Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

new medal of honor


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O co chodzi z tymi punktami wsparcia? Same przychodzą, nie zawsze muszę zabić tyle samo osób żeby je dostać, jak zginę to dalej są, ale jak będę miał jedną, zginę i znowu zdobędę to tamta się nie zapisuje. Żeby dostać te wsparcie następnego poziomu muszę zachować poprzednią akcje czy mogę ją wykorzystać?

Link to post
Share on other sites

Więc tak, punkty wsparcia dostaje się nie tylko za kille, ale za wszystkie zdobyte punkty (zdobycie flagi, rozbrojenie bomby, pomoc kompanowi itp.) Jeśli możesz czegoś użyć (czy to samolocik, wsparcie, czy moździerz) to lepiej je użyć od razu, bo jak zdobędziesz kolejną nagrodę, to poprzednią zastępuje ta nowa. Oczywiście nie ma przeszkód, żeby tego nie robić (ale po co)?

Jeśli będziesz miał 1%-99,99% paska zapełnionego do nagrody i padniesz, to wszystko tracisz. Jeśli zdobyłeś nagrodę i padniesz, to możesz ją wykorzystać po zgonie.

 

Ja też mam w sumie takie pytanie.

Dostałem 23.10 grę na PS3, limitowaną edycję i wszystko super, ale jest jedno ale.

Mam cd-key do wpisania do multi i mi kod nie chce działać (tak samo, jak 2 inne odblokowywujące jakieś dodatki, ze sklepu gram.pl)

No i nie mogłem wtedy grać w multi. Zauważyłem, że jest opcja free trial, która miała trwać 2 godziny. Wybrałem tę opcje i jak się okazało free trial był na 2 dni... Po tych 2 dniach free trial wygasł, więc wpisałem cd-key, który był w pudełku (wyraźnie było napisane, że ten kod odblokowywuje jakieś dodatki i dostęp do multi). Był 25.10, więc sobie myślę, że dopiero teraz kod będzie działał (bo oficjalna premiera była 25.10), niestety po wpisaniu kodu, dostałem informacje, że ten klucz jest nieprawidłowy lub był wykorzystany wcześniej. Ja zmartwiony, jak wejdę na multi, wybrałem z ciekawości znowu free triala. Jak się okazało, ten free trial odblokował mi multi na kolejne 2 dni. Wszystko ok, tylko, że nie mam dostępu do dodatków i nie wiem co mam dalej robić. Ma ktoś jakiś pomysł?

Link to post
Share on other sites

Kupiłem wczoraj i wgrywam po 25% komputer stwierdził brudna płyta wyczyść ją?? To mi zaproponowali żebym ściągnął - ściągnąłem.

Pierwsza misja przeszedłem druga ze szkoleniem po jakiś 1 minucie komputer się zawiesza albo za słaby albo jakiś błąd... To sobie tak gram w pierwszą misję a potem restart komputera.

 

No to sobie dalej gram w GR Future Soldier

Edited by konradd
Link to post
Share on other sites

@Alexanderexis

Po kolei chłopie, bo nie jarzę. Albo nie działa Ci kod z Limitki - na zwiadowce DELTy, albo online pass - zwany tez przepustką sieciową, a z twojej wypowiedzi wnioskuje że chodzi właśnie o to.

Na PS3 nie ma żadnego CDkey`a.

Należy pisać do sprzedawcy gry - i zapytac sie o co chodzi.

Nie zawadzi napisać też do EA Polska, w tej pseudo książeczce masz adres mailowy, i opisac cały problem. Powinni ci podesłać nowego online passa.

W kwestii formalnej ja mój egzemplarz zakupiłem w środe 24 i online pass działa bez problemu.

 

Bo nie biorę pod uwagę możliwości że popełniasz błąd przy wpisywaniu kodu.

Edited by Mori
Link to post
Share on other sites

Możliwy Spoiler!!

