Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK Boyi drewno od ostrego


Recommended Posts

Raczej da się, ale będziesz miał dużo do roboty, bo RK-10S to AKMS a nie zwykły AKM. RK-10S ma kolbę rozkładaną, żeby wstawić kolbę od ostrego kałaszka musiałbyś wymienić korpus na taki przystosowany do kolby stałej, i jeszcze w systemie VFC.

 

 

Odpuść sobie!

 

O czym wy mówicie? :| Podobno zieloni zielonym doradzać nie powinni. Do RK-10S bez problemu dopasujesz kolbę z AKMS. A zmyślający koledzy chyba nie wiedzą, że AKMS ma kolbę składaną, skoro uważają, że ostre AKM kończą się na wersjach ze stałą...

 

Więc apeluję do "snfaców": "odpuśćcie sobie!".

Link to post
Share on other sites

Czy w RK-10s Boyi można zamontować drewnianą kolbę od ostrego kałacha?

 

 

Do RK-10S bez problemu dopasujesz kolbę z AKMS.

 

Lesio, przykro mi to stwierdzić ale "snafco, odpuść sobie" bo po prostu pier...dzielisz głupoty... Pyta o drewnianą kolbę od ostrego a nie składaną kolbę od ostrego. Nauka czytania ze zrozumieniem potrzebna :|

Link to post
Share on other sites

No ja już sam nie wiem,kiedyś widziałem że koleś miał taką kolbę ale nie jestem na 100% pewny że był to RK-10.

Napisałem odpuść sobie bo według mnie lepiej wygląda ze składaną.

 

No ja już sam nie wiem,kiedyś widziałem że koleś miał taką kolbę ale nie jestem na 100% pewny że był to RK-10.

Napisałem odpuść sobie bo według mnie lepiej wygląda ze składaną.

Link to post
Share on other sites

Napisałem odpuść sobie bo według mnie lepiej wygląda ze składaną.

Autor pyta "czy się da", a Ty odpowiadasz, że, ze względu na Twój gust, powinien sobie odpuścić...

 

Co do samego tematu: żeby zamontować kolbę stałą do repliki ze składaną musisz wymieć body. Pewnie można też bawić się w przerabianie starego korpusu, ale, o ile to w ogóle możliwe, to jest to raczej skomplikowana sprawa.

Link to post
Share on other sites

No to od początku - da się, ale jest kupa roboty. Potrzebne będzie nowe body z Cymy 048, albo z Boyi 06, ważne, by miało ogon przystosowany do mocowania stałej drewnianej kolby. Do tego będziesz potrzebować drewnianej kolby od AKM, a to czasami już spory wysiłek, by rozpoznać, czy to czasem nie jest kolba od AK :) Kolb od "ostrego kałacha" po różnych allegrach i komisach jest kupa, ale potrzeba trochę wiedzy, by dobrać odpowiednią.

Jak będziesz mieć jedno i drugie, to będziesz potrzebować trochę talentu Adama Słodowego, by to razem pożenić. Zabawa z piłką do drewna, wiertarką i pilnikiem będzie konieczna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...