Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. Wczoraj otrzymalem moj pierwszy karabin asg - mp5 z firmy jg. Dzisiaj pojechalem w teren i po zaladowaniu czwartego z kolei magazynku bron przestala dzialac. Bateria nie jest rozladowana bo sprawdzalem na karabinku kolegi z takim samym modelem, blokada nie jest zalozona. Problem polega na tym, ze po nacisnieciu spustu silniczek nie robi nic. Zero dzwieku, zero wystrzalu. Co moze byc przyczyna? Nie chcialbym rozkrecac nowe otrzymanej broni i nie wiem czy sklep uzna gwarancje bo z boku ma minimalny slad uzytkowania. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Znajomy miał podobny problem z ak, po naciśnięciu spustu nie było żadnej reakcji a bateria działała. Powodem było zblokowany tłok. Trzeba było wyjąć gb, podłączyć baterie bezpośrednio pod złącze przy bg i poruszyć tłokiem, można nawet potrząsnąć jeżeli jest słabo zblokowany. Ale skoro masz gwarancje po co się męczyć ?

Link to post
Share on other sites

Na mojej batce (zestawowa) przy słabym stopniu naładowania czasami występuje naciągnięcie tłoka (brak wystrzału) i wtedy karabinek się blokuje. Pomaga podpięcie nowo naładowanej batki albo na gorąco batki kolegi, i wtedy ładnie wystrzeli a moja batka do ładowania idzie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...