Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kalendarz zapowiedzi i gier ASH


Recommended Posts

Aktualizacja kalendarza:

2023

Za nami:

1. "Akcja na Wyspie Niedźwiedziej" - Nowy Dwór Mazowiecki, 14/15 stycznia (sobota/niedziela);

2. "Battle of the Bulge 44" - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 18 lutego (sobota).

3. "Monte Cassino vol.2" - Poznań, 22 kwietnia (sobota)

4. "Szlakiem do Orlego Gniazda" cz. 2 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 13 maja (sobota);

5. BDW: "Linia Mareth 1943" - Pstrokonie k. Zduńskiej Woli, 24 czerwca (sobota);

6. Strzelanie ASH - Raszówka k. Lubina, 8 października (sobota);

7. Wojna Obronna 1939: "Węgierska Górka" - Okuniew k. Warszawy, 14 października (sobota);

 

Przed nami:

1. "Waco Down!/Chance vom Himmel" - Skrzydlna, 27-28 października (piątek-sobota);

2. "Bitwa o Warszawę 1944" - Wieliszew, 18 listopada (sobota).

 

2024

1. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 27/28 kwietnia lub 18/19 maja (sobota/niedziela) TBC;

2. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, czerwiec (sobota) TBC.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aktualizacja kalendarza, dodałem gry w Czechach i na Słowacji o których pisał Cortes.

2023

Za nami:

1. "Akcja na Wyspie Niedźwiedziej" - Nowy Dwór Mazowiecki, 14/15 stycznia (sobota/niedziela);

2. "Battle of the Bulge 44" - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 18 lutego (sobota).

3. "Monte Cassino vol.2" - Poznań, 22 kwietnia (sobota)

4. "Szlakiem do Orlego Gniazda" cz. 2 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 13 maja (sobota);

5. BDW: "Linia Mareth 1943" - Pstrokonie k. Zduńskiej Woli, 24 czerwca (sobota);

6. Strzelanie ASH - Raszówka k. Lubina, 8 października (sobota);

7. Wojna Obronna 1939: "Węgierska Górka" - Okuniew k. Warszawy, 14 października (sobota);

8. "Waco Down!/Chance vom Himmel" - Skrzydlna, 27-28 października (piątek-sobota);

Przed nami:

1. "Bitwa o Warszawę 1944" - Wieliszew, 18 listopada (sobota).

 

2024

1. Gra historyczna - Czechy, 12-14 stycznia (piątek-niedziela);

2. "Battle of the Bulge 44/45 v.2" - Skrzydlna, 10 lutego (sobota);

3. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

4. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 27/28 kwietnia lub 18/19 maja (sobota/niedziela) TBC;

5. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, czerwiec (sobota) TBC;

6. "Essen 1945" - Czechy, 20-22 września (piątek-niedziela).

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja kalendarza.

2023

Za nami:

1. "Akcja na Wyspie Niedźwiedziej" - Nowy Dwór Mazowiecki, 14/15 stycznia (sobota/niedziela);

2. "Battle of the Bulge 44" - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 18 lutego (sobota).

3. "Monte Cassino vol.2" - Poznań, 22 kwietnia (sobota)

4. "Szlakiem do Orlego Gniazda" cz. 2 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 13 maja (sobota);

5. BDW: "Linia Mareth 1943" - Pstrokonie k. Zduńskiej Woli, 24 czerwca (sobota);

6. Strzelanie ASH - Raszówka k. Lubina, 8 października (sobota);

7. Wojna Obronna 1939: "Węgierska Górka" - Okuniew k. Warszawy, 14 października (sobota);

8. "Waco Down!/Chance vom Himmel" - Skrzydlna, 27-28 października (piątek-sobota);

9. "Bitwa o Warszawę 1944" - Wieliszew, 18 listopada (sobota).

 

Przed nami:

2024

1. "Ardennes forest 44" - (Czechy), 12-14 stycznia (piątek-niedziela);

2. "Battle of the Bulge 44/45 v.2" - Skrzydlna, 10 lutego (sobota);

3. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

4. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

5. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, czerwiec (sobota) TBC;

6. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela).

Link to post
Share on other sites

2023

Za nami:

1. "Akcja na Wyspie Niedźwiedziej" - Nowy Dwór Mazowiecki, 14/15 stycznia (sobota/niedziela);

2. "Battle of the Bulge 44" - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 18 lutego (sobota).

3. "Monte Cassino vol.2" - Poznań, 22 kwietnia (sobota)

4. "Szlakiem do Orlego Gniazda" cz. 2 - Wola Skrzydlańska/Skrzydlna, 13 maja (sobota);

5. BDW: "Linia Mareth 1943" - Pstrokonie k. Zduńskiej Woli, 24 czerwca (sobota);

6. Strzelanie ASH - Raszówka k. Lubina, 8 października (sobota);

7. Wojna Obronna 1939: "Węgierska Górka" - Okuniew k. Warszawy, 14 października (sobota);

8. "Waco Down!/Chance vom Himmel" - Skrzydlna, 27-28 października (piątek-sobota);

9. "Bitwa o Warszawę 1944" - Wieliszew, 18 listopada (sobota).

