Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silnik PJ vs ?


Guest Rengi

Recommended Posts

Guest Rengi

Cześć.

Chciałbym zwiekszyć RoFa w mojej replice, stockowo jest zamontowany silnik PJ co przy konfiguracji zęby 13:1(SHS) , sprężyna 130, LiPo 11,1 20C 2200mah daje 18-19k/s.Jako ,że w obecnych czasach 460fps w karabinie wsparcia to ewidentnie za mało (mam na myśli szturmowców z 500fps),chciałbym włożyć sprężyne 150 nie pogarszając RoFa.Jaki silnik byście polecili?

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites

A może zamiast iść w wyścig na FPS, to polepszyć skupienie i zasięg repliki? Wtedy taki szturmowiec z 500FPS ale słabym zasięgiem będzie walił do Ciebie 50 kulek i Cię nie ubije, a Ty strzelisz 3 serie po 3 kulki i go prawdopodobnie trafisz.

Co do ROFA, możesz spróbować załadować jakiś silnik o większym momencie(np. SHS, Hornbill) i będzie trochę lepiej od stocka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Zrobiłem sobie kiedyś porównanie, właśnie niebieskodupny P&J i JG (aka Golden Eagle). P&J był nieco wolniejszy i silniki różniły się nieco od siebie. Zawsze stawiałem JG o oczko wyżej niż P&J.

 

Test był robiony jakieś 2 lata temu, więc od tamtego czasu coś mogło się zmienić... Także obecnie może to być mało miarodajne ;)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...