Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mam mulitkam a chciałbym wyglądać jak SEAL


Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Że kradnie projekty na lewo i prawo bez żenady i zerowej inwencji własnej?

Sprawdź to info zanim rzucisz taki tekst. Obecnie to jego produkty są kopiowane przez tych wielkich. Jego APC jest kopią 6094 LBT, prawda... Ale robił je tylko na początku swojej kariery ucząc się i sprzedał ich chyba z 20 sztuk. Mówisz, że jest złodziejem, ale nie masz problemu z tym, że i Mayflower i Eagle Industries też skopiowali ten sam projekt LBT bez zerowej inwencji własnej? Z drugiej strony czemu nie zerżnąć dobrego projektu... MMAC, APC, czy DPC, wszystko jest podobne do LBT 6094...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z opóźnieniem ale...

Ziew... Pozwolę sobie zapytać: co to zmienia? Jedzie na renomie którą wyrobił sobie wtedy. Z ciekawości, możesz pokazać coś co wielkie firmy wzięły od Ferro? Bo jak jego facebooka przeglądam to mam problem z wyłapaniem rewolucyjności jego pomysłów.

Link to post
Share on other sites

To pozwolę sobie odziewać! Zmienia wiele, bo jak napisałeś: "Że kradnie projekty na lewo i prawo bez żenady i zerowej inwencji własnej?". To tak nie jest... Kradnie pomysły tak samo jak EI, LBT, DBT i inni, ale wkłada też swoje pomysły. I jeżeli nie widzisz tych różnic w jego aktualnych produktach to coś ze wzrokiem szwankujesz.

Nie będę Cię za rączkę prowadził, ale elementy jego FCPC są kopiowane przez Mayflower'a i EI (padsy narammienne i meshowe wnętrza). Jego pouch na stazę z QR to też nowość i S&S podkradła już pomysł. System wewnętrznych pouchy pod mbitr Wingman, to też zupełna nowość na rynku. Zwróć uwagę na to "TM" przy niektórych produktach na jego stronie. Jest to odpowiedź na kopiowanie jego patentów przez właśnie tych "Wielkich".

 

A jeśli chodzi o jakość obejrzyj, kto tego używa, poza airsoftowcami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

mam 1000 zł i planuje wystylizować się na devgru

planuje kupić

aor2 tmc

lt 6094 aor1 [http://deltashop.pl/...rrier-aor1.html

czy olive http://deltashop.pl/...carrier-od.html

i coś na głowę [co najlepiej ? kapelusz czy hełm]

 

posiadam scar-l [agm] niestety :icon_confused:

sig sauer p226 kjw :icon_razz2:

 

boczniak na pewno jest ok ale jak z scar-em

Edited by antekGT
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

chcę ostrzec każdego to myśli nad zakupem aor-a od tmc . aor1 jest zły kolory bardziej fioletowe niż piaskowe.

aor2 lepiej o nim nie wspominać :icon_exclaim: już bardziej podobny do ucp niż aor2 :hahaha:.

więc z tego wniosek że z aor-em orginalnym łączy go tylko nazwa

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich :D

 

Jako, że jestem nowy proszę o wyrozumiałość :D

Chciałbym dowiedzieć się od bardziej obeznanej w temacie ekipy paru rzeczy:

1. Czy NS mają jakieś konkretne "Klasy" (Do lasu taka konfiguracja, a do miasta inna- to ja wiem, ale czy np. Preacher ma inny ekwipunek od szturmowca? (Jeśli palnę coś głupiego, to proszę o nakierowanie mnie na normalną i dobrą drogę)

2. Chest rigg do lasu czy plate carier?

3.Widzę, że mieszają camo- mogę poeksperymentować z np. kamizelką w aor2 i combatem w MC czy coś?

4.(Niestety tylko w grach) Widziałem, że niektórzy operatorzy mają spodnie w camo, a bluzę, comata itd. w jednym kolorze (MJK CZY JAKIŚ TAM INNY KOLOR) mogę tak ?

5.Czytam, czytam ten temat i doszedłem do wniosku, że chyba łatwiej uszyć samemu niektóre rzeczy- skoro na Allegro mogę dostać cordurę w MTP, MC, Panterze, to tam po drugiej stronie można kupić Aor2? (Wiem, że nie ma jak sprzedawać cywilom takich rzeczy (Gdzieś ktoś tu pisał) ale w necie i tak da się wszystko dostać :D

6.RACK czy coś tam. Mogę mieć na moderna, czy lepiej nie?

