Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałbym w swoim klocku usunąć anodę (?) z zamka - chcę mieć srebrny zamek.

 

Jak się do tego zabrać? Rozumiem, że trzeba będzie rozebrać całe wnętrze. I teraz pytanie:

 

Jak usunąć tę anodę? Jakiś środek + wata stalowa? Robiliście coś takiego?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Yyy przecież lufa zewnętrzna posiada gwint pozwalający na montaż tłumika, trzeba tylko użyć adaptera. Swoją drogą tłumik w Glockach to niewypał, ponieważ lufa zewnętrzna nie jest stała i ciężar tłumika dopycha ją do górnej ściany zamka co w konsekwencji powoduje kiczowate działanie klamki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

 

Zakupiłem Glocka 17 WE w promocyjnej wersji za 270zł z likwidacji sklepu :icon_wink:.

Rozebrałem, poskładałem i nic nie znalazłem żeby było coś nie tak. Strzela jak wściekły [na razie].

Chciałbym go troszkę podrasować, i liczę na pomoc użytkowników którzy już od lat strzelają z glocków WE.

Co mi polecacie poprawić, co wymienić i gdzie to coś kupić. Konkrety panowie i panie :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Poszukam takiej lufy wraz z gumką.

W tym modelu Klocka lufa wewnętrzna ma 94mm jak pisze w recenzji, (sam nie mierzyłem).

Czy muszę zastosować dokładnie takiej długości ? Bo znajduje na 100 mm ale na 94 nikt niema na stanie. :icon_confused:

 

Pochwal się wynikami jakie osiągasz z tym zestawem od Maple Leafa. :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Na trzy magazynki póki co tylko w jednym mi się to zdarzyło. Sklejałem kropelką, ale długo nie wytrzymało. Teraz skleiłem bardziej elastycznym klejem, dosłownie kilka dni temu, więc jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć czy trzyma w warunkach bojowych;)

Link to post
Share on other sites

Skleiłem ten element klejem epoksydowym i jak na razie opróżnienie kilku magazynków wytrzymał.

Jest tam takie wgłębienie i zastanawiam się czy od razu nowych elementów nie wzmocnić w tym miejscu. Zamówiłem kilka zapasowych ale może lepiej zawczasu zareagować niż później pęknięcie sklejać ??

 

4139c93bb39c2d9f_646_0_y_n_646.jpg

 

d69be8a968d5758d_646_0_y_n_646.jpg

Link to post
Share on other sites

Mam małą prośbę ... replika czasem mi się blokuje w położeniu na zdjęciu 1. Wówczas gaz ucieka i trzeba wymieniać magazynek. To jest moment w którym zamek przy powrocie lekko się unosi. Na sucho bez sprężyny i lufy można to łatwo wyczuć.

Zacząłem kombinować i nawet lekko polerować dwa elementy zaznaczone strzałkami na zdjęciu drugim. Odnoszę jednak wrażenie że to nie do końca dobry pomysł jest.

Macie może jakieś bardziej sensowne sugestie ?

 

f2631eba086f5972_646_0_y_n_646.jpg

 

2642d48659671540_646_0_y_n_646.jpg

Link to post
Share on other sites

Z braku innych pomysłów chciałem zobaczyć jak zamek pracuje podczas strzału repliki więc namówiłem kolegę aby nakręcić replikę w akcji... niewiele zobaczyłem niestety ale może więksi znawcy tematu dostrzegą jakieś detale ... film jest w slowmotion więc wymaga cierpliwości w oglądaniu ... nie jest to film akcji :icon_razz:

 

 

http://youtu.be/YZzsw2sDsHQ

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...