Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Co powiecie na temat munduru A2CU-US ARMY ?

 

Chodzi mi o :

 

Ścieranie się tkaniny

Wytrzymałość

 

Znalazłem bluze i spodnie A2CU w całkiem dobrej cenie używane o takie

 

Bluza http://sklep.fort.mil.pl/bluza-a2cu-us-army-uzywana.html

 

Spodnie http://sklep.fort.mil.pl/spodnie-a2cu-us-army-uzywane.html

 

Może ktoś posiada mundur zamówiony z tej strony ?

 

 

Jak możecie to polećcie mi jakiś mundur do 200zł.

 

Jak ktoś ma jakiś munudr na sprzedaż niech pisze na priv albo w postach

Link to post
Share on other sites

Więc tak. Kumpel miał mundur w takim bądź bardzo podobnym kamuflażu i w odczuciu moim (i chyba większości kumpli z mojej ekipy) ten kamuflaż to kupa. Jak to kumpel określił "kamuflaż uniwersalny czyli nadający się do niczego". Na polskie lasy jest za jasny a do budynków też nie bardzo pasuje.

Ja polecam flecktarn. Bardzo tanio można dorwać kurtke (bluze) i spodnie. Ja używany zestaw (kurtka, spodnie) w eleganckim stanie wraz z przesyłką kupiłem za jakieś 70-80zł. A można spotkać taniej.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Ja polecam flecktarn. Bardzo tanio można dorwać kurtke (bluze) i spodnie. Ja używany zestaw (kurtka, spodnie) w eleganckim stanie wraz z przesyłką kupiłem za jakieś 70-80zł. A można spotkać taniej.

Ale przepłaciłeś.

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Widziałem komplet za 30, widziałem też za 30 worki po 5 sztuk sprzedawane, np. do pocięcia i przeróbek. :)

 

Ogólnie kamuflaż niemiecki, be i fuj.

Ponadto jeden z lepszych do polskich lasów, bardzo tani i można dostać full kontraktowych szpargałów i innego szpeju za grosze do niego.

 

[EDIT]

 

A to co pokazałeś niestety jest brzydkie (kwestia gustu) i niepraktyczne/nie maskujące w Polskiej okolicy (kwestia doświadczenia)

Edited by Landsil
Link to post
Share on other sites

A że w budynkach to nie wyczytałem. Skąd wiesz?

 

Ogólnie do budynków pasuje naprawdę sporo kamuflaży z naciskiem na ciemne ale to już moja opinia.

Wybierz sobie coś co ci podpasuje wyglądem i potem wybieraj do tego raczej producenta.

 

Ogólnie amerykańskie kontrakty są porządne choć trzeba uważać czy nie wyblakłe, poprzecierane itp.

Sama jakość zdecydowane OK.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Zwykły bawełniak też będzie koszer. Trzeba tylko pamiętać o tym, że albo nosimy same spodnie (koniecznie z desantami!), do tego spocony t-shirt, albo samą bluzę, do tego dżinsy.

 

 

A i żeby nie było totalnego OT i w ogóle chamstwa. :icon_razz2: Do 200 zł to kolega sobie może zakupić baaardzo dużo rzeczy, zależy co się podoba. Przetrawioną grochówkę w postaci flecka odradzam. Za to strzelaj w Woodlanda, może nawet MCCUU znajdziesz. Jak nie boisz się powszechnej opinii betonów - możesz spróbować również UCP zakupić. 200 zł nie ogranicza Cię do Flecka i DPMa. :)

Link to post
Share on other sites

Ludzie, on się pytał o ścieralnośc, o wytrzymałośc. Ale trzeba rzucic, że lepszy jest używany mundur niemiecki na wagę, bo się najlepiej kamufluje... albo najlepiej się kamufluje, bo jest tani :P

 

Kup, chłopie, co ci się podoba, za taką kwotę masz do wyboru masę mundurów. Co do sklepu - ten jest jak najbardziej ok. Materiał też.

Edited by Sveter121
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

podepnę się do tematu.

Szukam jakiegoś fajnego munduru (spodnie bluza) w kolorze czarnym. Helikona nie chcę mam kilka par spodni od nich i hmm są beznadziejne chodziło by mi o coś w kroju BDU,ACU. Mundur nie będzie używany w ASG ma się ładnie prezentować być wygodny i w miarę możliwości przewiewny (najlepiej 100% bawełna rip-stop) jakie firmy polecacie i gdzie to można dostać (w miarę możliwości prosiłbym o linki mogą być z zagranicznych sklepów) myślałem o TRU-SPECU ale nie mogę znaleźć żadnego rozsądnego sklepu....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...