Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki typu BOX/DRUM Bębnowe


Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

Przeszukałem dział akcesoria i znalazłem 2 czy 3 tematy ale nie było tam odpowiedzi na moje pytania.

 

Chciałem zapytać użytkowników lub osób, które znają kogoś kto używa takich magazynków odnośnie awaryjności i możliwości naprawy takiego sprzętu.

 

Chciałbym zakupić magazynek do G36K ARESa z tego co widzę dostępne są opcje Dboys lub P&J. Widziałem na zdjęciach jak to mniej więcej wygląda ale prosił bym o Wasze opinie.

 

Dodatkowo chciałem się dowiedzieć jaka jest szybkość podawania tych kulek. Czy przy dużym ROFie po prostu nie nadąża z podawaniem i raczej dłuższe strzelanie ciągiem odpada? I dodatkowo czy kulki również szeleszczą w środku tak jak w typowym high-capie czy pojemnik jest jakoś inaczej zrobiony?

 

Z góry dziękuję za pomoc,

 

Sus.

Link to post
Share on other sites

Miałem swojego czasu w RPK 74 Cymy druma elektrycznego firmy Battle axe.Kosztował niewiele,bo 80 zł na GF dlatego zdecydowałem się na jego zakup.Wykonany był z tworzywa co się dziwić za takie pieniądze,ale pomyślałem sobie,że nie będzie taki zły.Okazało się magazynek bardzo luźno siedział w gnieździe, przez co często dochodziło do podawania co drugiej kulki.Nie mam porównania do drugiego maga tej samej firmy,możliwe że miałem felerny egzemplarz.W każdym bądź razie mam z nim takie sobie wspomnienia

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

A po za złym spasowaniem wewnętrzne części działały w porządku? Nie sypały się zębatki silnik się nie spalił nie było problemów z okablowaniem i podawaniem kulek przed mechanizm do samej góry magazynka? O takie kwestie głownie mi chodzi:) I ile kulek można było wystrzelić na 1 ładowaniu magazynka?

Link to post
Share on other sites

Tak działało wszystko elegancko,chińczycy nawet dali do zestawu 4 baterie AAA.Wszystko było sprawne okablowanie i części wewnątrz tego bębna.Różnie to bywało drogi kolego,ale na pewno coś koło 200 kulek.Nie ma co porównywać mojego maga,którego miałem z drumemdo g36,bo to inna firma i zapewne inna jakość wykonania.

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

Hmm. A czy jest jakaś różnica między P&J a tym Dboys? po za 50 zł?:) Bo widziałem drumy innych firm za granicą niby lepszych albo i JG nawet i tak się zastanawiam czy są różnice znaczące.

 

A jeżeli już się sypią to sę części na wymianę do kupienia gdzieś?

Link to post
Share on other sites

No właśnie te zębatki najgorsze. Bo tak się zastanawiałem czy jak raz na 3 miesiące kupie high capa za 30 zł i go wybebeszę to będę miał części zamienne:) Bo cała reszta to bez problemu najgorzej z zębatkami.

 

Jeszcze znalazłem za 129 zł taki magazynek i cena trochę podpowiada, że coś tanio jak za taki układ:P

 

A może ktoś wie skąd dorwać zębatki na zamienniki w razi czego?:)

 

A i seger jesteś w stanie określić po jakim czasie mogą paść te elementy? Czy to może być zaraz po zakupie? Czy trochę pożyje?:P

Edited by Susinron
Link to post
Share on other sites

Taka żywotność by mnie zadowoliła:) Po za tym ja nie mam zamiaru siać jak szalony z tego tylko używać 1 maga i tyle :P No i + dla wyglądu ogromny jak dla mnie:D

 

Znacie może inne źródła gdzie można zakupić taki magazynek lub magazynki innych firm do G36 z tego rodzaju?

 

Mogą być wszystkie sklepy, z których da się sprowadzić do Polski taki towar i te mniej znane, które mogłem u nas przeoczyć?

Edited by Susinron
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Mam problem. Szukam magazynka bębnowego do gniazda em-kowego (stanmag). Problem polega na tym, że wszędzie gdzie takie znajduję, zawsze jest to podwójny bęben.

 

To czego mi potrzeba to bęben pojedynczy, a więc taki, którego będzie można użyć w replikach broni w układzie bezkolbowym z gniazdem magazynka z tyłu (L96, Type 97, Tavor etc.). Z bębnem podwójnym z tyłu, który jest bardzo szeroki, nie da się trzymać normalnie repliki. Wiem, że takie magazynki istnieją bo jeden z nich (jedyny?) znalazł się na Evike http://www.evike.com/products/29966/, nie mam jednak żadnego pomysłu jak ani gdzie w PL takich szukać.

 

Może ktoś z Was się zetknął?

Edited by Augustus
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...