Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Padła propozycja "Promocji formacji".

 

Kto ma jakie fajne pomysły, aby ta prezentacja fajnie wypadła? :icon_biggrin:

Każda ekipa musi przekazać swoje zdjęcie grupowe oraz jak ma to filmik promocyjny. Wszelakie inne filmiki też mile widziane (no, może nie takie gdzie ciągle widać kogoś z browarem - ale takie z akcji). Do tego oczywiście opis ekipy: kiedy powstały, na jakie konkretnie jednostki się wzorują, wyposażenie.

 

Czekam na dalsze pomysły :biggrin:

 

Ja mogę wszystko skleić w całość i podesłać Promantowi.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja to widzę tak:

 

1. Informacje o formacji.

- Kim jesteśmy

- Geneza formacji

- Jakie sobie postawiliśmy zadania i cele (nadmienić że oprócz całych ekip, zrzeszamy również wolnych strzelców)

 

W tekst wpleciemy kilka fajniejszych fotek z naszych akcji.

 

2. Ekipy wchodzące w skład formacji

 

- Nazwa ekipy, miasto, logo, ilość członków, data powstania, jednostki na których się wzoruje i krótki opis. (Myślę że jakieś 3-4 zdania maks.) Ewentualnie jeszcze adres stronki www, danej ekipy :wink:

Do tego po 5 wybranych fotek danej ekipy.

 

3. Rekrutacja

- Krótkie info że formacja jest otwarta na nowe osoby. Szczegółowe informacje dostępne na naszym forum.

 

4. Dane kontaktowe - odnośnik do tego forum i/lub profilu na WMASG.

 

 

Co do filmików, to powinny one być też na poziomie. Jak pojawia się dużo błędów, itd to tylko psujemy sobie na starcie opinię :icon_razz2: Można ewentualnie skleić jakiś pokaz slajdów, czy coś w tym stylu.

 

 

Jacek - Z drugiej strony jak damy info przed integracją, jest szansa na załapanie kontaktu z jeszcze jakąś ekipą i zainteresowanie sprawą dodatkowych osób. A sprawozdanie z integracji można przecież wrzucić na WMASG. Myślę że jak będą dobre foty i ciekawy opis to Promant je wstawi jako ciekawostkę i formę inicjatywy środowiska. Ale prawdę mówiąc sam nie wiem, która opcja jest lepsza. :icon_razz2:

 

 

Od początku czerwca zaczyna się sezon imprezowo-zlotowy. Także na pewno nasze ekipy zaliczą jakieś "solowe" akcje. W przypadku sprawozdań można by wspominać coś na temat tego że dana ekipa należy do F.R.W.P. Obowiązkowo także przydało by się wspomnieć o formacji na stronkach ekipowych. My już u siebie jakiś czas temu dodaliśmy krótki wpis. http://www.good.y0.pl/onas.htm

Link to post
Share on other sites
Jacek - Z drugiej strony jak damy info przed integracją, jest szansa na załapanie kontaktu z jeszcze jakąś ekipą i zainteresowanie sprawą dodatkowych osób. A sprawozdanie z integracji można przecież wrzucić na WMASG. Myślę że jak będą dobre foty i ciekawy opis to Promant je wstawi jako ciekawostkę i formę inicjatywy środowiska. Ale prawdę mówiąc sam nie wiem, która opcja jest lepsza. :icon_razz2:

 

No, nie mówię że wać jego mościu racyi nie masz :) Także, w sumie, różnicy, ilorazu, kwasu i w zasadzie, róbcie z Tomkiem jak uważacie. Ja w każdym razie postaram się pomóc :P

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Tokar - przestań myśleć :bialaflaga:

 

Wiecie, nie ważne jak filmik i fotki zrobimy zajebiste ... i tak znajdzie się grono osób które będzie to wszystko negowało. Wytknie nam błędy, bo są znawcami, a gówno wiedzą.

