Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mam mulitkam a chciałbym wyglądać jak SEAL


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK, poprzeglądałem, poczytałem, podjąłem decyzję. Skupię się bardziej na współczesności - Afganistan. Zostanę aczkolwiek przy multicam (kopia na licenzji Crye), do tego wspomniany wcześniej LBT6094 (AOR1) - powinno jakoś się trzymać kupy.

Poniżej kilka zdjęć SEALs w multicam, które znalazłem:

vy4ln7.jpg

 

39811910.jpg

 

bild-113.png?w=450&h=518

Link to post
Share on other sites

DEA? Z Mk17? W AORze?

 

Oczywiście. :) Oni noszą prawie wszystko. :D

I tak mają na wyposażeniu Mk17.

A teraz zobacz Mati13k co ma za Patch na klapie obok flagi - zakrywa go częściowo pasek. Jest to Patch DEA FAST ALPHA Team.

 

 

ECEK, Stygmat - 2 zdjęcie to DEA FAST CHARLIE Team. Całość to Charlie Team + po środku reporter. Mam ich zdjęcia z tej akcji gdzie dokładnie widać że są z DEA.

 

 

DEA FAST to taka formacja gdzie używają wszystkiego co się da. :D Ściśle współpracują dodatkowo z Marines, DEVGRU i NSami --> najcześciej są ulokowani w ich bazach stąd mają AOR1.

 

 

DEA FAST ALPHA Team - mundury MC CryeP. + oporządzenie w MJK.

DEA FAST BRAVO, CHARLIE Team - na przemian AOR1 + MC CryeP. + oporządzenie w MJK/ AOR1. Przy czym przewaga w CHARLIE Team na rzecz AOR1.

 

Budżet mają inny niż wojsko i ściśle współpracują/współpracowali z OPSem i Crye. ;)

 

 

Pozdrawiam,

Sławek ;)

Link to post
Share on other sites
ECEK, Stygmat - 2 zdjęcie to DEA FAST CHARLIE Team. Całość to Charlie Team + po środku reporter. Mam ich zdjęcia z tej akcji gdzie dokładnie widać że są z DEA.

Jak znalazłem to zdjęcia (na portugalskiej stronie o jednostkach specjalnych) to było podpisane, że to DEA FAST + SEALs (ci panowie z lewicy w MC). Wrzuć resztę tych zdjęć jak masz ;)

Link to post
Share on other sites

Jak znalazłem to zdjęcia (na portugalskiej stronie o jednostkach specjalnych) to było podpisane, że to DEA FAST + SEALs (ci panowie z lewicy w MC). Wrzuć resztę tych zdjęć jak masz ;)

 

Proszę zajrzyj sobie do mojej galerii na Picassie - Link w moim opisie i tam pod DEA FAST masz część zdjęć. Nie wrzucałem wszystkich bo tego dużo jest z rożnych ich akcji...

 

A że zajmuję się ichnią rekonstrukcją to pilnuję tematu... ;)

Edited by sisi
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Oczywiście. :) Oni noszą prawie wszystko. :D

I tak mają na wyposażeniu Mk17.

A teraz zobacz Mati13k co ma za Patch na klapie obok flagi - zakrywa go częściowo pasek. Jest to Patch DEA FAST ALPHA Team.

 

http://lh6.ggpht.com/-xQ8l9hHHl3o/S5OswHcm4sI/AAAAAAAAG9o/XMq1UR_Oq_0/DEA%252520FAST%252520alpha%252520patch.jpg - zwracam honor, faktycznie. Za cholerę bym nie wpadł na coś takiego... Jakoś panów agentów ograniczyłem sobie do MC i FASTów, ew. czasami garniturów. :cool:

 

 

PS Niezły offtop się zrobił

Link to post
Share on other sites

Sisi, dobrze gada! Wrzućcie sobie na flickr'a Chuck Holton i jego foto, będziecie wiedzieć o co chodzi. Podobnie na vimeo, żeby obejrzeć sobie filmiki chłopaków z DEA.

 

ps. A ten wspomniany "reporter", to nikt inny jak sławny Olie North! Pamiętacie Iran-Contras?

Edited by badseed
Link to post
Share on other sites

Vanilla team to potoczne określenie DEVGRU

To prawda. Vanilla Team to nieoficjalna nazwa DEVGRU.

