Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP7 R4 [WELL]


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanie, co ma batka do materiału z którego jest wykonany gearbox?

 

Do replik z plastikowym GB w większości przypadków dodawana jest batka 7,2V z ~500 mAh

 

Z czego to wnosisz? Wszystkie MP7 miały taką baterię, nie ma w nich miejsca na większą.

 

Poczytaj temat o tym sklepie ;)

Link to post
Share on other sites

Do replik z plastikowym GB w większości przypadków dodawana jest batka 7,2V z ~500 mAh

 

Poczytaj temat o tym sklepie ;)

Co ma sklep do repliki "tyle co piernik do wiatraka". Sklepu nie polecam, ale to nie ma żadnego związku z bebechami w tym Wellu. Miałem go i sprawował się doskonale jako replika w CQB.

 

Pudło. do wszystkich aep'ów wzorowanych na Tokyo Marui wchodzą batki dedykowane o woltażu 7,4V.

Tak masz rację, to tak samo jak w Glock 18C, po prostu inna nie mieści się i tyle.

Sprawę można rozwiązać montując pojemnik.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odkopuję temat: MP7 od Well-a pojawiły się na Zbrojowni. Cena 255,00 zł. Pytanie do tych co mają lub mieli:

1/Warto?

2/Nie posypie się po 2-3 tys. kulek?

3/Jak wygląda sprawa ze skutecznym zasięgiem-220 fps to nie zbyt wiele...

Edited by Maciej0011
Link to post
Share on other sites

1. Myślę że warto.

2. Niee, ja swoją przemieliłem mnóstwo kulek, a bebeszki pozostawały nie tknięte.

3. W stocku to zasięg duży nie jest- na replikę główną się nie nada,no chyba że do cqb.

 

Co mogę powiedzieć ?

Ja u siebie zastosowałem lufę AEG i gumkę AEG, po drobnych przeróbkach, wtedy zasięg skoczył do 35 m, co dawało już jakiekolwiek możliwości walki w polu. Ogólnie replika przyjemna, żałuję że sprzedałem, i mam zamiar sobie ją w przyszłości kupić.

Ale ma swoje wady w postaci nie zbyt mocnego body, no i mocy.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja tam byłem szczęśliwym posiadaczem takiej mp7 i bardzo lubiłem ten pistolet maszynowy , nigdy nie narzekałem na jego zasięg ,bądź brak celności.

Szczerze mówiąc co kto lubi , ale mi tam ta empesiódemka bardzo odpowiadała.

 

Pozdrawiam serdecznie. :icon_smile:

Zamierzam kupić tą replikę myślisz że warto kupić? Chciałem zobaczyć jakieś recenzje na YT ale nic nie było :(
Link to post
Share on other sites

Zamierzam kupić tą replikę myślisz że warto kupić? Chciałem zobaczyć jakieś recenzje na YT ale nic nie było :(

Podłączam się do pytanie. Replika jest dostępna na gunfire.pl, wiec czy warto, jako replikę zapasową ? Bo mała, tania i i dobra do cqb.

Recenzji na YT jest masa :D

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wady i zalety to kiedyś napisałem

 

"Mam takiego tylko Umarexa (rebrand Wella ) i powiem wam ,że daje radę . Na kulkach 0.12 max zasięg to 40m więc do CQB jest w czoko.

 

Tylko jest kilka wad takich PM-ów (mówię tu o pm-ach z niestandardowymi bebechami) .

1. W Zimie nie postrzelasz

2. Tuning praktycznie zerowy (gumki niestandardowe, najbliższa dostępna do MP7 jest w Anglii )Ale jednocześnie ściągając z różnych sklepów rozsianych po całym świecie ściągniemy ciekawe cześci do tego modelu. I jest pewien magik , który zajmuje się serwisem tych 7 w Polsce

3. Jak coś Ci się w niej rąbnie to zero części wymiennych od zaraz w Polsce

4. No i batki. Standardowo np do takiej MP7 musisz kupować specjalne(najczęściej sprowadzać ). Albo zrobić odpowiednie modyfikacje ,żebyś podpinał batki na normal wtyk.

 

Krótko mówiąc takie repliki są dla koneserów albo dla mało wymagających graczy lub strikte do czarnej . Dlatego polecam raczej MP5 Galaxy lub innego pm z miarę normalnymi bebechami. Przynajmniej większy wachlarz części będzie dostępny i ewentualny tuning jest do zrobienia."

Edited by patryk910
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dołączam się do pytania wyżej, i czy to jest 14mm czy jakaś inna średnica.

Najlepiej jak odpowie osoba która to ma.

Planuję takiej zakup jako broń boczna, bo mam Mb08WELL i 1911 od WE, ale greengas zawodzi w zimie :/ dlatego szukam jakiegoś elektryka o przyzwoitej cenie, wadze i zasięgu.

Komuś się to zepsuło? Jak tak to po mniej więcej jakim czasie i przebiegu kulek.

Jak się coś ułamie czy zmieli w gb, to można wymienić czy replika na śmieci?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witm. Odnowię trochę temat bo zamówiłem w/w replikę jednak w necie jest wiele mylnych informacji..

Napewno któryś z naszych magików już rozebrał replikę więc tutaj mam pytania głównie dotyczące lufy czy ma zakończenie standardowe czy jakieś dziwne wycięcia jak z dostępnościa gumek HU bo zapewno są inne..

Z takich ważniejszych informacji to zostało mi jeszcze jak z łożyskami i tłokiem bo z tego co widzę zębatki są dostępne, a sprężynę można z AEP`ów zabrać.

(jestem poza granicą więc sam sobie tego nie sprawdzę a po powrocie planuję zrobić projekt MP7 DEVGRU)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

@MyN3 gwint jesli jest, (bo mialem tez takie z tlumikiem plomienia na stale) to jest lewy 12mm. Gumka oryginalna jest, ale kosztuje 80zl, za to po drobnej modyfikacji mozna zalozyc gumke od aega (i lufe tez), jak to juz bylo pisane. Lozyska stockowe daja rade nie ma potrzeby wymieniac, jak kupisz nowego aepa. Ze sprezynami nie ma co kombinowac bo szybciej Ci gb peknie, a ten lubi pekac, zwlaszcza prawa polowka. Jak chcesz robic ala devgru to odpada Ci problem batki bo wsadzisz sobie malego lipola do peq'a a kabelki mozna zgrabnie zakamuflowac. A z tlumikiem, ktory nie bedzie tylko maskownica do przedluzonej lufy bedziesz praktycznie nieslyszalny juz z 5m :D.

@ Rikardo015 Jak chcesz jako glowna to bierz wella, a jak boczniaka to cm.030.

 

i sorki za brak polskich literek, pisze z tableta w ktorym ich brak.

Edited by emeck
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...