 

Przed nami:

2024

1. "Ardennes forest 44" - (Czechy), 12-14 stycznia (piątek-niedziela);

2. "Battle of the Bulge 44/45 v.2" - Skrzydlna, 10 lutego (sobota);

3. "Market Garden" - Ścinawa nad Odrą, 20 kwietnia (sobota);

4. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

5. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

6. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, czerwiec (sobota) TBC;

7. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Aktualizacja kalendarza:

2024:

Przed nami:

1. "Battle of the Bulge 44/45 v.2" - Skrzydlna, 10 lutego (sobota);

2. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 9 marca (sobota);

3. "Market Garden" - Ścinawa nad Odrą, 20 kwietnia (sobota);

4. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

5. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

6. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, czerwiec (sobota) TBC;

7. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

8. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela).

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja kalendarza w związku z odwołaniem małopolskich "Ardenów" i przesunięciem daty "Zduńskiej Woli 1914":

2024:

Przed nami:

1. [GRA ODWOŁANA]  "Battle of the Bulge 44/45 v.2" - Skrzydlna, 10 lutego (sobota);

2.. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota);

3. "Market Garden" - Ścinawa nad Odrą, 20 kwietnia (sobota);

4. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

5. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

6. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, czerwiec (sobota) TBC;

7. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

8. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela).

Link to post
Share on other sites

2024:

Przed nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota);

2. "Market Garden" - Ścinawa nad Odrą, 20 kwietnia (sobota);

3. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

4. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

5. Wojna na Pacyfiku: "Tarawa" - Brody https://maps.app.goo.gl/28aa8dBDM6vRmWkcA czerwiec (sobota/niedziela);

6. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, czerwiec (sobota) TBC;

7. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

8. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela).

Link to post
Share on other sites

2024:

Przed nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota);

2. "Market Garden" - Ścinawa nad Odrą, 20 kwietnia (sobota);

3. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

4. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

5. Wojna na Pacyfiku: "Tarawa" - Brody https://maps.app.goo.gl/28aa8dBDM6vRmWkcA czerwiec (sobota/niedziela);

6. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, czerwiec (sobota) TBC;

7. "Szlakiem Ho Chi Minha"- Niegoszowice k. Krakowa 21-23.06 (gra w sobotę 22.06);

8. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

9. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela).

Link to post
Share on other sites

2024:

Aktualizacja daty Pacyfiku.

Przed nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota);

2. "Market Garden" - Ścinawa nad Odrą, 20 kwietnia (sobota);

3. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

4. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

5. Wojna na Pacyfiku: "Tarawa" - Brody k. Zduńskiej Woli https://maps.app.goo.gl/28aa8dBDM6vRmWkcA, 8 czerwca (sobota);

6. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, czerwiec (sobota) TBC;

7. "Szlakiem Ho Chi Minha"- Niegoszowice k. Krakowa 21-23.06 (gra w sobotę 22.06);

8. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

9. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela).

Link to post
Share on other sites

2024:

Przed nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota);

2. "Market Garden" - Ścinawa nad Odrą, 20 kwietnia (sobota);

3. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

4. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

5. Wojna na Pacyfiku: "Tarawa" - Brody k. Zduńskiej Woli https://maps.app.goo.gl/28aa8dBDM6vRmWkcA, 8 czerwca (sobota);

6. "Szlakiem Ho Chi Minha"- Niegoszowice k. Krakowa 21-23.06 (gra w sobotę 22.06);

7. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 2ga połowa sierpnia, sobota - niedziela

8. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

9. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela).

 

Link to post
Share on other sites

2024:

Przed nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota);

2. "Market Garden" - Ścinawa nad Odrą, 20 kwietnia (sobota);

3. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

4. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

5. Wojna na Pacyfiku: "Tarawa" - Brody k. Zduńskiej Woli https://maps.app.goo.gl/28aa8dBDM6vRmWkcA, 8 czerwca (sobota);

6. "Szlakiem Ho Chi Minha"- Niegoszowice k. Krakowa 21-23.06 (gra w sobotę 22.06);

7. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 2ga połowa sierpnia, sobota - niedziela

8. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

9. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela).

10. Dom Pawłowa - Raszówka koło Legnicy 5 październik (sobota)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Aktualizacja kalendarza:

2024:

Za nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota).

 

Przed nami:

1. "Market-Garden" - Ścinawa n./ Odrą, 20 kwietnia (sobota);

2. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

3. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

4. Wojna na Pacyfiku: "Tarawa" - Brody k. Zduńskiej Woli, 8 czerwca (sobota);

5 . "Szlakiem Ho Chi Minha"- Niegoszowice k. Krakowa 21-23 czerwca (gra w sobotę 22 VI);

6. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 24/25 sierpnia, sobota - niedziela

7. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

8. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela);

9. "Dom Pawłowa" - Raszówka k. Legnicy, 5 października (sobota);

10. "Bolimów 1915" - Borzewisko k. Sieradza, 7 grudnia (sobota).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Aktualizacja kalendarza:

2024:

Za nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota).

