Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

A.W.S.S. WE-M16A3 DESERT EDITION HARD KICK GAS


Recommended Posts

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem repliki A.W.S.S. WE-M16A3 DESERT EDITION HARD KICK GAS i chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat.

 

Replika która wymaga pieniędzy, czasu, samozaparcia i jeszcze raz pieniędzy. Jak masz za dużo "floty" to kup sobie coś innego, a resztę przeznacz na dobroczynność. Długie repliki WE=syf. EOT.

Link to post
Share on other sites

Kałachy od GHK (dobrze mówię?) są lepszą alternatywą od replik długich WE.Pasują części od ostrego itd.

 

Nie są żadną alternatywą, podobny syf w środku jak w WE, mnóstwo zachodu i mamony dodatkowo trzeba wpakować, żeby to dobrze strzelało.

Link to post
Share on other sites

Też myślałem o WE M16A3 tylko w open bolcie i CO2. Czy ta replika doinwestowana w stalowy kompletny zespół spustowy dalej jest technicznie syfem? Mam świadomość puszczających magów ale skoro da się je naprawić to chyba nie jest to duży problem? Na razie nie biorę pod uwagę tego, że replika to 1500zł + trigger box 400zł + magi, tylko to że chciałbym M16 na CO2 jeśli tylko będzie dało się to użytkować z bananem na twarzy.

 

Wiem że M16 od KWA byłaby sprawniejsza i 3x tańsza ale wiertarka w rękach to jednak nie to samo co gaziak co2 (wkurzający dźwięk wystrzału i brak jakiegokolwiek odrzutu = mało zabawy) :(

Edited by zOMFG
Link to post
Share on other sites

Ani Tanio Koba ani VFC nie mają opcji na Co2. Koba, ze względu na to, że: primo-jest Kobą ;), secundo-ze względu na zastosowane materiały. VFC póki co nie ma opcji na Co2, bo to nie jest stricte system Magna. Jeśli koniecznie już chcesz mieć gaziaka na Co2 to Inokatsu/Viper albo WA ze stalowym setupem. WE to syf w środku i na zewnątrz. Sorry.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Chodzi mi raczej o jakość części. Ze szybko się zużywają bo nie są stalowe. To mnie martwi i nie wiem czy coś się zmieniło czy dalej trzeba fortunę przygotować na ewentualne modyfikacje, które mogą pojawić się wcześniej niż później.

Link to post
Share on other sites

Ja ma przemiał dopiero rzędu 4000 kulek i na fabrycznych częściach. Wszystko działa poprawnie. Jedynie rolka młoteczka wybiła leciutkie wgłębienie na bolcie. Poczytaj sobie wątek o m4 we. To ta sama konstrukcja. Najlepiej czytać od tyłu, bo w tym wątku jest również o closed bolcie (od początku). Na GG spokojnie jedź na częściach fabrycznych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...