Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw Snajperski .


Recommended Posts

Ludzie to nie snajperka ma kosztować 1000 zł tylko tuning do niej,może być to SWD od A&K albo coś innego

 

Rozumiem , ale jeżeli kupisz snajperkę za 300 złotych to będzie miała badziewne body które może nie uchronić "wytiuningowanych" bebechów przed upadkiem .

Edited by KetjakPL
Link to post
Share on other sites

Rozumiem , sam jestem posiadaczem repliki Well'a MB-01 - l96 ale po dość krótkim czasie doszedłem do wniosku , że muszę zacząć oszczędzać na dobrą replikę .

Lepszym wyborem od twojej właśnie byłby well . odsyłam do :http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/40592-oficjalny-warrior-i-l96-well/

Link to post
Share on other sites

"Tak, niech ją weźmie. Na polu będe miał 95% więcej szansy na szybsze trafienie go z mojego elektryka niż on mnie z tej snajpereczki" Wypowiedź na poziomie 12-latka. Napisałbyś coś na temat a nie przechwalasz się.

Link to post
Share on other sites

PlanB Hatch napisał CI prawdę. Spraw sobie elektryka z długą lufą i pomalutku sobie ulepszaj. Albo zbieraj kasę na porządną snajpę (ok 2000,-). Zrobisz jak uważasz, żebyś potem nie żałował, te repliki które tutaj dajesz są słabsze od 95% elektryków.

Link to post
Share on other sites

"Tak, niech ją weźmie. Na polu będe miał 95% więcej szansy na szybsze trafienie go z mojego elektryka niż on mnie z tej snajpereczki" Wypowiedź na poziomie 12-latka. Napisałbyś coś na temat a nie przechwalasz się.

Niestety taka prawda . Stokowy snajper nie ma szans do elektryka . Będziesz miał pojedynczy strzał , bardzo niecelny i 30 kulek w magazynku . A z elektryka zasypie cie chmura kulek i pewnie jakąś trafi .Przy czym oba karabiny będą miały jednakowy zasięg.

Link to post
Share on other sites

Eh czytanie ze zrozumieniem. Pisze że to mój KOLEGA chce kupić karabin snajperski (strasznie uparty osioł). Też mu doradzałem bo sam mam MG36 i zastawiam sie żeby włożyć lufe precyzyjną. A Ten SnowWolf za 500 zł?

Link to post
Share on other sites

"Tak, niech ją weźmie. Na polu będe miał 95% więcej szansy na szybsze trafienie go z mojego elektryka niż on mnie z tej snajpereczki."

 

"Niestety taka prawda . Stokowy snajper nie ma szans do elektryka . Będziesz miał pojedynczy strzał , bardzo niecelny i 30 kulek w magazynku . A z elektryka zasypie cie chmura kulek i pewnie jakąś trafi .Przy czym oba karabiny będą miały jednakowy zasięg."

 

Nie umiemy czytać?

Link to post
Share on other sites

Dałem 2 snajpery więc nie wiedziałem do której to zdanie. Po primo: nie interesował sie profesją snajpera w asg więc nie najeżdżać. Po drugie primo:Chłopak sie uparł że chce karabin snajperski. Wmawiałem mu żeby lepiej kupił jakieś m16 i robił powoli z tego karabin wyborowy ale nie. Może po przeczytaniu zobaczy "obelgi" niektórych i sobie uświadomi że waszym zdaniem dobry karabin snajperski zaczyna sie od 2000 zł. Basta

Link to post
Share on other sites

Mój drogi przeczytaj cały temat (co ja uczyniłem), obelgi zaczynają się przy trzeciej mniej więcej odpowiedzi na twoje pytanie. To że dobry karabin snajperski zaczyna się od 2000,- wynika z praw handlu (ceny i jakość części).

Link to post
Share on other sites

Sarmon, zanim zaczniesz doradzać zielonym, sugeruję abyś sam się douczył.

Montowanie lufy Guardera do snajperki można uznać za dobry żart, ew. przejaw czarnego humoru.

Nie ma pojęcia "w miarę celne". Snajpa jest albo celna, albo to nie snajpa. Zasięg 70-90m to kolejne bajanie. Rozrzut 20m to dla snajpera w asg sporo.

 

Co do wyrobów "warrioropodobnych" i tuningowania ich częściami z Czech.

Rację bytu ma tylko i wyłącznie komora PDI, wszystko inne to półśrodki nie dające pożądanego rezultatu.

Trigger dorabiany to koszt ok. 250-300zł, zestaw cylindra (bez głowicy tłoka) to podobne pieniądze. Głowicę tłoka kupuje się LL.

Produkowany przez Czechów cylinder mocno odbiega jakością od produktu LL (myślę o teflonowanym). Wnętrze czeskiego cylindra nadaje się do mocnego polerowania (o ile uda się je dobrze wygładzić).

 

Nie nazwałbym monopolem faktu, że dobre części do snajperek robi tylko LL i PDI (choć nie wszystkie ich produkty są udane). Po prostu, oferują wysoką jakość, a to kosztuje.

 

Do autora.

Jeśli kolega się zaparł na snajpę to niech kupuje. Najwyżej za jakiś czas w komisie pojawi się kolejne ogłoszenie "snajperka w bardzo dobrym stanie, tanio". W tym fachu albo ładujesz sporo grosza w replikę, albo masz zabawkę z której nie ma pożytku.

Widzę, że jesteście z warm-maz. radziłbym wybrać się na strzelanie w okolicy, ktoś powinien mieć porządną replikę, zagadajcie, postrzelajcie, pomyślcie. Ew. zapraszam do Bartoszyc, mogę pokazać dobrze złożoną replikę.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...