2. "Market-Garden" - Ścinawa n./ Odrą, 20 kwietnia (sobota);

Przed nami:

1. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

2. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

3. Wojna na Pacyfiku: "Tarawa" - Brody k. Zduńskiej Woli, 8 czerwca (sobota);

4 . "Szlakiem Ho Chi Minha"- Niegoszowice k. Krakowa 21-23 czerwca (gra w sobotę 22 VI);

5. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 24/25 sierpnia, sobota - niedziela

6. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

7. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela);

8. "Dom Pawłowa" - Raszówka k. Legnicy, 5 października (sobota);

9. "Granville 1945" - Strońsko k. Zduńskiej Woli, TBC

10. "Bolimów 1915" - Borzewisko k. Sieradza, 7 grudnia (sobota).

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja kalendarza:

2024:

Za nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota).

2. "Market-Garden" - Ścinawa n./ Odrą, 20 kwietnia (sobota);

Przed nami:

1. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

2. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

3. "Pacyfik! Tarawa!" - Brody k. Zduńskiej Woli, 8 czerwca (sobota);

4 . "Szlakiem Ho Chi Minha"- Niegoszowice k. Krakowa 21-23 czerwca (gra w sobotę 22 VI);

5. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 24/25 sierpnia, sobota - niedziela

6. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

7. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela);

8. "Dom Pawłowa" - Raszówka k. Legnicy, 5 października (sobota);

9. "Granville 1945" - Strońsko k. Zduńskiej Woli, 16/17 listopada (sobota/niedziela);

10. "Bolimów 1915" - Borzewisko k. Sieradza, 7 grudnia (sobota).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Aktualizacja kalendarza:

2024:

Za nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota).

2. "Market-Garden" - Ścinawa n./ Odrą, 20 kwietnia (sobota);

3. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

4. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

Przed nami:

1. "Pacyfik! Tarawa!" - [NOWE MIEJSCE] Pstrokonie k. Zduńskiej Woli, 8 czerwca (sobota);

2 . "Szlakiem Ho Chi Minha"- Niegoszowice k. Krakowa 21-23 czerwca (gra w sobotę 22 VI);

3. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 24/25 sierpnia, sobota - niedziela

4. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

5. "Essen 1945" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela);

6. "Dom Pawłowa" - Raszówka k. Legnicy, 5 października (sobota);

7. "Granville 1945" - Strońsko k. Zduńskiej Woli, 16/17 listopada (sobota/niedziela);

8. "Bolimów 1915" - Borzewisko k. Sieradza, 7 grudnia (sobota).

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja kalendarza:

2024:

Za nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota).

2. "Market-Garden" - Ścinawa n./ Odrą, 20 kwietnia (sobota);

3. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

4. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

Przed nami:

1. "Pacyfik! Tarawa!" - [NOWE MIEJSCE] Pstrokonie k. Zduńskiej Woli, 8 czerwca (sobota);

2 . "Szlakiem Ho Chi Minha"- Niegoszowice k. Krakowa 21-23 czerwca (gra w sobotę 22 VI);

3. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 24/25 sierpnia, sobota - niedziela

4. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

5. "Warschau 1944 - Bezirk Czerniaków" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela);

6. "Dom Pawłowa" - Raszówka k. Legnicy, 5 października (sobota);

7. "Granville 1945" - Strońsko k. Zduńskiej Woli, 16/17 listopada (sobota/niedziela);

8. "Bolimów 1915" - Borzewisko k. Sieradza, 7 grudnia (sobota).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Aktualizacja kalendarza:

2024:

Za nami:

1. "Zduńska Wola 1914" - Kromolin Stary k. Zduńskiej Woli, 2 marca (sobota).

2. "Market-Garden" - Ścinawa n./ Odrą, 20 kwietnia (sobota);

3. "Market-Garden" - Kuty (Słowacja), 10-12 maja (piątek-niedziela);

4. BPW: "Kresy w Czerwieni" - Góra k. Nowego Dworu Maz., 25/26 maja (sobota/niedziela);

5. "Pacyfik! Tarawa!" - Pstrokonie k. Zduńskiej Woli, 8 czerwca (sobota).

Przed nami:

1 . "Szlakiem Ho Chi Minha"- Niegoszowice k. Krakowa 21-23 czerwca (gra w sobotę 22 VI);

2. "Bad Land" - Chojne/Borzewisko k. Sieradza, 24/25 sierpnia, sobota - niedziela

3. "Linia Gotów - Ankona 1944" - Julianówka k. Mińska Maz., 7 września (sobota);

4. "Warschau 1944 - Bezirk Czerniaków" - (Czechy), 20-22 września (piątek-niedziela);

5. "Dom Pawłowa" - Raszówka k. Legnicy, 5 października (sobota);

6. "Granville 1945" - Strońsko k. Zduńskiej Woli, 16/17 listopada (sobota/niedziela);

7. "Bolimów 1915" - Borzewisko k. Sieradza, 7 grudnia (sobota).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...