Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP7 R4 [WELL]


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakby kogos interesowalo wchodzi tez pieknie pakiet:

http://allegro.pl/pa...GM5M2YwY2Q1Mw==

 

Pakiet Li-Pol Dualsky 7.4V 800mAh 25C

 

 

 

Dodatkowo wlasnie lipol dualskiego z duzymi t connectorami (ledwo wchodza bo sa wielkie ale ze wszedzie je mam nie chcialo mi sie z mini kombinowac.

Same konektory przylutowane na chama

Właśnie mam rozebranego swojego r4

Pytanko, kable przylutowałeś do tej wtyczki która łączy się z oryginalnym nimhem czy trzeba rozebrać zespół spustowy i dobrać się do styków? Gdzieś w tym temacie pisali że nie da się lutować do tych blach także się zastanawiam, jak się da to nie będę rozbierał więcej niż trzeba

A i tcony masz wyprowadzone normalnie od przodu czy kombinowane jakoś pod szyną ris?

Link to post
Share on other sites

Przylutowalem do blaszek ktore trzymaja normalnego nimha.

Ale lutownica kolbowa o duzej mocy - wtedy zalapalo (kalafonia to podstawa).

 

Kable wystawilem do przodu - mam nawet duze t conectory (stoja jakby pionowo).

Zdjhelem ta dociskajaca gabke. Na poczatku trudno było wcisnac i batke i konektory bez rozlozonego risa u góry - ale po 3 złożeniach sie wyrobiło.

 

Ogolnie robiłem po najmniejszej lini oporu. Jak najprosciej.

Link to post
Share on other sites

Przylutowalem do blaszek ktore trzymaja normalnego nimha.

Ale lutownica kolbowa o duzej mocy - wtedy zalapalo (kalafonia to podstawa).

 

Kable wystawilem do przodu - mam nawet duze t conectory (stoja jakby pionowo).

Zdjhelem ta dociskajaca gabke. Na poczatku trudno było wcisnac i batke i konektory bez rozlozonego risa u góry - ale po 3 złożeniach sie wyrobiło.

 

Ogolnie robiłem po najmniejszej lini oporu. Jak najprosciej.

Dzięki za odpowiedz, spróbuję zrobić tak jak ty, z tym szczegółem że dam mini deansy, zobaczę jak się to wszystko zmieści jak przyjdzie bateria

Btw, w moim przypadku dało się przylutować kabel po zeszlifowaniu lakieru papierem ściernym

Link to post
Share on other sites

Słabo czytałeś. W stocku ogarnie, ale te "max 30m" to faktyczne max 30m, trzeba też pamiętać o tym że przy 200 fps lot tych 30 metrów trwa dość długo, biegnący cel nawet jak trafisz to na 30 metrach możesz co najwyżej usłyszeć stuk, ale na pewno nie poczuć, a w biegu nie usłyszysz. Dla mnie to replika boczna, do 15 metrów - powyżej sięgam po główną.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj testowałem zasięg, po wyregulowaniu hopa z 30m strzela mniej więcej tam gdzie się chce, może gdyby pobawić się dłużej to i te 35m jest realne ale to już absolutnie zasięg maksymalny. Poza tym tak jak pisze Giermen przy takiej liczbie fps kulka leci dość długo. Jak dla mnie 30m ale do nieruchomego celu, w innym wypadku 15 do 20m to maks.

Link to post
Share on other sites

Podsumowując co rozumiem:

Mamy tu boczniaka który cenowo i osiągami podchodzi pod cymoglocka

Żeby zwiększyć efektywność która i tak z aegami w polu szans nie ma to musimy pobawić się MINIMUM z customowo robionym hopsiupem

Repla nadaje się praktycznie rzecz biorąc jako zapas albo cqb

 

...biorę :D

ale pojawia się pytanie - GB jest niestandardowy ale da radę jakoś podkręcić prędkość wylotową? ktoś ogarniał? i skąd można dorwac komore od umarexa? bo cholera ciężko znaleźć

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ktos jest w stanie mi potwierdzic czy gumka kmheda z specshopa do mp7 pasuje do lufy mp7 precki ? Z wycieciem u góry a nie na dole ?