 

 

 

 

 

 

 

 

No też sobie przeszedłem. Kampania jest ok, tak trochę kinowo - hamerykańsko ale grało się bardzo miło. Końcowe misje to już w ogóle fajne napięcie i chęć brnięcia dalej. Muzyka genialna. Nie podobało mi się jedynie to, że chłopcy z GROMu rozmawiają po agnielsku z chamskim rosyjskim akcentem. Za to w EA ktoś powinien dostać w ryja.

Edited by Remington
Link to post
Share on other sites

co prawdw w polskiej wersji greko brzmi jak stary dziadek, ale jest fajnie.

 

Możliwy Spoiler!!

 

 

 

No też sobie przeszedłem. Kampania jest ok, tak trochę kinowo - hamerykańsko ale grało się bardzo miło. Końcowe misje to już w ogóle fajne napięcie i chęć brnięcia dalej. Muzyka genialna. Nie podobało mi się jedynie to, że chłopcy z GROMu rozmawiają po agnielsku z chamskim rosyjskim akcentem. Za to w EA ktoś powinien dostać w ryja..

 

To trza było grac po polsku nie po angielsku :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Buuuuugi!

Dźwięk się buguje kiedy chce. Postać potrafi się zaciąć, skrypty zawiesić.

Potrafi być tak, ze jak jest przejście do "filmiku" z oczu bohatera to kamera zostaje w miejscu a model postaci idzie dalej. Tragedia bo dopóki działa to jest bardzo fajna gra.

 

Przynajmniej pościgi samochodowe są ekstra i sie nie psują.

 

Kto jeszcze nie kupił niech zaczeka dwa tygodnie na patche, wtedy warto bedzie grać. A gra jest naprawde dobra tylko bugi...

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Ogólnie gra kiepska, sporo po niżej średniej. Jestem zawiedziony bardziej niż pierwszym mohem. Niby engine Frostbite 2- BF3 ale grafika i tekstury są gorsze. Do tego FPS......... Jak w BF3 na Kaspijskiej Granicy? grając na 64 graczy mam 130-150 klatek to tutaj mam 30 na ciasnych mapach, Śmiech na sali.

Gra ma tyle reklam w tv i internecie, że boje się otworzyć lodówkę żeby mi gromowiec nie wyskoczył. Ogólnie jestem szczęśliwy, że tego badziewia się pozbyłem.

Link to post
Share on other sites

Jeśli uważasz, że w FPS'ie nie odczuwamy różnicy między 30fps a 150 i podpierasz się tym, że tyle "chwyta" oko to kończymy dyskusję.

Gra jest gówniana z względu na to, że jest to ten sam silnik, mniejsze mapy, gorsze tekstury a chodzi wolniej. 3x wolniej

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Oby kolejny patch naprawił grę,a nie popsuł ją jeszcze bardziej (jak to było z BF3 momentami). Grałem już chyba ponad 6h w mulit i powoli się przekonuję do tej gry - pod warunkiem,że nie myślę o tym ile za nią wydałem i czego oczekiwałem.

Link to post
Share on other sites

Znalazłem jak poprawić błedy z dźwiękiem i jednocześnie sporo bugów w SP, które są z tym powiazane.:

 

START/DOCUMENTS/mohw & MOHW_DayOnePatch_PC/settings/PROF_SAVE_profile Otworzyć notatnikiem i znaleźć linię: GstAudio.AudioQuality 0

 

Podmienić parametr zero (lub jeden) na 4 i powinno się sporo poprawić. U mnie poprawiło sie wiele. Dźwięki, cutscenki przestały się zawieszać, momenty rezyserowane przestały się zatrzymywać.

Link to post
Share on other sites
Jeśli uważasz, że w FPS'ie nie odczuwamy różnicy między 30fps a 150 i podpierasz się tym, że tyle "chwyta" oko to kończymy dyskusję.

Gra jest gówniana z względu na to, że jest to ten sam silnik, mniejsze mapy, gorsze tekstury a chodzi wolniej. 3x wolniejp

 

Jak sobie życzysz lol.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...