Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barrett M99 Samowystrzał


Recommended Posts

Witam

 

Niedawno zakupiłem replike Barrett'a M99 SnowWolf (używke) i już po krótkim okresie używania spotkała mnie nie miła usterka jaką jest samowystrzał.Nie grzebałem przy niej nic, poprzedni własciciel podobno też.Części sa stockowe, zamierzam je wymienic o ile będzie tego sens ale do rzeczy.Tak jak na filmiku w momencie obrotu tloku przy jego powrocie barrett sam wystrzeliwuje.Zastanawiam sie czy dłubać przy tym na własną ręke czy odesłać to na gwarancje, uwzględnione zostało by coś takiego? nie lubie tego typu rzeczy dlatego wolałbym to zrobic sam.Poniżej filmik jak to wygląda.

 

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

 

 

PS: stawiałbym na coś w tłoku nie na mechanizm spustu gdyż czasem mam problem żeby załapać moment w którym sprezyna sie blokuje przy koncu i luźno wraca do początku.

Edited by xearo667
Link to post
Share on other sites

spróbuje zatem sie za to zabrać po powrocie przy czym dodam że safety od spustu nie działało i nie działa nadal, działa jedynie blokada ta boczna koło tłoka nie wiem jak ona sie konkretnie nazywa bo jestem zielony.O wiele lepiej dla mnie bylo by gdyby to byl zepsuty tłok lub coś z nim związanego bo itak zamierzam je wymienić ze stockowych a mechanizmy spustowe są bardzo drogie.

 

postaram sie później zrobić jakieś fotki i podesłać

Edited by xearo667
Link to post
Share on other sites

Panowie bardzo dziwne że to pomogło ale gdyby ktoś miał taki przypadek to wlasnie od tego musi zacząć robote.

Wzorowałem sie na tym filmiku:

 

 

usuwamy cały mechanizm safety, przycinamy obudowe w 1 miejscu, częśc zwalniającą w jednym miejscu i po sprawie.

Temacik do zamknięcia :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...