Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dobra wiadomosc dla wszystkich strzelajacych sie w oslo i okolicach...w najblizszym czasie zostanie zalozona grupa airsoftowa :killer: , bedzie to mieszanka narodowosci(prawdopodobnie, bo jak nie to beda to polacy i paru norwegow :twisted: )...w oslo jest pare grup airsoftowych, ale to sa przewaznie osoby +25 lat... :uśmiech: wiec wszystkich chetnych, prosze o kontakt na pw badz na gg 10713168, podaje tez numer tlf 96676694...

 

 

Pozdrawiam wszytkich :-P

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Oczywiscie nikt Ci tego nie sprawdzi na miejscu, ale jak beda "nie mili" to najlepiej zebys mial 18 lat i pozwolenie (czy cos w tym stylu nie). W najgorszym wypadku wezma Cie aby sprawdzic replike. Niestety niewiem jaka jest dopuszczlna ilosc fps w Norwegii lecz trzeba byc przygotowanym na to ze wezma replike albo kaza zmniejszyc fps'y. Ale mozna sprawidzic to najlepiej na :wink: zawsze pomagaja :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Witam, mieszkam w centrum Oslo i chcialem sie pobawic w ASG. Znam Norweski ale niestety mam tylko 15 lat i brakuje mi 7 miesiency do 16 i wtedy legalnie bende mogl na zloty jezdzic. Ale narazie moge jezdzic na mniejsze zloty.

 

Rozmawialem z jedna druzyna i mowili ze replika moze miec 600fps (jak moja wiatrowka) w Norwegi.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 4 months later...
  • 9 months later...

Temat zamarl, wiec napisze cos od siebie.

 

Mieszkam w Bergen i w miare mozliwosci aktywnie uczestnicze w tutejszych strzelaniach, poziom rozny, od totalnie zenujacych napierdzielanek w tunelu do bardzo fajnych na odludnych wysepkach, z reguly co tydzien w niedziele. Towarzycho miedzynarodowe i generalnie zdystansowane, wiec gra sie naprawde przyjemnie.

 

Z tego co wiem i widze na ulicach (a raczej slysze), mieszka tu wielu polakow, tak wiec jesli przyjechales tutaj za chlebem i chcialbys troche postrzelac - pisz smialo.

 

Pozdrawiam!

Fidel

 

 

ps. polskich znakow nie ma i nie bedzie

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W Norwegi obowiazuja takie zasady odnosnie airsoftu :

 

Klasa A - do 350 fps, full auto, bez bezpiecznego odstepu

Klasa B - od 350 do 450 fps, tylko semi auto, 20 do 30m bezpiecznego odstepu

Snajperki - Tylko bolt action, max 600 fps. 30m bezpiecznego odstepu.

 

Jezeli na starcie zostanie ogloszone ze sa uzywane bronie klasy B, a wszyscy urzytkownicy maja maski ochronne, nie obowiazuje bezpieczna odleglosc.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak okiem airsoftowca z PL wyglądda norwegia.

Gdyż jest szansa że w ad 2014 się przesiedle.

1. Czy da się z nimi dogadać po angielsku w stopniu grywalnym. :)

2. Pogoda w wiosne,lato,jeśeń,zime względem polskiej.

3. Sklepy z angielską wersją językową na stronie.(linki poprosze)

 

4. Jak z bronią palną łatwiej/trudniej dostać pozwolenie.

Ogólne rożnice między ich prawem a naszym.

 

(Jakby powyższe informacje były już podawane to się ich doszukam podczas głębszego przeglądu.)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak okiem airsoftowca z PL wyglądda norwegia.

Gdyż jest szansa że w ad 2014 się przesiedle.

1. Czy da się z nimi dogadać po angielsku w stopniu grywalnym. :icon_smile:

2. Pogoda w wiosne,lato,jeśeń,zime względem polskiej.

3. Sklepy z angielską wersją językową na stronie.(linki poprosze)

 

4. Jak z bronią palną łatwiej/trudniej dostać pozwolenie.

Ogólne rożnice między ich prawem a naszym.

 

(Jakby powyższe informacje były już podawane to się ich doszukam podczas głębszego przeglądu.)

 

Mam nadzieje, ze wiesz na co sie decydujesz:)

ale ad rem.

1. Bez problemu, tu raczej kazdy po angielsku gada (czasem nawet mozna po rosyjsku lub arabsku)

2. Chlodne lata, cieple zimy, wiosna-jesen to plucha. Wlasciwie tam gdzie konczy sie wiosna zaczyna sie jesen. Tak to wyglada z mojej perspektywy na zachodzie kraju.

3. Nie warto kupowac niczego na miejscu, chyba ze sa promocje w lokalnym sklepie. Generalnie taniej i rownie szybko (jesli chodzi o zakupy online, tutejsza poczta jak dla mnie pozbawiona jest logiki) jest sprowadzac z Chin/HK..

4. Z tego co wiem, najlepiej podczepic sie pod jakis klub sportowy/lowiecki. Poza tym nie mam zielonego pojecia.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Od kilku lat organizujemy różne wypady po Norwegii.

 

http://formacja.slask.pl/index.php?co=gal&galeria=170

 

http://formacja.slask.pl/index.php?co=gal&galeria=199

 

http://formacja.slask.pl/index.php?co=gal&galeria=243

 

http://formacja.slask.pl/index.php?co=gal&galeria=262

 

Ostatni odbył się dwa tygodnie temu

 

https://www.facebook.com/pages/Formacja-%C5%9Al%C4%85sk/164419626941387?id=164419626941387&sk=photos_stream

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany udziałem w przyszłych wyprawach, może się kontaktować ze mną.

 

Pozdrawiam!

mjrPATON

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam! Szukam ludzi do grupy z okolic Sandnes, Stavanger....

 

sandnesask@gmail.com

 

Witam.

Mieszkam w Stavanger. Szykujemy się (kilka osób) do zabawy . Sprzęt przywieziemy latem.

Proszę o kontakt na tel lub mail

40592165

aquarius@ima.pl

Witold Dyl

 

Dla zainteresowanych

W Rogolandzie (Stavanger/Sandnes/) istnieje już od 2 lat grupa Airsoftowa T.A.G. Poland, zrzeszamy około 20 osób gł. Polaków

zainteresowanych proszę pisać na pw .

 

witam.

Jest kilka osób chetnych do zabawy....sprzęt przywieziemy latem.

proszę o kontakt

40592165

aquarius@ima.pl

Witold Dyl

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Siemka. Można być coś zorganizować. Dużo Was jest ?

 

Hoho

Dopiero co ten post przeczytalem. Poki co czasu nie mam, a i martwy sezon tutaj nas dotyka. Wiadomo - autochtoni na wakacje jada wiec roboty nie brakuje.

 

Rozmawialem z ekipa, pare osob chetnych by bylo, tylko trzeba podac ludziom konkretny termin. Pomyslimy we wrzesniu.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Hoho

Dopiero co ten post przeczytalem. Poki co czasu nie mam, a i martwy sezon tutaj nas dotyka. Wiadomo - autochtoni na wakacje jada wiec roboty nie brakuje.

 

Rozmawialem z ekipa, pare osob chetnych by bylo, tylko trzeba podac ludziom konkretny termin. Pomyslimy we wrzesniu.

 

Pozdrawiam!

 

ok, w kontakcie.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...