Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP7 R4 [WELL]


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Że tak tylko spytam do jakiego camo to to jest?

 

Bo tak samo to wygląda jakbyś na pustynię Błędowską/Siedlecką/Kozłowską wybierał.

 

Pomalowałem go tak jak sobie wymarzyłem żeby wyglądało :icon_smile:

 

Kiedyś walnąłem ją w oliwkę i niestety.. nie wyglądała tak wspaniale jak w tym teraz :icon_smile:

 

Taki mam gust i mi sie podoba.

 

Dla zainteresowanych więcej zdjęć :

http://imgur.com/Yp0li8Y

http://imgur.com/bKwN3un

http://imgur.com/d4EEZY3

http://imgur.com/7Xuxufz

http://imgur.com/sYyt4Iy

Edited by Unreal38
Link to post
Share on other sites

O. Bardzo ładnie to wygląda. :D Tak w ogóle. Ile Cię wyniósł tuning repliki? Nie licząc samej repliki, tylko części jakie w nią wstawiłeś/przerobiłeś. :D

Ja stety-niestety, zrezygnowałem z kupna MP7. Póki co, byłaby dla mnie zbędna. Nawet do CQB. Może kiedyś nad nią pomyślę.

Link to post
Share on other sites

O. Bardzo ładnie to wygląda. :icon_biggrin: Tak w ogóle. Ile Cię wyniósł tuning repliki? Nie licząc samej repliki, tylko części jakie w nią wstawiłeś/przerobiłeś. :icon_biggrin:

Ja stety-niestety, zrezygnowałem z kupna MP7. Póki co, byłaby dla mnie zbędna. Nawet do CQB. Może kiedyś nad nią pomyślę.

 

tuning wewnętrzny był bardzo tani :P

 

Wstawiłem dedykowaną preckę Deep Fire, na asgshopie była za 42zł.

Następnie serwis gearboxa. Uszczelnianie, smarowanie, podkładkowanie. Nic nie zapłaciłem.

Za 20 Euro kupiłem komorę Umarexa wraz z gumką.

Bateria LiPo Redox 7.4v 900mAh z allegro za około 40-50zł.

Kable i konektory od kolegi, za darmo :)

 

Po tym tuningu replika ma super skupienie i strzela CELNIE na 30-40m.

 

Jeszcze może wstawie części od laylaxa i deepfire(łożyska kulkowe, tłok, cylinder, głowica tłoka, zębatki, sprężyna m80 deepfire)

 

I wtedy MOOŻE uda sie osiągnąć 50m celnego. a z 270fps to napewno będzie :)

 

Tłumik dedykowany za 20 Euro

Farbki Montana Black, 16 Euro wraz z wysyłką.

Aimpoint Micro T1 - wychaczyłem za 120zł w komisie

6 x Midcapy... Wywaliłem dużo kasy ale było warto. 36 dolarów magi + 29 dolarów wysyłka ekspresowa + 24 Euro cło.

Okładziny na szyny zostały ze Scara... 32zł opakowanie

3 Euro lakier-marker do oznaczenia magów

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak, też go znalazłem i nie tylko jego, ale poprosiłem o sprecyzowanie bo wymiarów nie znam, a chcę zamówić wszystko tak, żeby w jednym czasie przyszło. Jak bym miał replikę w rękach to sam bym aku pomierzył i nie pytał. Ale i tak dzięki. Ps. Jak ktoś tu wejdzie za pół roku to link już nie będzie działać i znów pojawi się pytanie o wymiary, więc dla potomności: 69x25x12 mm.

Link to post
Share on other sites

Tak, też go znalazłem i nie tylko jego, ale poprosiłem o sprecyzowanie bo wymiarów nie znam, a chcę zamówić wszystko tak, żeby w jednym czasie przyszło. Jak bym miał replikę w rękach to sam bym aku pomierzył i nie pytał. Ale i tak dzięki. Ps. Jak ktoś tu wejdzie za pół roku to link już nie będzie działać i znów pojawi się pytanie o wymiary, więc dla potomności: 69x25x12 mm.

 

Wiem że jest mniejszy niż stockowy :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Kilka dni temu stałem się posiadaczem owego cudeńka (była za 250 na taiwangun), replikę od razu rozebrałem nowe smary doszczelnienie i mam kilka pytań, jak przerabialiście na zasilanie lipo a dokładnie jak dolutować kable, trzeba wywalić całe gniazdo ze stykami do fabrycznej baterii i czy trzeba rozpołowić replikę aby to zrobić. Będę wdzięczny za radę, może ktoś z was ma zdjęcia jak wygląda po przeróbce środek.

