Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, Przeszukałem forum,lecz nie znalazłem dokładnego opisu pistoletu Desert Eagle firmy KWC cybergun.Przymierzam się do kupna i ciekaw jestem co to jest warte.Od razu mówię,że chciałbym nie przekroczyć 400 zł.Nie proponujcie mi też innych modeli.Nie przeszkadza mi waga ani rozmiary.Parametry też.Byłbym wdzięczny za opinie.Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o D.Eagle kwc/cg na green gas - w cenie 399,- ? Jest to kopia TM , w miare dobra replika - napewno lepsza od D.eagle HFC , ale nie lepsza , od TM :cool:

Tak, o tą mi chodzi.Mówisz,że KWC jest lepszy od HFC?Dziwne,bo czytałem,że ten drugi to kopia TM,w dodatku przyzwoity producent podobno...

Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem na ebairsofcie to podobno magi od cymy nie pasują do tm/hfc ....

O kwc nic mi nie wiadomo, ale fakt faktem że hfc jest dosłownie zerżnięty od tm, pasują magi, części itd

Jeśli więc chodzi o DE to polecał bym już to hfc ale magazynki OBOWIĄZKOWO !! tokyo marui... O ile sama klamka hfc jest dobra tak magazynki są tragiczne (puszczają gaz, ani ja ani dexter nie byliśmy wstanie zrobić z tym tak aby działało poprawnie)

Ew pomyśleć nad dozbieraniem do TM(na allegro jest ale cena ponad przeciętna), wtedy już jest konkret.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Miałem KWC na co2 starszą wersje z magiem na 40-bbs, generalnie klamka taka sobie, trzeba było kulek o większej wadze niż 0,25g, bądź smarować kulki do 0,25gram niewielką ilością sylikonu bo kręciły po 20m w niebo, kiedy wszystko było przy klamce cacy można było strzelać na większe odległości celnie ale po przekroczeniu odległości 40m trafienie celu wielkości człowieka mogło sprawiać już problem, co przy TM bądź HFC na magach TM raczej nie było wyzwaniem.

Metalowy zamek w wersji na co2 (silniejsze spr. powrotne niż przy wersji na green gas) przy wystrzelaniu połowy maga odbijał bardzo słabo, ledwo łapała blokada zamka.

W mojej wersji miałem fullauto- zbędny bajer, celności brak (po 10m rozrzut miał średnice około metra strzelając z 1 ręki , niewielka poprawa przy obu rękach), gdyby była konwersja jak do glocków i 1911(lub hi-cap, już nie pamiętam) na wersje carabine może by miało sens strzelanie na tym trybie, poza tym ciężko było na fullauto wystrzelać wszystkie kulki z maga.

Obecne wersje CO2 mają mniej kulek w magu bodaj koło 21 z tego co pamiętam więc powinna kaps. wystarczyć na wywalenie wszystkich kulek, btw normalnej wielkości magi są wygodniejsze w użyciu (kwestia jak sie składasz do strzału).

Magi CO2 mają 1 wade, ciężko załadować kapsułke kiedy skończy Ci sie gaz podczas strzelania (bywa i tak że jak źle wkręcisz zaślepke, gaz ucieka i musisz lekko popuscić i znowu dokręcić żeby trzymało, tracisz wtedy sporo gazu) a zapasowych magów raczej nigdzie nie widziałem (mam 1 na zbyciu na 40 kulek), wersja na green gas przyswaja magi WA/SIIS, dostępne jeszcze chyba na machinegunie nawet tanio (ok 65zł).

Mimo wszystko lepiej wziąć TM- lepsze materiały, mniejsza awaryjność, nic nie trzeba grzebać bo poprostu wszystko śmiga a nawet jeśli sie coś posypie to na kilku sklepach są części zamienne, wersja HFC (klon TM) słabszej jakości materjały, widać odlewy na metalowych częściach które nie wyglądają zbyt solidnie, mają beznadziejne magi, wersja HFC na magach TM to i tak lepsza opcja niż KWC, poza tym można zamontować konwersje guardera ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Panowie... jest ktoś z Krakowa/okolic i ma magazynki TM ? Chciałbym tylko sprawdzić bo ostatnio jak sprawdzałem mojego d.eagle-a to jestem max 15 kulek wstanie wystrzelić. Do tego magazynek właśnie co jakiś czas puszcza gaz. Jest możliwość że to wina magazynką i kupno nówki TM (masga) da rade ew co sprawdzić w samym środku giwery ? Pamiętam że jakiś długi czas temu nie było takich jaj z tym magazynkiem...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...