Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP7 R4 [WELL]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brać tą nową metalową wersję? Tak z ciekawości? Cena jest w miarę niska, replika (teraz już raczej nie replika) wygląda przyzwoicie. Dla mnie fajnie, że jest metalowa, mimo że palny odpowiednik jest z innego materiału wykonany.

Ale mniejsza o to.

Przeczytałem ten temat i zakładając, że nie będę tam wkładał SP160 i robił 500 FPSów, to powinno wszystko wytrzymać. Nie zamierzam niczego tuningować w niej, ewentualnie kamuflaż no i jakieś tam dodatki. Możliwe, że kable wymienię, wtyki przerobię i podepnę baterię lipo którą w puszce umieszczę i to wszystko.

Chciałbym ją w budynkach używać. Tak więc FPSy odpowiadają jak najbardziej.

Ktoś tutaj posiada tą nową wersję? Dajcie jakieś informacje będę wdzięczny :-)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli można, to złączcie tego posta z tym powyżej.

 

Dotarła do mnie ta replika. Wygląda bardzo fajnie, nie powiedziałbym, że 360 zł kosztowała. Spasowanie świetnie, luzów nigdzie nie widać. Selektor chodzi wyśmienicie, spust również. Kolba bez problemów się uwalnia z zacisku i fajnie się ją rozkłada. Jest stabilna i dzięki niej bardzo dobrze się składa z tej repliki.

 

ALE! Prawdopodobnie coś jest nie tak z gniazdem baterii..nie da się tam umieścić prawidłowo baterii. Wchodzi jednak "odwrotnie" co powoduje, że zapadka anty-powrotna blokuje zębatki no i replika nie strzela.

Trochę jajca, bo próbując upchać jakimkolwiek sposobem tą baterię prawidłowo dzieje się magia i nie pasuje, a wkładając ją odwrotnie, wchodzi bez problemu (wiem, że odwrotnie bo ta komora na końcu ma takie specjalne rowki, które się dopasowują do tych z baterii, mimo to pasuje drugą stroną...)

 

Ktoś się z tym spotkał? Przerabiać i tak bym przerabiał na jakieś lipo i kable na zewnątrz puszczał, ale chciałem sprawdzić czy w ogóle strzela ;-)

Link to post
Share on other sites

^ SZCZYLO! :D

 

Dzięki wielkie, myślałem, że żeby dostać się do tego, to będzie trzeba rozkręcić body, a no i kabelki stawiałem, że są przylutowane! A tu taki żart!

Dzięki za podesłanie tematu, na pewno zerknę :-) No i za pomoc również bardzo dziękuję!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Witam, mam następujące pytanie:

Jak rozwiązany jest w tej replice mechanizm selektora ognia? Albowiem silnik doznał wstrząsów i w efekcie na selektorze mam Safe/Auto/Safe zamiast wiadomej konfiguracji :icon_razz:

 

EDIT: Ewentualnie czy to kwestia czy zębatki się nie przemieściły, bo czasami słychać taki suchy dźwięk jakby sprężyna sie naciągała do pozycji przed wystrzałem

Edited by Shangrii
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Panowie, znacie może jakieś źródło do opisanego li-po moda w tej replice ? Same wyniki jakie znajduję, to już efekty "Po" a zależy mi na tutorialu w którym jest pokazane co, gdzie i jak

I durga sprawa, czy ktoś wie jakie li-po 7,4 pasuje zamiast stockowej baterii o jakiejś większej pojemności niż 300mah ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...