Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Sprzątanie Pustyni"


Recommended Posts

Witam!

 

W związku z eksploatacją Pustyni Błędowskiej , przez nasze i podobne środowiska paramilitarne, wychodzimy z inicjatywą, która ma na celu oczyszczenie wybranego obszaru ze śmieci. Podejmując współprace z Nadleśnictwem Olkuskim (Strażą Leśną) w dniu 19 maja 2012 roku przeprowadzamy akcję „Sprzątanie Pustyni” od strony Czubatki, czyli w południowej części

 

Poruszeni ostatnim znaleziskiem, wprost wskazującym na obecność podobnych środowisk (zdjęcia poniżej) nie możemy przejść obojętnie wobec takiego braku poszanowania dla natury, dlatego wzywamy Was do współudziału.

 

smieci01.jpg

smieci02.jpg

smieci03.jpg

 

Zbiórka:

 

Miejsce: Czubatka

Godzina: 1500

Czas operacji: 3 godziny

 

Dla chętnych wieczorem, planowane jest ognisko integracyjne dla środowiska.

Zgłoszenia w temacie.

 

Zapraszamy!

Formacja "Śląsk"

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

chętnie wybiorę się na sprzątanie razem z Formacją. Jestem z Katowic i mam pytanie o transport- jest opcja zabrania się z kimś z Was? Jeżeli nie to sam dysponuję samochodem i mogę zabrać dodatkowo 3-4 osoby.

 

Czy leśnicy zapewnią worki na śmieci czy zabieramy własne?

Link to post
Share on other sites

Ja niestety nie dam rady fizycznie uczestniczyć z Moją ekipa ale mam możliwość załatwienia dużej ilości worków na śmieci więc tym się nie martwcie [ok. 200sztuk - pojemność od 60 do 120L] chociaż tak pomogę. Jeszcze jedno pytanie czy mogę rzucić informacje o akcji na kilka innych serwisów [skopiuje informacje zawarte z pierwszego posta]??

Edited by czmiel02
Link to post
Share on other sites

Ja niestety nie dam rady fizycznie uczestniczyć z Moją ekipa ale mam możliwość załatwienia dużej ilości worków na śmieci więc tym się nie martwcie [ok. 200sztuk - pojemność od 60 do 120L] chociaż tak pomogę. Jeszcze jedno pytanie czy mogę rzucić informacje o akcji na kilka innych serwisów [skopiuje informacje zawarte z pierwszego posta]??

 

Worki się przydają. Co do reszty -czym nas więcej tym lepiej.

Link to post
Share on other sites

Wstępnie umówiłem się z chłopakami z GhostSquad, że zabieram ich po drodze. W zależności od tego ilu nas będzie może będę miał jedno miejsce wolne z Katowic. Potwierdzę na dzień lub dwa przed właściwą datą.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Zarówno worki jak i rękawice gumowe zostaną udostępnione przez Nadleśnictwo Olkusz, jednak można zabrać również własne.

 

Poniżej umieszczam odnośnik do zumi z zaznaczonym parkingiem na którym się spotykamy!

 

link

 

Zgłaszać możecie się także poprzez facebook - link

 

Pozdrawiam!

Krzysiek

Formacja "Śląsk"

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...