Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja nie miałem ani ak z we ani z src, ale polecam oglądnięcie

no i poczytanie na gasguns.

W we wiadomo... pewnie trzeba będzie wymienić system spustowy.

 

Z ważniejszych elementów...

To czym się zachacza magazynkiem jest z plastiku, tak jak zresztą chyba u innych producentów.

Hop up jest podobny do aegowego :DDD Przy wracaniu zamka przestawia sie na 0 :D

I chyba zamek nie ma pełnego skoku...

 

Sry, moim zdaniem WE lepsze... przynajmniej ma wsparcie ratecha no i raczej lepszy hop up niż tutaj.

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Dzięki za infomację , replika SRC jest chyba mało spotykana u nas , z fimików na YouTube można coś się dowiedzieć , ale najlepsze informacje są od bezpośrednich użykowników, zwłaszcza na temat trwałości elementów repliki. W takim razie faktycznie poczekam na KWA.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

WE jest na pewno lepiej odwzorowane. Automaty od SRC mają te same błędy konstrukcyjne co AEGi APS czy jak im tam było, porównajcie ze zdjęciami. AKSU jeszcze by z wyglądu uszło ;) Jestem ciekaw tego HU i czy faktycznie się resetuje przez poruszające się suwadło.

Link to post
Share on other sites

Tak, HU się "resetuje" bo suwadło zwyczajnie zahacza o wajchę od hopa. Miałem to w rękach, strzelałem, malaria mniejsza niż WE, ale nadal nie da się tym rozsądnie grać. Czekam na kałacha z KWA, choć też boję się KWAsu ;).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja ze swoich doświadczeń polecam AKS-74u GHK. Solidne draństwo, nie ma problemów z hopkiem, czesci zamienne z boycem a jak ma się dobry kontakt z tokarzem to za flaszke wszystko zrobi :D Na podstawie GHK śmiga mój Tantal. Po prostu chcąc wybrać na już albo SRC albo GHK brałbym GHK...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...