 

 

Jeśli jakieś błędy zrobiłem w nazewnictwie, to przepraszam

Pozdrawiam Człowieczek

Link to post
Share on other sites

Okej, przyjmijmy, że poskładałem trochę informacje w głowie swej :D

 

Ale rodzi się pytanie małe- czy absolutnie wszystko co jest dobre musi być drogie? :D

I sprawa oglądałem trochę zdjęcia rekonstruktorów i praktycznie do każdego jest wytłumaczenie co i jak.

Tylko niestety wszyscy muszą latać w AOR1 - Czy u nas by się przejęło? Czy lepiej mieć kropka w kropkę co oni, ale zmienić camo na AOR2/ MC ?

 

Ps.

http://m-gunfire.iai-shop.com/pol_pm_Chest-Rigg-1961D-AOR2-1152198101_1.jpg?timestamp=1393346915756

 

TO jest ACM - Sam skrót mówi za siebie :/ , ale podajcie mi ZA i PRZECIW (Kolor to już wiem, jakość też, a reszta?- Opłacało by się kupić go, rozpruć, kupić cordurę, pomalować ją, uszyć na jego wzór, i zszyć na nowo? )

Link to post
Share on other sites

Rzeczy od ACM nie trzymają wymiaru ani kroju. Nie ma gwarancji że ten produkt ACM jest odzwierciedleniem tego czego szukasz.

 

Co do camo - ALBO robisz reko, albo twoje wyobrażenie o tym jak sils powienien wyglądać bo takie masz widzimisie.

Tzn albo robisz to dobrze albo robisz 'coś' nie związanego z tematem.

Link to post
Share on other sites
Tylko niestety wszyscy muszą latać w AOR1 - Czy u nas by się przejęło? Czy lepiej mieć kropka w kropkę co oni, ale zmienić camo na AOR2/ MC ?

 

Rekonstrukcja właśnie polega na tym, żeby latać dokładnie w tym co mają. Jeśli ktoś rekonstruuje oddziały Delty z czasów Gothic Serpent, to nie będzie latał w Woodlandzie, który lepiej sprawdza się w lesie, bo Delta go tam nie używała. Przeszukaj tysiąc zdjęć. Jeśli znajdziesz choćby jedno, na którym widnieje SEAL w oporządzeniu takim, jak chcesz (MC/AOR2), to z czystym sumieniem możesz robić reko. Jeśli nie znajdziesz takiego zdjęcia, a będziesz w tym latał, będzie to ciągle stylizacja (mniej, lub bardziej luźna).

 

TO jest ACM - Sam skrót mówi za siebie :/ , ale podajcie mi ZA i PRZECIW (Kolor to już wiem, jakość też, a reszta?- Opłacało by się kupić go, rozpruć, kupić cordurę, pomalować ją, uszyć na jego wzór, i zszyć na nowo? )

A po co? Już lepiej kupić sobie "na chwilę" tę chińszczyznę, a później kupić coś oryginalnego, niż niszczyć tego chesta przeszywając go X razy. I tak nie będzie to oryginał, a trochę kasy w modyfikacje niepotrzebnie wpakujesz.

 

Jeśli chcesz robić rekonstrukcję, to nie ma zmiłuj. Kupujesz oryginalny szpej za grubą kasę, lub ewentualnie bardzo dobre jakościowo kopie. Jeśli robisz stylizację, to bierz cokolwiek w AOR, co wygląda lansiarsko. I z czym ty masz problem? Jeśli chcesz wyglądać jak SEAL, a nie masz kasy, żeby od razu wydać 1500-2000zł na porządny szpej, to rozłóż to sobie na kilka miesięcy. Teraz kup mundur za 500-600zł, za dwa, trzy miesiące kamizelkę za drugie tyle, po drodze dokupuj ładownice i jakieś tego typu pierdółki i po roku już będziesz miał całkiem fajny zestaw do rekonstrukcji. No chyba, że jesteś tak napalony na lansowanie się w sprzęcie "Foki", że nie wytrzymasz tych kilku miesięcy. W tym wypadku pozostaje ci być typowym "ACM Warrior".

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...