 

A opcja z wrzuceniem recki z naszego wspólnego spotkania w Gdyni zła nie jest. Czasu zbyt dużo nie jest - szybko minie. Więc czas już coś skrobnąć. Kilka fotek będzie osobno przy opisie poszczególnych ekip, a kilka wspólnych przy opisie formacji.

Link to post
Share on other sites
Wiecie, nie ważne jak filmik i fotki zrobimy zajebiste ... i tak znajdzie się grono osób które będzie to wszystko negowało. Wytknie nam błędy, bo są znawcami, a gówno wiedzą.

 

A wytkną tym bardziej, bo zeżre ich zazdrość <: Ale o co chodzi, to zobaczycie na miejscu, bo ja mam już zajawkę od miesiąca i wszystkie znaki na niebie i na ziemii wskazują, że zajawka nie minie ; ) Tak więc przyjeżdżać :D

 

Przy okazji liczę na zorganizowanie niezłego "sztabu" przynajmniej do zdjęć, bo w końcu chciałbym wypróbować łączność trochę dalszą niż 100 metrów, bo mi się RF'ka kurzy :)

 

O, i proponuję zrzutę na żarcie, myślę że MRE-podobne dorzucą całkiem niezły klimat imprezki.

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites
O, i proponuję zrzutę na żarcie, myślę że MRE-podobne dorzucą całkiem niezły klimat imprezki.

 

"Andrzeju... Andrzeju nie denerwuj się..."

 

Jeśli o sprawy żarcia i przetrwania chodzi, to mogę śmiało powiedzieć, że doświadczenie mamy duże. Nie raz jechaliśmy na S-3 itp rzeczach :) Zresztą, piwa zabraknąć nie powinno, więc nikt głodny chodzić nie będzie : )

Link to post
Share on other sites

Możemy zrobić zrzutę na coś bardziej ambitniejszego, np. udka z kurczaka, spagetti, karkówkę.

Zrobimy zrzutkę po 5zł, zakupi się z 5kg karkówki, chleb, keczup, przyprawy. A ja się tym już zajmę - lepszego polowego kucharza niż ja nie ma :icon_razz2: Wezmę także kratkę od paleniska, co nie będzie trzeba piec na kiju :icon_biggrin:

 

Z resztą moja głowa zawsze ma pomysły :icon_biggrin:

 

Oczywiście S-3 też możemy zabrać po jednym - przyda się do materiału propagandowego :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Proszę Cię, niech każdy o swoją michę zadba. A nie wiadomo czy będzie czas i warunki na pierd... się z mięchem. Upolujesz dzika, albo do sklepu pójdziesz...

 

Esek mamy dużo, na wczasy też nie jedziemy. I nie jedziemy na tydzień, tylko na weekend. Ja nie mam zamiaru taszczyć wora żarcia, bo będzie tak 10zł taniej. Muszę gdzieś szpej pomieścić... Wolę kupić coś w 3 mieście/ na miejscu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przemyślałem trochę wszystko i ja był bym bardziej na wstawieniu info przed integracją. Ale nie chcę też samemu decydować :icon_razz2: Zróbmy więc może listę kto jest za jaką opcją.

 

Dlaczego tak a nie inaczej tłumaczyłem w poprzednich postach :wink:

 

Przed

- Robot (Sab93)

 

Po

-

Link to post
Share on other sites

Dobra, walić demokrację, demokracja to rządy słabych i powolnych.

 

Możemy zrobić coś przed, jednakże, byle było to na w miarę dobrym poziomie...

 

Wybieramy parę najciekawszych zdjęć, z akcji/ pokazów, do tego, jeśli będzie to możliwe, postaramy się zrobić jakiś ciekawy, krótki filmik (ścinki) z różnych akcji / pokazów : ) Ważne żeby było dużo Beryli i polskiego szpeju.

 

Przydał by się też jakiś opis, naszego działania. Co do wspólnego działania, doświadczeń nie mamy żadnych, więc trzeba będzie to jakoś zręcznie pominąć...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...