Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

realistyczne repliki


Recommended Posts

witam interesuja mnie repliki broni -po 1 chce zapytac czy ktos sprowadza repliki marushin -np m16 albo inne modele

2 moje pytanie to prosba o polecenie jakichs godnych uwagi replik broni -raczej wspolczesniejszej niz 2ww -wiernie odwzorowywujacych oryginaly

tak aby wchodzily naboje deko -w marushinach przykladowo wchodza firmowe luski zatem i deko pasuje :)

 

prosze o pomoc -gdzie takie cos nabyc ,cena nie gra roli -na rynku jest glownie denix ale takie mnie nie interesuja -zbyt slabe -ew jesli ktos robi takie repliki prosze o kontakt :)pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

 

Czy ty jesteś Polakiem ?

Link to post
Share on other sites

A po grzyb mu puste naboje? Żeby zgubić? Widziałem z bliska jak to wygląda i:

a) pojemność to kiepski żart (do Glocka wchodzi bodaj sześć czy siedem łusek)

b) zawory nie trzymają green gasu ani propanu (za wysokie ciśnienie, zatem musisz się bujać z dusterem)

Zatem dzięki, ale nie, dzięki.

Link to post
Share on other sites

Po to że szuka repliki broni a nie repliki airsoftowej, zależy mu na wiernym odwzorowaniu i możliwości włożenia prawdziwego naboju tylko że pozbawionego cech bojowych. Tak zrozumiałem jego wypowiedź, nie wspomniał nic o tym że ma być to replika na kulki za to pisał że zależy mu żeby pasowały prawdziwe naboje.

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites

Denixy zdaje się są bardzo badziewne. A do broni PCU niestety nie da się załadować naboju, bo wymagania są takie że musi być zakołkowana komora nabojowa (o ile się nie mylę, ale raczej nie bo to był powód dla którego sam zrezygnowałem z PCU). A autorowi faktycznie chodzi o repliki Marushina, z tym że nie ersoftowe a bodaj PFC, na specjalne "naboje" wielokrotnego użytku na spłonki. Do tych właśnie replik można wkładać "prawdziwe" naboje. W Polsce żaden sklep chyba tego nie prowadzi.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Arend,widzę że się tutaj ze mnie ładnie nabijacie :D.

Napisałem o tych replikach ponieważ bardzo przypominają oryginały a o realistyczne repliki mu chodziło.

 

No skąd. Jakżebyśmy śmieli się nabijać. Ot taki drobny żarcik.;D

A

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...