Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 ICS, problem z ho upem?


Recommended Posts

Witam. W moim ICS-ie dziwiła mnie jedna rzecz, mianowicie jeśli podkręciłem hopka delikatnie to kulki zawijajły się w górę, żeby leciały daleko musiałem dać na zero, ale skupienie nie było zadowalające, a nawet dobre. Ostatnio na strzelance zaczął mi pluć kulkami po dwie, raz normalnie poleciały, ale blisko. WYmienione mam:

- precka Systema

- gumka Systema czarna

- spring Guader M130

i inne duperele jak tłok itp.

Strzelam kulkami G&G 0,28g. Sprawdzałem co się mogło stać, ale dystanser jest na swoim miejscu, komora wydaje się sprawna. Dodam tyle, że nie działo się tak od początku strzelania, wyszło w połowie strzelaniki, a temperatura wynosiła ok. od-2 do 3 stopni C. Na początku przestrzelałem i było git, później akcja przez jakieś 2h nie wymagała oddania strzału, a wreszcie gdy musiałem strzelić... pojawiła się ta awaria i nie mogłem trafić kolesia z ok. 15m. Wiecie co może być przyczyną i jak polepszyć skupienie? Pozdrawiam.

 

 

ps. Czy to możliwe, że źle zamontowałem gumkę i lufę? Ale z drugiej strony trochę wcześniej strzelałem i poza słabą celnością nic się nie działo.

Edited by Sebo_NS
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...