Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W mojej KWA sr10 zmieniłem precke na oryginalnego promka, gumka zmieniona i teraz nadszedł czas na dalsze modyfikacje pod teren zielony. Mam nadzieje że pomożecie :icon_biggrin:

Czy stockowe zębatki wytrzymają spokojnie m160? Oraz chciałbym przy wymianie na tą sprężynę wstawić silnik high Torque - który lepszy?

- pierwszy http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_218&products_id=1779&name=G&P_-_Silnik_M140_High_Torque_-_Dlugi_-_OTH024

-drugi http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_218&products_id=14067&name=Arma_Tech_-_Silnik_High_Torque_-_Dlugi_-_APM113

 

Oraz jaki tłok polecalibyście od razu do tego zestawu? ( zestaw: spring m160 + silnik + coś jeszcze? )

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanie mam kwa sprężynę 130 guarder generuje moc około 490 fps lufa ultimate 407 mm odkręcę przedłużkę lufy zewnętrznej zmniejsza się do 10,5' wkładam odpowiednio krótszą lufę precyzyjną czy Wiecie co się będzie działo i czy oprócz spadku skupienia mogą wystąpić jakieś inne problemy.

Edited by skrzeczu2
Link to post
Share on other sites

W mojej KWA sr10 zmieniłem precke na oryginalnego promka, gumka zmieniona i teraz nadszedł czas na dalsze modyfikacje pod teren zielony. Mam nadzieje że pomożecie :icon_biggrin:

Czy stockowe zębatki wytrzymają spokojnie m160? Oraz chciałbym przy wymianie na tą sprężynę wstawić silnik high Torque - który lepszy?

- pierwszy http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_218&products_id=1779&name=G&P_-_Silnik_M140_High_Torque_-_Dlugi_-_OTH024

-drugi http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_218&products_id=14067&name=Arma_Tech_-_Silnik_High_Torque_-_Dlugi_-_APM113

 

Oraz jaki tłok polecalibyście od razu do tego zestawu? ( zestaw: spring m160 + silnik + coś jeszcze? )

 

Kup tornado F1, nówka tańsza od obu wymienionych, a i mocniejsza. Sam silnik występuje też pod nazwami Commander GP1000, jak i Big Dragon M160. Ten ostatni można kupić na aliexpress za około 140zł. Co do zębatek, to weź 100:300 SHS, są na GF za bodajże 110zł. Tak ogólnie powinieneś włożyć do repliki sorbo, wymienić tłok na taki z full stalową szczęką. Możesz natomiast wymienić okablowanie na turnigy 18AWG oraz wrzucić mosfet z aktywnym hamulcem.

Edited by EndeBeats
Link to post
Share on other sites

W mojej KWA sr10 zmieniłem precke na oryginalnego promka, gumka zmieniona i teraz nadszedł czas na dalsze modyfikacje pod teren zielony. Mam nadzieje że pomożecie :icon_biggrin:

Czy stockowe zębatki wytrzymają spokojnie m160? Oraz chciałbym przy wymianie na tą sprężynę wstawić silnik high Torque - który lepszy?

- pierwszy http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_218&products_id=1779&name=G&P_-_Silnik_M140_High_Torque_-_Dlugi_-_OTH024

-drugi http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_218&products_id=14067&name=Arma_Tech_-_Silnik_High_Torque_-_Dlugi_-_APM113

 

Oraz jaki tłok polecalibyście od razu do tego zestawu? ( zestaw: spring m160 + silnik + coś jeszcze? )

 

Po co Ci M160? Ile na tym wyciśniesz? 550 FPS? Wsadź SP130 albo ekwiwalent. Baw się na 500 fps i siej radośnie full auto.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Witam

 

Posiadam replikę KWA M4 SR10

 

Wymieniłem w niej:

- tłok wzmocniony SHS z 14 żebami

- głowica tłoka SHS

- zielona gumka G&G

- lufa precyzyjna 550mm Prometheus

- mosfet

- sprężyna Prometheus M135

 

Dało to jakies 470-480fps Jednak zasięgi i skupienie strzału nadal jest niezadowalające kulki maja spory rozrzut.

 

Co jeszcze mogę poprawić lub wymienić w tej replice żeby polepszyć osiągi.

