Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Red Wolf Airsoft


Recommended Posts

Witam,

 

Chciałbym zasięgnąć aktualnych informacji na temat tego sklepu. Przymierzam się do zamówienia tych rzeczy:

 

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Accessories_Conversion_Kits_AEG_Shooter_36_to_M16_Magazine_Adaptor.htm

 

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Accessories_Scopes_and_Sights_AEG_G_P_552_Type_Dot_Sight.htm

 

Zazwyczaj korzystam z ehobby i uncomapny ale tam nie ma tych rzeczy.

 

Chciałem zapytać jak działa ten sklep? Czy ktoś ostatnio coś z niego zamawiał? Jak jest z fakturami zaniżają czy nie koniecznie? Widzę też, że mają sporo replik, które w innych miejscach dawno są wykupione i to budzi moje podejrzenia. Słyszałem, że mają bardzo drogą wysyłkę mimo tego, że to sklep z Hong Kongu, czy to prawda?

 

Na ehobby za ponad 4 kg karabin w pudle na 130cm chcieli 90 dolarów za wysyłkę z upustami. Z tego co mi podawał znajomy za ten kolimator i przejściówkę kazał liczyć 70$ za wysyłkę. Nie mam tam konta nie jestem w stanie potwierdzić. A specjalnie też nie chcę zakładać tylko po to.

 

Pozdrawiam

Sus.

Link to post
Share on other sites

Ja za przesyłkę repliki zapłaciłem 40$ more less, dostałem upust chyba 3 albo 5% za płatność przelewem. Była to przesyłka airmailem. Przesyłka kurierska kosztowała wtedy 120$, więc podziękowałem. Dostałem parę gratisowych naszywek i sporo naklejek, replika przyszła w idealnym stanie. Jestem zadowolony i sklep mogę polecić:)

Edited by Vilreen
Link to post
Share on other sites

Ja za przesyłkę repliki zapłaciłem 40$ more less, dostałem upust chyba 3 albo 5% za płatność przelewem. Była to przesyłka airmailem. Przesyłka kurierska kosztowała wtedy 120$, więc podziękowałem. Dostałem parę gratisowych naszywek i sporo naklejek, replika przyszła w idealnym stanie. Jestem zadowolony i sklep mogę polecić:)

Ile wyniósł Cię koszt takiego przelewu i z jakiego banku "lałeś" kasę?

Link to post
Share on other sites

Ja za przesyłkę repliki zapłaciłem 40$ more less, dostałem upust chyba 3 albo 5% za płatność przelewem. Była to przesyłka airmailem. Przesyłka kurierska kosztowała wtedy 120$, więc podziękowałem. Dostałem parę gratisowych naszywek i sporo naklejek, replika przyszła w idealnym stanie. Jestem zadowolony i sklep mogę polecić:)

 

Czyli jak zrobię przelew poprzez PayPal to na zniżkę nie ma co liczyć?

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...