 

Officially, the federal government does not acknowledge the existence of an elite group of commandos know as SEAL Team Six. Yet KPRC in Houston spoke with multiple sources who said the members of this team are so highly specialized they refer to members of other SEAL teams as "Vanilla."
Edited by Ecek
Link to post
Share on other sites

Vanilla team to potoczne określenie DEVGRU,

 

Vanilla Teams to określenie 'zwykłych' Teamów, czyli nie SDV i nie Dev.

 

Ecek zalecam ponowne przeczytanie przytoczonego przez Ciebie cytatu.

 

zresztą nie sugeruj się za mocno 416, bo używają dość powszechnie mp7, mk 18, mk 17

 

Skoro tak uważasz....

Edited by LittleBird
Link to post
Share on other sites

Vanilla Teams to określenie 'zwykłych' Teamów, czyli nie SDV i nie Dev.

Ecek zalecam ponowne przeczytanie przytoczonego przez Ciebie cytatu.

 

Masz rację - cholera nieprzespana noc i efekt murowany. Nie doczytałem. Sorry za błąd... Ale wstyd...

 

Vanilla Team to określenie "normalnych" teamów SEAL.

Edited by Ecek
Link to post
Share on other sites

bild-113.png?w=450&h=518

 

OK, będę chciał trochę się wystylizować na to zdjęcie, obmyśliłem już nawet co i jak aby w miarę wyglądać i nie wydać masy pieniędzy i prosiłbym Was o rady i opinie. Podkreślam to ma być stylizacja, a nie rekonstrukcja (na to przyjdzie jeszcze kiedyś pora).

Mundur: multicam (kopia Crye Precision)

Kamizelka: LBT 6094 (wybrałbym kolor OD, czy lepszy będzie khaki?)

Hełm: MICH-TC2001 (TAN - gość ma inny na zdjęciu, ale 2001 już mam i tu pytanie - nada się?)

+

okulary (czarne ESS Crosshair)

nakolanniki (SEALs rzadko ich używają, ale moim zdaniem się przydadzą i tu pytam Was - jakie? mam ALTA, ale czy będzie to grało?)

 

rękawice i buty na razie mam zupełnie inne - w bardzo dobrym stanie więc póki co nie będę wymieniał, ale na przyszłość też chciałbym wiedzieć co byście polecali do takiej stylizacji (buty Belleville, rękawice?)

Dzięki wielkie za pomoc, wybicie ze łba kilku durnych pomysłów i naprowadzenie na właściwy tor ;-)

Edited by Ecek
Link to post
Share on other sites

Lol, chcesz się wystylizować na to zdjęcie, a jedyne co będzie z nim wspólnego (o ile w ogóle) to multicam :hahaha:

Tak, tak wiem, gość nie ma LBT6094 i nie ma MICH-TC2001 ale to nie jest przedmiotem dyskusji - to ma być coś na wzór tego zdjęcia, a nie idealna stylizacja.

Przykro mi, że nie mam możliwości (przede wszystkim finansowych) aby wyglądać dokładnie i zajebiście tak jak ten gość, zawiodłem Cię.... :(

Link to post
Share on other sites

chcesz sie stylizować na sealów, czy chcesz sie szpejować tak jak oni w.g ciebie powinni sie szpejować bazując na twoim sprzęcie?

Próbuję to po prostu jakoś pogodzić jedno z drugim... Bo jak tak patrzę to ciężko mi będzie się wystylizować na SEALs i nie mówię tu o braku chęci czy cierpliwości...

No ale ok, podejmę próbę - podobno marzenia się spełniają gdy wystarczająco mocno się staramy.

To zdjęcie, które dałem - co byście mi doradzili (przede wszystkim kamizelka hełm, ale i wszelkie inne sugestie mile widziane).

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

K.mać. Jest 17 stron tematu? Przeczytałeś? Nie. Przeczytaj. Jak wyskakujesz z Belkami tak o, to trochę mi się śmiać chce. O idiotycznych pytaniach już nie wspomnę. Ten temat + strona http://navyseals.pl/ , jak nie jesteś ułomny to jeszcze strony angielskojęzyczne. I nie mów że chcesz wyglądać jak gościu ze zdjęcia, do którego nie możesz się zrównać wizualnie ŻADNĄ częścią sprzętu. Są kopie jego sprzętu, do stylizacji wystarczą. Poszukaj, wystarczy mózg i chęci, proponuję już nie odpowiadać koledze na pytania tego typu. Przepraszam, ale taka prawda. Pozdrawiam i powodzenia. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...