Edited by Kopek
Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego kto wymienia częsci KWA na chiński shs?? O.o

Dobrze że zębatek jeszcze nie zmienili tak jak w innym popularnym sklepie to czynią :icon_wink:

Jak dla mnie to wsadził bym dystanser typu H od airsoft pro a do tego komorę HU od prowin :icon_wink:

Powinno trochę pomóc :icon_wink:

Aczlowiek zamiast zabawy z zwykłym hopiek spróbował bym zrobić Rhop :icon_wink: w weekend zrobiłem go u siebie i zmiana w skupieniu na badziewnej pps 509 mm była nieziemska :icon_smile:

 

http://forum.wmasg.p...op#entry2095234

Edited by Petro Rascalov
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem czemu osoby bez wiedzy na temat danej repliki zabierają fłos i doradzają części nie pasujące...

Z dobrego serca i chęci pomocy :icon_wink: a dzięki temu błędowi dowiedziałem się czegoś nowego więc jest to zawsze plus :icon_wink:

 

Niestety do ocieniania innych to wszyscy są pierwsi ale na pytanie kolegi Kopka jeszcze nikt nie odpowiedział ;)

Edited by Petro Rascalov
Link to post
Share on other sites

Dobrymi checiami jest pieklo wybrukowane i wlasnie dlatego ten temat ma 109 stron:/.

 

Do meritum: jaka dlugosc lufy i jaki cylinder? Specshop to nie jest miejsce gdzie sie oddaje replike na tuning;). Trzecia sprawa to zastosowana sprezyna. Na tej marce bym cudow nie oczekiwal.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Nath lufa to promyk 550mm z tego co widziałem w poprzednim poście. Aczkolwiek 550 w sr 10 to chyba trochę wystaje.

Co do cylindra to pewnie stock o ile spec shop nie dołożył czegoś od Siebie w gratisie... No i pozostaje jeszcze pytanie czy kolega jest pierwszym właścicielem czy też może kolejnym?? Wtedy nie wiadomo co kto z nią robił.

Link to post
Share on other sites

Nath lufa to promyk 550mm z tego co widziałem w poprzednim poście. Aczkolwiek 550 w sr 10 to chyba trochę wystaje.

Co do cylindra to pewnie stock o ile spec shop nie dołożył czegoś od Siebie w gratisie... No i pozostaje jeszcze pytanie czy kolega jest pierwszym właścicielem czy też może kolejnym?? Wtedy nie wiadomo co kto z nią robił.

 

Lufa wystaje ale jest schowana w tłumiku kupiłem ją w asgshopie wiec jestem pierwszym właścicielem.

Link to post
Share on other sites

Ja bym sprawdził czy cylinder (jego typ) jest dopasowany do długości lufy. Druga sprawa-gumka HU, zielona G&G i komora KWA to dłubanina-gumkę trzeba skrócić, włożenie jej to też nie takie hop-siup (komora ciasna, gumka gruba, dodatkowo lufa prometheusa w ogóle ciasno wchodzi do komory KWA, nawet z cienkimi gumkami jak biały guarder czy czarna systema). Jeśli mimo tych wszystkich interwencji nie ma poprawy to wtedy zacząłbym eksperymenty z pneumatyką-założyłbym stockową głowicę cylindra, we wszystkich znanych mi egzemplarzach (włącznie z moim) była ona super szczelna.

Sprawdź też czy z dyszy na gumkę HU nie wydostaje się smar-kwa lubi rzygnąć na stocku. Niby spece ze speca zaglądali, ale ja tam im nie ufam.

Słowem-wyślij replikę komuś kto się zna na tym co robi (Seger, Sergio albo inny magik) :>.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Dogadałem z AnR że zrobi mi przegląd tej repliki :icon_smile:

 

Z repliką coś jest nie tak dzisiaj na kulkach 0.28 guardera kulki po 10 m opadają na ziemie i bardzo mocno leca w prawą stronę, jak myślicie leiej wysłac do AnR czy do specshopu gdzie mam gwarancje ma tuning?

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Szybkie pytanie.Na gunfire dostępna jest KWA kr12 key mod.Po przeglądnięciu YT na filmach widać że każde kwa ma oznacznia na szynach jak i na body(napis kwa i keymod ....)za z gunfire tego nie ma jak i na filmie jest 390 fps a w/w sklepie podane 360 o xo tu chodzi?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...