Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sig Sauer M82 a MP5 Cm027


Recommended Posts

Witam! Jestem zielonym królikiem, ale miałbym dwa pytania. Otóż to: Dostałem jakiś miesiąc temu karabin elektryczny z plastikowym gearboxem (czyli wiem że lipa, bo już mnie nie raz zjedli :)) A w tym tygodniu kupiłem sobie używany karabin MP5 cm027 za 130żł (był za 200zł ale się utargowałem). Niestety o MP5 tego typu nie znalazłem żadnych informacji, oplucz angielskich i czeskich filmików na Ju Tube. I tu moja proźba, abyście mi opisali każdą tą replikę, czym się różnią, oraz bardzo bym prosił o dokładny opis MP5. Pozdrawiam

 

-Wasz KuzKo

Link to post
Share on other sites

Czekaj może Ci pomogę. W lewym górnym rogu pod logiem wmasga masz takie małe pole do wpisywania tekstu zaraz obok lupy z napisem szukaj. Skorzystaj z tego zamiast pisać "odświeżam" po 5 godzinach od utworzenia tematu.

 

 

Edited by getta
Link to post
Share on other sites

KuzKo a nie szkoda ci wywalać kasy na takie śmieci? Obie te "repliki" mają nestandardowe gery padające od samego patrzenia w ich kierunku. Aluminiowa "lufa" tej Cymy ma takie parametry że puszcza nawet kwadratowe bazarkulki.

Zasięg wystrzelonej kulki niewiele przewyższa zasięg ciśniętej repliki.

I to wszystko. Nic więcej się o tej replice powiedzieć nie da.

A i pisz schludniej i uważniej. Mam ostatnio chandrę i prawie zerową tolerancję dla ćwierćpiśmiennych.

Arend

Link to post
Share on other sites

Różnica między M82 od DE i CM.027 od Cymy jest taka, że z tym pierwszym nic nie zrobisz, a to drugie nadaje się do użytku. Co konkretnie chcesz wiedzieć? Tuningować w tej replice za wiele nie warto, bo kosztem części zbliżyłbyś się do nowej repliki tego typu. Działa Ci ta Cyma?

Link to post
Share on other sites

Nooo! A ten cm.028 ma jeszcze 60m zasięgu? Skutecznego? Ludzie, bez przesady 027 jest do zadu, i nie ma co się okłamywać. A byłbym zapomniał, w airsofcie jest taka zasada, że replika kolegi strzela zawsze 2 razy lepiej od twojej, mimo że twoja ma 4 razy lepsze części (pomijając guny droższe od nerki).

Edited by 50zyt
Link to post
Share on other sites

A ile kosztuje nerka?

 

Do autora, sam widzisz ile już do chwili obecnej wydałeś na te wszystkie śmieci. Spokojnie starczyło by na 028, okulary i kulki. Mógłbyś się już normalnie strzelać, ale Ty koniecznie chciałeś być mądrzejszy i kupować używane badziewia.

 

Teraz masz wybór, albo starasz się coś z tym badziewiem kombinować, co nie gwarantuje efektu (nie mam nawet pomysłu czy, oraz ew. ile będziesz musiał za to zapłacić) i powiększać te wysypisko, jakie już masz w domu. Drugim wyborem jest wyrzucenie tego do kosza. Dozbieraj i kup coś NOWEGO, co nadaje się do użytku.

Edited by Lookit
Link to post
Share on other sites
To Ty chyba nie widziałeś prawdziwego hopa :D

Niewykluczone.

Piszę o tej replice to, co widziałem. Z tego co się orientuję te MP5 jest droższe niż CM 0.28 i gorsze od niego, przez co raczej nieopłacalne jest ją kupić. No ale bez przesady, to nie jest od razu replika do zadu. Pod kątem strzelania - jak na swoją prędkość początkową kulki - niecałe 300 fps strzela wg. mnie całkiem ładnie.

Edited by Helikon
Link to post
Share on other sites

KuzKo a nie szkoda ci wywalać kasy na takie śmieci? Obie te "repliki" mają nestandardowe gery padające od samego patrzenia w ich kierunku. Aluminiowa "lufa" tej Cymy ma takie parametry że puszcza nawet kwadratowe bazarkulki.

Bro, akurat CM.027 swego czasu miałem i nie narzekałem. Normalna MP5tka ze standardowym boxem V2, prosto strzelała, bez problemów z zasięgiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...