1. BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 17 września (sobota);

2. "Ardeny vol.2" - Niedźwiedziny k. Skoków, 30 września - 2 października (piątek-niedziela);

3. BDW: "Dieppe 1942" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 15 października (sobota).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Aktualizacja kalendarza.

2022

Za nami:

1. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko, k. Zduńskiej Woli, 12/13 lutego (sobota/niedziela);

2. "Budapeszt 1945" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 4-5 marca (piątek-sobota);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" vol.1 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 7 maja (sobota);

4. "Podnóża Monte Cassino" - Poznań, ul. Chemiczna, 28 maja (sobota);

5. "Alternatywa Pattona" cz. 2: "Misja Arado" - Wola Wodyńska k. Mińska Maz., 25-26 czerwca (sobota-niedziela)

 

Przed nami:

1. BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 17 września (sobota);

2. "Podnóża Monte Cassino cz. 2" - Poznań (ul. Chemiczna), 1 października (sobota);

3. BDW: "Dieppe 1942" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 15 października (sobota).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Aktualizacja kalendarza

2022

Za nami:

1. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko, k. Zduńskiej Woli, 12/13 lutego (sobota/niedziela);

2. "Budapeszt 1945" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 4-5 marca (piątek-sobota);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" vol.1 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 7 maja (sobota);

4. "Podnóża Monte Cassino" - Poznań, ul. Chemiczna, 28 maja (sobota);

5. "Alternatywa Pattona" cz. 2: "Misja Arado" - Wola Wodyńska k. Mińska Maz., 25-26 czerwca (sobota-niedziela);

6. BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 17 września (sobota);

 

Przed nami:

1. [GRA ODWOŁANA] "Podnóża Monte Cassino cz. 2" - Poznań (ul. Chemiczna), 1 października (sobota);

2. BDW: "Dieppe 1942" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 15 października (sobota);

3. Wielka Wojna: "TBC" - Szaniec k. Buska-Zdroju, 10 grudnia (sobota).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

2022

Za nami:

1. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko, k. Zduńskiej Woli, 12/13 lutego (sobota/niedziela);

2. "Budapeszt 1945" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 4-5 marca (piątek-sobota);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" vol.1 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 7 maja (sobota);

4. "Podnóża Monte Cassino" - Poznań, ul. Chemiczna, 28 maja (sobota);

5. "Alternatywa Pattona" cz. 2: "Misja Arado" - Wola Wodyńska k. Mińska Maz., 25-26 czerwca (sobota-niedziela);

6. BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 17 września (sobota);

7. BDW: "Dieppe 1942" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 15 października (sobota).

 

Przed nami: 

1. Wielka Wojna: "TBC" - Szaniec k. Buska-Zdroju, 10 grudnia (sobota).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Aktualizacja kalendarza

2022

Za nami:

1. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko, k. Zduńskiej Woli, 12/13 lutego (sobota/niedziela);

2. "Budapeszt 1945" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 4-5 marca (piątek-sobota);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" vol.1 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 7 maja (sobota);

4. "Podnóża Monte Cassino" - Poznań, ul. Chemiczna, 28 maja (sobota);

5. "Alternatywa Pattona" cz. 2: "Misja Arado" - Wola Wodyńska k. Mińska Maz., 25-26 czerwca (sobota-niedziela);

6. BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 17 września (sobota);

7. BDW: "Dieppe 1942" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 15 października (sobota).

Przed nami:

1. Wielka Wojna: "Boże Narodzenie 1914" - Szaniec k. Buska-Zdroju, 10 grudnia (sobota).

 

2023

Przed nami:

1. "Akcja na Wyspie Niedźwiedziej" - Nowy Dwór Mazowiecki, 14/15 stycznia (sobota/niedziela);

2. (TBC) BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 27/28 maja (sobota/niedziela).

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja kalendarza:

2022

Za nami:

1. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko, k. Zduńskiej Woli, 12/13 lutego (sobota/niedziela);

2. "Budapeszt 1945" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 4-5 marca (piątek-sobota);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" cz. 1 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 7 maja (sobota);

4. "Podnóża Monte Cassino" - Poznań, ul. Chemiczna, 28 maja (sobota);

5. "Alternatywa Pattona" cz. 2: "Misja Arado" - Wola Wodyńska k. Mińska Maz., 25-26 czerwca (sobota-niedziela);

6. BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 17 września (sobota);

7. BDW: "Dieppe 1942" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 15 października (sobota).

Przed nami:

1. Wielka Wojna: "Boże Narodzenie 1914" - Szaniec k. Buska-Zdroju, 10 grudnia (sobota).

 

2023

Przed nami:

1. "Akcja na Wyspie Niedźwiedziej" - Nowy Dwór Mazowiecki, 14/15 stycznia (sobota/niedziela);

2. "Szlakiem do Orlego Gniazda"cz. 2 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 5-6 maja (piątek/sobota);

3. (TBC) BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 27/28 maja (sobota/niedziela).

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja kalendarza:

2022

Za nami:

1. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko, k. Zduńskiej Woli, 12/13 lutego (sobota/niedziela);

2. "Budapeszt 1945" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 4-5 marca (piątek-sobota);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" cz. 1 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 7 maja (sobota);

4. "Podnóża Monte Cassino" - Poznań, ul. Chemiczna, 28 maja (sobota);

5. "Alternatywa Pattona" cz. 2: "Misja Arado" - Wola Wodyńska k. Mińska Maz., 25-26 czerwca (sobota-niedziela);

6. BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 17 września (sobota);

7. BDW: "Dieppe 1942" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 15 października (sobota).

 

Przed nami:

1. Wielka Wojna: "Boże Narodzenie 1914" - Szaniec k. Buska-Zdroju, 10 grudnia (sobota).

 

2023

Przed nami:

1. "Akcja na Wyspie Niedźwiedziej" - Nowy Dwór Mazowiecki, 14/15 stycznia (sobota/niedziela);

2. "Battle of the Bulge 44"  - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 18-19 lutego (sobota - niedziela);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" cz. 2 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 5-6 maja (piątek/sobota);

4. (TBC) BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 27/28 maja (sobota/niedziela).

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja kalendarza:

 

2022

Za nami:

1. "Ucieczka z fiordów" - Strońsko, k. Zduńskiej Woli, 12/13 lutego (sobota/niedziela);

2. "Budapeszt 1945" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 4-5 marca (piątek-sobota);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" cz. 1 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 7 maja (sobota);

4. "Podnóża Monte Cassino" - Poznań, ul. Chemiczna, 28 maja (sobota);

5. "Alternatywa Pattona" cz. 2: "Misja Arado" - Wola Wodyńska k. Mińska Maz., 25-26 czerwca (sobota-niedziela);

6. BPW: "Bzura 1939" - Czarnocin k. Łodzi, 17 września (sobota);

7. BDW: "Dieppe 1942" - Piątek-Piekary (Battle Arena), 15 października (sobota).

 

Przed nami:

1. Wielka Wojna: "Boże Narodzenie 1914" - Szaniec k. Buska-Zdroju, 10 grudnia (sobota).

 

2023

Przed nami:

1. "Akcja na Wyspie Niedźwiedziej" - Nowy Dwór Mazowiecki, 14/15 stycznia (sobota/niedziela);

2. "Battle of the Bulge 44"  - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 18-19 lutego (sobota - niedziela);

3. "Szlakiem do Orlego Gniazda" cz. 2 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 5-6 maja (piątek/sobota);

4. BDW: "Linia Mareth 1943" - Warszawa [TBC], 24 czerwca (sobota) [TBC]

5. [TBC] BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 16/17 września (sobota/niedziela).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...