Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Woodland - mundur w kroju Crye Precision


Guest gecko123

Recommended Posts

Guest gecko123

Witam!

 

Od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem kupna woodlanda, jednak wpadłem na pewien pomysł. Woodland w kroju takim jak mundury Crye Precision. Wiem, że takie coś powstało bodajże dla MSOBu, lecz nie są one zbytnio dostpęne. Żadnej chińszczyzny się też nie mogę doszukać stąd moje pytania.

1. Czy jakaś firma szyje coś na wzór mundurów Crye w wdl? Z zintegrowanymi nakolannikami itd.?

2. Jeśli nie, to pewnie jakaś polska firma mogłaby to uszyć. Pamiętam, że Currahee szyło podobne mudnury na zamówienie. Jednak jest problem tkaniny. Czy gdzieś można dostać oryginalną tkanine w woodlandzie?

 

Nadawaj precyzyjne tytuły tematom!

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ten woodland wygląda jak gówno. W dodatku czerwone. :wink: Popytaj krawców, powysyłaj PW, maile, może ktoś RS w woodlandzie załatwi. Nie sądzę, żeby ktoś mający takie możliwości i zdolności sam zgłosił się w tym temacie.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Ten chiński woodland nie napawa mnie optymizmem...

 

Nawet nie myślałem, żeby ktoś się tutaj zgłaszał ;)

Popytam, chociaż wątpie, że ktoś będzie miał tą tkaninę.

Czas się zabrać i napisać trochę maili

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

1. Z czasem wszystko wypłynie na ebayu :P Tylko z tego co wyczytałem podpisali kontrakt na 950 mundurów rocznie przez 5 lat. To nie zbyt dużo.

2. Dzięki za info

3. To wiem, ale kwestia skąd dostać dobry materiał?

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Na stronie są widoczne tylko w tricolorze, cóż napiszę do nich, zobaczymy. Głównie zależy mi na spodniach, bo jeśli chodzi o bluzę to RAID mi wystarczy, więc cenę da się przeboleć. Liczyłem się z tym, że to nie będzie taniocha :P

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wróciłęm ze zlotu.

WDL tyrany po lesie, pustyni, trawie przez całe borne.

 

nakolanniki czasami trzeba poprawiać - łatwe do korekty , przyszyć na stałe lub wszyć velcro.

2 szwy lekko puściły na odcinku ok 1cm, jeden od jechania na dupie ze skarpy i chyba zaczepieniu o coś, drugi na bank zaczepienie o drzewo podczas biegu.

 

obie rzeczy poprawić można za grosze u krawca.

poza tym jest git.

Link to post
Share on other sites

Jeśli już o mundurach w kroju CP to przyłączę moje pytanie do tego tematu. Czy ktoś wie jak się sprawuje zestaw Combat Emersona w MC? Chodzi mi głównie o trwałość kolorów, materiałów jak i szwów.

 

Link

 

 

Mam Emersona ale w CB. Trzyma sie bardzo dobrze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...