Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zmiana tłoka i sprężyny


Recommended Posts

No tak - stock wymienic na stock - bezcenne .

 

Weź tylko pod uwagę ile w stocku fpsów ma CM.031 a ile CM.048. Stockowa sprężyna w CM.048 daje więcej fps, więc jeśli autor tematu chce zwiększyć prędkość wylotową repliki to nie widzę przeszkód.

 

Marvin332, jak masz stockową sprężynę od CM.048 to ją wsadź, jeśli planujesz ją dopiero kupić to radziłbym wybór innej, chociażby SHSa.

Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem. Jeśli ma już stocka z CM.048 to niech go wsadzi, zawsze będzie więcej fps. Oczywiście, że się ubije, ale stock z CM.031 tak samo ;)

Jeśli nie ma stocka z CM.048 i chce go dopiero kupić to nie ma to sensu, niech kupi jakąś nową M120/130.

Link to post
Share on other sites

Autor tego tematu dostał ode mnie stockowe części takie jak cylinder z głowicą, tłok z głowicą oraz sprężynę. Ja też za dobrze się na tym nie znam ,ale z tego co wyczytałem to gb z cm048 jest zaopatrzony w lepsze części niż gb z cm031.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Autor tego tematu dostał ode mnie stockowe części takie jak cylinder z głowicą, tłok z głowicą oraz sprężynę. Ja też za dobrze się na tym nie znam ,ale z tego co wyczytałem to gb z cm048 jest zaopatrzony w lepsze części niż gb z cm031.

 

Chińskie zębatki XYT a takowe ma cm028../31 wytrzymają na semi sp140

Gorzej z tuningami na rof tutaj akurat lubią się sypać .

Co do szczelności zawsze może wymienić uszczelki koszty groszowe .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...