Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie, mam jeszcze adn. do cylindra przy zmianie lufy. Jeżeli w CQR 1 miałbym wymienić lufę z 369 mm na 400 mm Promyka to cylinder typ 1 będzie trza wymienić?

 

Może najpier, kup centymet, zmierz lufę, a póżniej pytaj.. Masz lufę 40 cm..

Edited by ravkill
Link to post
Share on other sites

W sumie to racja, nie zamieniłem sb. na centki długości, człowiek głupim jest, sry za to. A jaki tam będzie lepszy tłok? Z 7, czy 14 stalowymi zębami?

 

A co za różnica wszystkie tłoki są ok a im więcej met. Ząbków to lepiej ale ja używam z 7 bo przy ewentualnych zacinach to poleca zęby na tłoku plastikowe a nie zebatki gdzie koszt wymiany tłoka jest nieporównywalnie niższy niż zębatek.plecak tłoki shs

 

Edited by meadow24
Link to post
Share on other sites

Ja mam założony przy m160 tłok z jednym metalowym zębem, wychodzę z założenia jak ma coś rozwalić to niech to będzie tłok za 30zł a nie zębatki, tylko że taki tłok nie nadaje się do strzelania na mocniejszych sprężynach na auto, jak chcesz strzelać na auto to tak jak kolega napisał weź se tłok z 7 zębami, a co do producenta to zależny ile chcesz zainwestować najtańszą i w miarę sprawdzoną opcja jest shs

Link to post
Share on other sites

Witam. Planuję upgrade m16a3 KWA. Sprężyna Guarder SP150, precka promyk 590mm, zęby Guarder Infinite Torque-Up, silnik Element Ultra Torque, tłok promyka hart piston HT, gumka GG zielona. Czy do emek KWA można zamontować wzmocnienie GB mblock ?

Edited by garlick
Link to post
Share on other sites

Komora dwudzielna uniemożliwia wstawienie mblocka.

Po co ci zębatki ITU do sp150? Przy elemencie UTU można się pokusić na zębatki o standardowym przełożeniu (w stocku są zębatki torque up). Jeżeli jednak się upierasz to musisz skombinować tłok z zębami połówkowymi.

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, posiadam m4 LMT Defender RIS, w której stockowo siedzi lufa o długości 363mm. Czy motując lufę o długości 273 mm muszę wymienić cylinder? Po zmianie lufy na krótszą jak dużego spadku fps i celności mogę się spodziewać? I która z luf będzie bardziej celna: promyk 260mm. czy systema 360mm?

 

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie musisz wymieniać cylindra będzie pasował.Co do luf ja mam promyka 407mm i 450fps po zmianie na stockową od KWA (CQB nie pamiętam jaka długość) spadek około 20-30 fps-ów.Co do celności widać różnicę a dystans troszkę się zmniejszył.

 

Pozdrawiam

Edited by dzieciaq
Link to post
Share on other sites

Z tego co wyczytałem nie opłaca się montować systemy więc kupie promyka/km-heada.

Pozdrawiam.

Ciekawe kto takie bzdury opowiada. Systemy to lufy o najlepszym stosunku cena - jakość i do tego łykające kulki niżej niż najlepsza jakość. Nie uznaję innych precek, podobnie jak innych gumek hu.

Link to post
Share on other sites

Wukasz, chodziło mi dokładnie o to co napisał Nath :)

To jak panowie (i panie), orientuje się ktoś czy między promykiem 260mm a 360mm będzie widać różnicę, w zasięgu, celności, ilości fps (jak duży spadek)?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

W takim razie nie widzę żadnego sensu dla zmiany lufy. Pomijam dywagacje o zmianie długości. Nie wsadzałbym w nic, poza repliką pistoletu, lufy krótszej niż 300 mm. Ale to tylko moje bajanie :)

 

Jak rozumiem w KWA są stokowo lufy 6.05. Nie mam doświadczenia z lufami KWA. Czy ktoś mógłby porównać z 6.05 G&P? Różnica między G&P 6.05 a Systemą jest znaczna i może byłoby to dla mnie spóźnione objawienie, że zamiast polować na lufę systemy mógłbym polować na KWA.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ehh nie lepiej przenieść kable do kolby ?? . Teraz moje pytanie ktoś z was strzela na lipo 11.1 ?? Jak tak to jak długo i jak ze zużyciem

 

Użytkuję lipolka jeden sezon.W replice wymienione tłok+głowica tłoka ultimate i sprężyną sp120 Guardera tydzień temu wróciła z serwisu i zero zużycia.Strzelane głównie na semi choć i full auto tez się zdarzało.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tłok deep fire titanium, ascu i zmieniony silnik na shs (dopiero po wymianie silnika znikneły dublety na singlu i lipo 11.1 - hamowanie silnikiem działa). Po paczce kulek nie widać śladów zużycia przy strzeleniu głównie burstem i krótkimi seriami. Jak nie masz dubletów na lipo 11.1 i sprężynę do 130 to można używać aż do zajechania tłoka jak jest stokowy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...