Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ruger MK1 [KJW]


Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na co2 będziesz miał większą moc. I czego chcesz więcej?

Nikt nie robi specjalnie wzmacnianych części do rugera pod co2.

 

Powtarzalność?

Gaz to gaz, lepiej nie będzie.

 

Przy co2, bez poprawek opisanych już w tym temacie [poczytaj] - jeszcze bardziej będzie zrywać strzały.

A dobra precka to podstawa.

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem z 15 stron i tam jedna osoba stwierdziła, że po co2 zjechała się ostro gumka hop-upa. Lufa to wiadomo, że jakaś ładna musi być.

Co do części zdążyłem się już przekonać, że nie ma. Lecz czy te, które są w stocku wytrzymają.

Czytałem również, że przy większej mocy przydałaby się wymiana sprężyny.

Ale głównie chodzi mi oto czy części wytrzymają i czy magazynek się zaraz nie rozsypie.

Link to post
Share on other sites

Prosiłem o nie pisanie, że tyle fps to za dużo...

To co pisałeś będzie zrobione i tak i tak.

Ale ja chcę jeszcze zwiększyć moc, tak aby mógł strzelać w sylwetke z odl. ok 60m

 

Ale wlasnie chodzi o to, ze w ASG 600fps to max (a tyle mozna uzyskac z rugera po paru zabiegach). Wieksza ilosc nic nie da ze wzgledu na ksztalt kulki.

Link to post
Share on other sites

To dla czego niektórzy w snajperkach (spring) mają po 700-800fps ?

Promant o coś takiego mi chodziło (czyt. konkretna odp), więc w związku z tym czy da się to jakoś uszczelnić/zmodyfikować czy to się po prostu mija z celem bo i tak się nie da ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prace nad moim rugerem powoli idą do przodu.

Wstawiłem do niego lufe miedzianą 72cm, zewnętrzną zrobiłem z rurki plastikowej,

zwiększyłem przepustowość gazu wkładając kulkę 6mm pomiędzy elementy 45 i 46

http://img160.imageshack.us/my.php?image=rugermk12ak.png

Zmieniłem gumkę hop-up, gdyż stara uległa uszkodzeniu.

Jestem w trakcie robienia kolby i łoża, do końca tygodnia powinienem skończyć.

 

Jak tylko będe miał fundusze wstawie do niego preclufe, taką:

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=131

lub

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=2146

 

Następnym krokiem będzie taka luneta: http://www.allegro.pl/item360912608_luneta...atka_tanio.html

 

I to będzie chyba koniec moich prac nad rugerem :)

Link to post
Share on other sites

Hyh :) a ja mam zamiar zrobic sobie jakiegoś customa tylko dla siebie :P

Nabylem wyjątkowo atrakcyjnie Rugerka carbine i po zdjęciu kolby strasznie spodobał mi się taki obrzynek :P. W planach jest budowa jakiejs futurystycznej oprawy do niego (bardziej lubie kwadraciaki niz okrągłe lufy :P)

Narazie to tylko szkice ale może niedługo coś w tym kierunku ruszy - cos to zamieszcze info :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Witam mam pytanie, bo w tym tygodniu stanę się posiadaczem rugera i znalazłem w sieci filmik na którym gościu pokazuje jak zwiększyć moc kliknij tutaj i tu moje pytanie czy to prawda (chodzi mi o pomiary chrono) Byłem szczęśliwym posiadaczem g96 G&G i o ile się nie mylę to była tam taka sama gumka hop upTaka, a jak by tego jeszcze mało było to można użyć uszczelki której dodają do kompletu do uszczelnianie hop up (nałożyć na komorę,tam gdzie styka się z magazynkiem) Gumkę mogę polecić dobrze kręciła.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

witam mam pare pytań czy opłaca sie kupić rugera mk1 carabine jako główną broń? czy po doszczelnieniach wymianie lufy i gumki bedzie sie nadawało na coś bardziej snajperko podobnego?(chce być początkującym snajperem a nie mam do przeznaczenia na replike 1000++zł)i jaki to ma maxymalny zasięg czy kulki lecą prosto?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

wszystko można zrobić zależy tylko od możliwosci :-)

a tak na poważnie

lufa jest ruchoma ponieważ tak jest zbudowany mechanizm naciskajac spust mechanizm powoduje cofniecie lufy "załadowanie kulki" i potem moje ulubione młoteczek uderza w "iglice" i nastepuje strzał

lufa musi sie cofać takie jest po prostu rozwiązanie tego pistoletu/karabinu

wyjściem z sytuacji byłoby stworzenie pewnych jakby to okreslic stabilizatorów do utrzymania lufy w jednym połozeniu które jednoczesnie nie blokowałyby ruchu lufy - jeden dociskałby z góry drugi z dołu, trzeci z prawej a czwarty z lewej strony

ewentualnie inne rozwiazanie - włożenie na końcu lufy miedzy metalową rurke (precyzyjna lub normalną) a lufę zewnętrzną innej plastikowej lub metalowej rurki której średnica zewnętrzna jest dopasowana do tej przejściówki na której sie mocuje tlumik a średnica wewnętrzna minimalnie wieksza od lufy wewnętrznej - róznica musi być na tyle duza aby lufa sie nie blokowała w tym punkcie i na tyle mała aby lufa wewnętrzna sie nie ruszała w każdym kierunku

uff namieszałem

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...