Bo w glocku widze ze jest inna preclufa niz w mp7 (mam obie).

Do wella mam 3 komory hopa, 2 rozne lufy, 3 gumki stockowe i nic nie chce stabilnie strzelac. Kulasy mi leca jak parasol na 20 m.

Juz kombinuje z flathopem ale bez rezultatu.

Ktos mial problem z hopkiem i gumka z speshopu mo pomogla ?

Link to post
Share on other sites

Rozlozylem mojego Glocka cymy i mp7 wella.

Co jest podobne a co różne:

W glocku gearbox jest innego ksztaltu niz w wellu - zebatki w glocku sa w lini prostej, w wellu - w ksztalcie litery U.

Popychacz jest inny, przerywacz jest ten sam.

Zebatki pierwsze trzy - oprócz tłokowej - sa podobne (prawdopodobnie te same). Tłokowa - ma inny mechanizm do popychacza (tłokowe są inne ... a do tego ! - w glocku ma 7 zebów, w wellu - 8 zębów).

Co za tym idzie - tłok do glocka ma 7 zębów i jest 5 mm krótszy, do wella ma 8.

Cylinder - taka sama różnica w długości.

Głowica tłoka - taka sama.

Głowica cylindra - zupełnie inny system. To samo dysza - nic do siebie nie pasuje.

Łożyska oczywiście są kompatybilne (nie są to łożyska 6mm) Ale w 2 gearboxach metalowe wchodza albo i nie wchodza - zalerzy gdzie. Ogólnie plastiki mysle ze wystarcza na kazda mozliwa do zamontowania w aepie sprezyne.

I teraz co najważniejsze...

Komora hop up i gumka.

Komory są - różne. W wellu ma wyciecie z boku na wchodzącą prowadnice dyszy, w glocku - jest pelna okrągła.

W Glocku lufa precyzyjna ma zbrocze na dole jak zwykle lufy do aegow. Ale ma tez mocowanie bliskie (gumka jest krótka). Nie ma dystansera a naciskająca dzwignia na gumke - złożona jest z dwóch wypustków (naciska na gumke nie na srodku ale po bokach - w ksztalcie litery U).

W wellu zbrocze jest na górze, i element stabilizujący komorę hopa i lufe wymaga zbrocza na górze. Gumka musie mieć też zbrocze na górze a nie na dole.

Więc opis na sklepie - że gumka pasuje i do G18C i do Mp7 jest dziwny bo nie jest mozliwe zeby lufa miala zbrocze i na dole i na górze.

Link to post
Share on other sites

Czyli prawdopodobnie ta gumka nie będzie pasowała. Hmm już sam nie wiem jaka gumkę kupić. Denerwują mnie te wypadajace kulki z lufy na singlu, myślałem że zmiana gumki coś pomoże ale nie chce kupować gumki za 35% ceny repliki skoro może nie pasować, tym bardziej że do niczego innego nie będzie pasowała

Edited by HermanL
Link to post
Share on other sites

Wlasnie - albo pasuje do mp7 albo do glocka, ale niezbyt moze pasowac do obu...

Chyba ze komory TMa w glockach i mp7 sa inne niz w odpowiednikach wella i cymy.

 

Mnie denerwuje 2 razy nizszy zasieg mp7 z 250 fps niz glock cymy z 180...

Ewidentna wina gumki hopa i nie wiem co z tym zrobic.

Juz nawet zamontowalem flathopa i nie pomoglo ... chyba czas pokombinowac z gumka od aega.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Zanim zacznę latać z tracerem droższym od repliki, chcę się upewnić, czy...

R4 Well nie cierpi na żadną przypadłość w stylu poluzowywania się tej wysuwanej części z gwintem lufowym pod ciężarem tłumika? Staram się nie miotać replikami jak małpa, albo nadmiernie nawalać nimi ścian, ale głupio by było stracić front przy okazji wchodzenia po drabince albo przechodzeniu przez jakąś szczelinę do wnętrza Ziemi.

Nikt nie miał tutaj takich przygód?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...