Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tania i ddobra replika


Recommended Posts

Nie poboczną, tylko boczną :icon_razz2:

 

Czyli chciałbyś gaziaka? No i drugie pytanie ... Ile chciałbyś wydać na replikę? Oraz trzecie pytanie ... czy masz jakieś specjalne zachcianki co do repliki? Mam tu na myśli czy to ma być np. glock czy beretta?

 

Pozdro :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Nie poboczną, tylko boczną :icon_razz2:

 

Czyli chciałbyś gaziaka? No i drugie pytanie ... Ile chciałbyś wydać na replikę? Oraz trzecie pytanie ... czy masz jakieś specjalne zachcianki co do repliki? Mam tu na myśli czy to ma być np. glock czy beretta?

 

Pozdro :icon_biggrin:

 

 

 

 

Jeżeli chodzi o zachcianki to chciałbym że broń nie rozwaliła się po pierwszym użytku lepiej by było gdyby służyła mi co najmniej przez jakieś pół roku.

Cena to do jakichś 50 zł

i nie koniecznie gaziak

nie ma takich sprężynówek może ?

Link to post
Share on other sites

Ale mi na nerwy takie posty działają, gdzie koleś myśli że wszystkie rozumy pozjadał a robi niepotrzebny spam.

 

Proszę bardzo: http://www.military.pl/cyber-gun-walther-ppk-silver-hp_3375t.html Ja mam takiego, już ze 2-3 lata. Kulki 0,12g bezszwowe ładujesz i jedziesz. Strzela zadziwiająco daleko jak na znikomą moc, myślę że wpełni wystarczy.

 

 

 

Dzięki, Chociarz jeden rozumie że nie każdego stać na wypasioną spluwe ;)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o zachcianki to chciałbym że broń nie rozwaliła się po pierwszym użytku lepiej by było gdyby służyła mi co najmniej przez jakieś pół roku.

Cena to do jakichś 50 zł

i nie koniecznie gaziak

nie ma takich sprężynówek może ?

Dobre sprężyniaki zaczynają się od jakichś 70 zł i są niepraktyczne - musisz przeładować po każdym strzale, a kulki daleko z nich nie lecą (chyba, że mówimy o chińskich strzelbach-cudakach ze sprężyną od amortyzatora :P).

Heheh

 

ty też pewnie nie zaczynałeś od repliki za 300 zł ;p

Zajcew, ty się śmiej, ale na serio nie ma co zaczynać bez trzycyfrowej sumy z gatunku tych średnich trzycyfrowych. A jeśli mówimy o czymś z dużym zasięgiem, to dobijamy nawet do czterech cyfr. Lepiej trochę oszczędzić i zacząć z trochę wyższego pułapu, np. elektryczny Glock Cymy (200-240 zł).
Link to post
Share on other sites

Nie ma TANICH i DOBRYCH replik, podobnie jak nie ma tanich, ładnych i dobrych samochodów. Cena zazwyczaj odzwierciedla jakość. Jeśli chodzi o Walthera PPK - zabawka, po wystrzeleniu kilku magazynków szlag go trafi, szkoda pieniędzy, w ostateczności może służyć jako trzecia replika "ostatniej szansy".

 

Moim zdaniem najtańsza replika broni bocznej jaką można polecić to GLOCK 18C [CYMA], niestety jego cena jest bliska 200.- zł, a do tego w chwili obecnej nigdzie niedostępny.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

jest jeszcze jedna opcja - kup[ cos z komisu forum, ludzie często wystawiają tam sprawne gaziaki za pół ceny, czesto są beretty, colty i glock'i

ja swoją m190 berete za pół ceny kupiłem tylko maga usiałem dokupić, strzela fajnie i nie narzekam i zawsze to taniej ;)

tylko najpierw poczytaj forum żeby wiedzieć o co pytać sprzedawcę ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...