Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stylizacja CoD4


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest gecko123

Więc, stylizacja. Tutaj ma HSGI Weestach, ujdzie też rozbudowany chest typu RACK, RRV, czy TAJ. Spodnie w DPMie, bonnie hat w DPMie. Resztę rzeczy chyba widzisz, czyli ładownice, naszywki itd. To nie jest trudne :P

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

O, ja mam nawet bardzo podobny golfik w szafie... tylko naszywkę doszyć. A mieliśmy go wywalić :P

A tak przy okazji, na filmiku COD Operation Kingfish (zresztą bardzo fajnie zrobionym), "Price" miał na sobie UCP.

Sama stylizacja na speszjal forces nie jest dużym wyzwaniem, bo jest duża dowolność w wyborze munduru i oporządzenia i szerokie pole manewru. Aczkolwiek w tym konkretnym przypadku wąsy i kapelutek muszą być ;) O wiele trudniej zrekonstruować zwykłego żołnierza konkretnej jednostki.

Link to post
Share on other sites

Sama stylizacja na speszjal forces nie jest dużym wyzwaniem, bo jest duża dowolność w wyborze munduru i oporządzenia i szerokie pole manewru.

Nie ma żadnego szerokiego pola manewru jeśli chodzi o "stylizacje" czy też "reko" Brytyjskich sił specjalnych.

Wierz mi, że porządna stylizacja, taka z większością gratów oryginalnych a nie oparta tylko na chińskich kopiach, nie wspominając o reko to duże wyzwanie...

Używany jest bardzo konkretny sprzęt kilku firm raptem, często drogi i trudny do kupienia na wolnym rynku, a większość operatorów nie kupuje ton gratów na własną rękę - przynajmniej istniejąca dokumentacja fotograficzna i głosy z "kręgów zbliżonych do" (o ile im wierzyć) pozwalają na takie wnioski.

Oczywiście nikt, ani tym bardziej ja, nie twierdzi że żołnierze UKSF nie personalizują sobie sprzętu i wszyscy popierdzielają wyłącznie w gratach które im MOD dostarczył. Sporo widać i słynne głosy insiderów też to potwierdzają, gratów firm turystycznych jeśli chodzi o ubranie i obuwie.

Jednak mówienie o dowolności w doborze jest gigantycznym naciąganiem faktów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...