Link to post
Share on other sites

Witam

Kilka dni temu stałem się posiadaczem owego cudeńka (była za 250 na taiwangun), replikę od razu rozebrałem nowe smary doszczelnienie i mam kilka pytań, jak przerabialiście na zasilanie lipo a dokładnie jak dolutować kable, trzeba wywalić całe gniazdo ze stykami do fabrycznej baterii i czy trzeba rozpołowić replikę aby to zrobić. Będę wdzięczny za radę, może ktoś z was ma zdjęcia jak wygląda po przeróbce środek.

 

Na youtubie są tutoriale rozbierania mp7 well albo tm, ale robi sie to tak samo :D Rozbierasz wszystko, potem wybijasz piny z selektora i z atrapy boltcatcha, i jakoś to sie da potem rozpołowić. Potem wyciągasz koste stykową ale uważaj - w body jest taka kuleczka co powoduje że selektor ładnie przeskakuje. Potem szukasz odpowiednich blaszek i lutujesz kable. Przylutują sie bez problemu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

posiadam z metalowym i plastikowym korpusem i szczerze mówiąc wole z metalowym. Plastik co prawda nie trzeszczy, ale nie wygląda na solidny za to dużo lżejszy :icon_razz: wewnątrz różnicy nie ma.

 

Ja metalowego nie zdzierże bo 1. lakier będzie schodził 2. palny jest z polimeru :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Jakby kogos interesowalo wchodzi tez pieknie pakiet:

http://allegro.pl/pakiet-li-pol-dualsky-7-4v-800mah-25c-i6315245289.html?snapshot=MjAxNi0wOC0yM1QxNzozMzozOVo7YnV5ZXI7YmM5NzY5N2VlMTIzMTM3YTM3NzJlYTI4YTM4Nzc2OTk3YmMwMGIzMjgxZDNmNWRjY2NhYWZkZGM5M2YwY2Q1Mw==

 

Pakiet Li-Pol Dualsky 7.4V 800mAh 25C

 

Aktualnie z 2 mp7 wella zrobilem jeden.

Jeden mial problem z zatrzaskiem magazynka i podawaniem kulek plus komora, drugi wlasnie doszedl z uszkodzonym w srodku gearboxem.

 

Najsmieszniejsze jest to ze nawet zewnetrznie kolorystycznie sa inne ... roznica pewnie paru lat.

Stary mialem jeszcze z precka (ktora nie wchodzi plynnie do nowego wiec narazie jej nie montowalem) oraz 2 komorami hopa ktore niezbyt pasowaly.

W starym - lozyska stalowe (nie pamietam skad) dysza z uszczelnieniem (w nowym nie ma oringa naokolo dyszy).

Same zebatki w nowym smoliscie czarne - tak samo jak gearbox. W starym stalowe wszystko ...

 

Dobralem do czarnego gearboxa lepsza uszczelniona prowadnice, zostawilem tlok z glowica bo byl szczelny. Z ktoregos poszla sprezyna bo ciezej sie sciskala... Zebatki smoliste, antyreversal wymieniony z plastikowego na stalowy.

 

Dodatkowo wlasnie lipol dualskiego z duzymi t connectorami (ledwo wchodza bo sa wielkie ale ze wszedzie je mam nie chcialo mi sie z mini kombinowac.

Same konektory przylutowane na chama - jakby co mam druga komore wymiennie jakbym chcial (w co watpie) wrocic do hujowych orginalnych nimhow.

 

Z starego wzielem komore hopa bo w nowym podkrecala w bok ... kszywy dystanser do gumki (a ze jest czescia komory ... wolalem zamontowac inna niz szlifowac). lufa wymagala podszlifowania pilnikiem bo z jednej strony oczka na gumke miala ... takie platki metalu niezeszlifowanego - mogly podkrecac kulke.

 

Zabawa na 6 godzin. Ale na koniec - wychodzi stabilne 250-255 fps z ustawionym hopkiem.

 

Czasem pluje kulkami - ale wydaje mi sie ze to moze jeszcze byc z nadmiaru smaru/oleju naladowanego do gearboxa. Zobacze.

 

Narazie mysle jak tu teraz z pozostalych czesci zmodyfikowac glocka cymy na mocniejsza sprezyne i dluzsza lufe od mp7 ...

 

Fajnie byloby w glocku tez wyciagnac z 240 fps na preclufie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...