Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marpat - jaki producent


Recommended Posts

Witam, chcę zakupić mundur w kamuflażu marpat (lub podobnym) cena d0 300 zł

Na polskim rynku widziałem mundury wielu producentów: Helikon, MFH, Mil-Tec, Tessar, różnią się odcieniami, ba nawet MFH jest bardziej zielony

 

Chciałbym się dowiedzieć:

-Który jest najbardziej zbliżony kolorystyką do oryginału (chociaż na tym nie zależy mi za bardzo)?

-Jakie macie wrażenia z użytkowania marpatów konkretnych producentów (jak się kamufluje, jak z wytrzymałością itd)

-Czy są marpaty innych producentów dostępne w Polsce, jeśli tak to jakie (linki mile widziane)

 

Na forum doczytałem się tylko opinii o Helikonie, ale jak ktoś chce się wypowiedzieć to zapraszam.

Na kontrakt mnie już nie stać, gdyby tak było to nawet bym nie pytał na forum. Proszę więc o powstrzymanie się od zdań typu "kup kontraktowy"

Zdaje sobie sprawę, że zdaniem niektórych użytkowników niektórzy producenci produkują nie marpat a coś podobnego, ale jak już napisałem - na oryginalnych odcieniach mi nie zależy.

 

Temat Dotyczy oczywiście wersji na nasze tereny.

Link to post
Share on other sites

widzialem, mialem helikona, widzialem mil tec - jeden kał, reszty nie znam.

 

 

Co do reszty...<facepalm> Jeśli czytałeś już o marpacie, to zapewne w każdym wątku pisali - bierz kontrakt. I ja napiszę to samo! Do 300zł nie znajdziesz kontraktu? :icon_eek2: Błagam cię, ja spodnie sprzedałem za 100, kupiłem je za 80 więc całość - max 200. Nie mów, że nie zależy ci na odcieniach. Co to za przyjemność latać w jakimś miltecowym shicie.

Link to post
Share on other sites

Nie zależy mi za bardzo na obdartym i startym mundurkiem, nie będę go też często nosił. Rozejrzę się za kontraktami, ale nadal czekam na opinie. Bardziej zależy mi na wytrzymałości niż na oryginalnych kolorkach pixeli.

 

Mała edycja, po przejrzeniu allegro chyba zwrócę honor przedmówcom, rzeczywiście, można kontrakty za troszkę ponad 300 w stanie magazynowym.

Edited by szuwi
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...