Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 [KSC]


Recommended Posts

Mała historyjka z magazynkami ze specshopu i prośba o pomoc:

KWA / ASG - Magazynek G17/G18C/G34.

 

Magazynek do replik G17, G18C, G34 firmy KSC, KWA i podobnych.

Wykonany z metalu.

Pojemość 22 kulki.

Magazynek nie działa jak powinien, bolec, który wypycha blokadę zamka w tylnym położeniu jest o jakieś 0.5mm krótszy niż w magazynku z zestawu, przez co albo zamek w ogóle nie zostaje w tylnym położeniu, albo zostaje, ale łapie magazynek ledwo ledwo, przez co zamek się wyrabia (już widzę ubytki).

 

Poszedłem do specshopu, Pan z serwisu zabrał magazynek, wrócił i stwierdził że działa. Łał, odkrył, że przy strzelaniu zostaje prawidłowo w tylnym położeniu, ale problem nadal został przy przeładowaniu ręcznym. Próbowałem dyskutować, ale jak padło stwierdzenie, że "broni się tak nie używa" (to odnośnie ręcznego przeładowania), to już miałem dosyć. Dodatkowo odkryłem, że magazynek nie jest w pełni z metalu (jak w opisie), ma plastikowe szczęki - ku memu przerażeniu. Przy wyjechanej części nr 51 prędzej czy później powiem szczękom papa.

 

Teraz pytanie do użytkowników - jak mam z nimi się porozumieć? Bo ja naprawdę już nie wiem co im mam powiedzieć. Wg. nich "działa", a ewidentnie nie działa jak powinno. No i nie jest z metalu. Proponowali mi zostawić magazynek na serwisie, ale z repliką. Ani mi się śni zostawiać u nich mojego Glocka :icon_eek:

 

Help xD

Link to post
Share on other sites
  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chcieli wymienić. Problem w tym, że drugi mag też miał taką wadę. Generalnie chyba ta cała seria jest jakaś lewa, bo rowek jest na ten rowek co dopycha blokadę, ale bolec nie wypełnia całego rowka :/ W każdym razie nie polecam tych ASG / KWA magów ze speca.

 

Oczywiście pierwsze stwierdzenie było, że pewnie dlatego, że replikę mam nie KSC-KWA, tylko KSC. W końcu tak bardzo się różnią, szczególnie, że mam mocno zmodyfikowane KSC-KWA XD

Link to post
Share on other sites

Nie będzie tego widać. To kwestia dosłownie milimetra.

 

Najlepiej widać ten element tu, ten srebrny, u góry, po lewej:

http://www.lynw-tech.com/shootercity-airsoft/images/KSC%20Glock%2017%20Magazine.jpg

Co prawda jest to mag TM, ale wszystkie pistolety działają na podobnej zasadzie.

 

W magazynku, który dostałem z glockiem ten bolec wychodzi o 1mm wyżej i działa prawidłowo. W tym magu ze speca już nie.

Link to post
Share on other sites

Mogę wyciągnąć podajnik - podpiłować by wyżej wchodził. Mogę zmodyfikować szczęki by podajnik wyżej wchodził. Mogę nakleić coś na bolec by wyżej dociskał. Mag jest nowy więc nie widzę sensu, na moje nowe ma działać i kropka. Pójdę na dniach i oddam go jak mi się uda, bo przekonać "Panów" ze speca, że coś nie działa jest naprawdę trudno.

 

To było bardziej ostrzeżenie przed tymi magami i pytanie jak przekonać obsługę, że to faktycznie nie działa xD

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Siemka

Zakupiłem takiego używanego glocka.

Wrażenie bardzo dobre.

Kupiłem dokładnie ten model : http://www.madonion.eu/glock-17-ksc-z-metalowym-zamkiem-p35.html

Co mnie w nim denerwuje to luzy w magazynku, jest na to jakiś sposób?

Mój egzemplarz ma chyba zmieniony zawór, bo napewno jest 400 fps.

Teraz takie pytanko, chciałbym go róznierz używać jako boczniaka pod cqb oraz żre strasznie dużó gazu, gdzie najtaniej taki zawór dostać.

Kolejną sprawą sa magazynki, ktoś w temacie wrzucał kilka linków, ale one już wygasły.Interesują mnie zarówno na co2 jak i gg.

Ktoś pisał o zamontowaniu przyrzadów celowniczych od wersji ostrej i tak w przyszłości będę musiał zrobić bo te załadne nie są,

tylko gdzie dostać tą szczerbinke.

Ewentualnie ktoś poleca jaki tunning do tego gloczka?

Link to post
Share on other sites

http://www.4shooter.com/category/czesci-bron-krotka-glock - części do ostrej, w tym muszka i szczerbinka.

 

Do wymiany jest na pewno zatrzask magazynka, bo plastikowy się wyrabia szybko. Co do zaworu, serio?

https://www.google.pl/search?q=zaw%C3%B3r+glock+ksc&rlz=1C1GTPM_plPL551PL551&oq=zaw%C3%B3r+glock+ksc&aqs=chrome..69i57.2470j0j7&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8

 

Co do magazynków - co2 IMO nie ma nic wartego uwagi. Najlepiej oryginalne kupować KSC bądź KSC/KWA.

Link to post
Share on other sites

400fps... poważnie ? Mój też ma zmienione zawory i dalej wyciąga 280-290 fps. Ewentualnie możesz mieć problem ze sprężynkami cylinderka gazowego. Zmierz fps'y i sprawdź sprężynki.

 

Magazynki na co2 były robione przez RaTecha, teraz nie wiem jak jest, ani nie wiem czy są dostępne.

Magazynki na gg pojawiają się czasami w komisie.

 

Tunning... nowa gumka HU, lufa madbulla, zbijak zaworu i zawór rakietowy od Shooters Design, aluminiowe stopki magazynków, wzmocniona sprężynka kurka. A poza tym to smarowanie.

Link to post
Share on other sites

A mierzyłeś na chrono, czy na "oko"? Bez chrono nie ma co porównywać mocy.

 

Magazynki na co2 były robione przez RaTecha, teraz nie wiem jak jest, ani nie wiem czy są dostępne.

Magazynki na gg pojawiają się czasami w komisie.

HAW SAN = RaTech, podawałem linka parę postów wyżej. Ale generalnie - nie warto.

 

Mały OT:

Jeśli chodzi o CO2 i pracę zimą - polecam TM bądź Stark Arms. WE robi do nich dobre magi CO2 (używam, są świetne), tak samo Stark Arms wypuścił nie dawno magi CO2. Za to magi KSC Green Gaz sobie radzą o wiele lepiej w niskich temperaturach niż TMkowe Green Gazowe twory. Ale mimo wszystko, przy 0 już nie da rady strzelać, a na CO2 nie ma problemu :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ostatnio w moim gloczku zaczeło znosić kulki lekko na lewo gdzieś tak po 15 m.

Wiem że to jest klamka i nie służy do strzelania na odległości ale jednak wole jak strzela prosto.

I teraz co mu się mogło stać, tak na logikę to tylko skrzywiona lufa :/

Jeżeli miałbym brać do niego lufe to chyba lepiej półprecke?

wie ktoś gdzie są dostępne gumki do glocków, bo widziałem na gf i taktycznym ale tam są aktualnie niedostępne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...