Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hanet.com.pl


Recommended Posts

Zakładam nowy temat, gdyż nie znalazłem innego o sklepie. Podzielę się od razu opinią.

 

W sklepie złożyłem 2 zamówienia, przy jednym musiałem dokonać wymiany butów gdyż zamówiłem zbyt mały rozmiar. Przesyłki bardzo szybko do mnie dotarły

Kontaktowałem się ze sklepem poprzez telefon, gadu gady oraz e-mail. Przy zapytaniu mailowym nie dostałem odpowiedzi, ale za to bez większego problemu dodzwoniłem się do sklepu, udzielono mi konkretnych informacji, mogłem też złożyć zamówienie. Przy wymianie butów kontaktowałem się przez gg, bardzo szybko otrzymałem wszelkie potrzebne informacje. Przysłany towar oczywiście jak najbardziej zgodny z zamówieniem.

 

Zamawiałem za pobraniem. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne

 

Sklep ma też konto na allegro o nazwie "hanet"

Link to post
Share on other sites

Też podziela się wrażeniami ,kupiłem u nich już gogle, które potem wymieniłem (nie czepiali się ani nie robili problemów, chociaż wcześniej mówili, że nie podlegają wymianie), mundur, kamizelkę taktyczną oraz pas. Obsługa miła i chętna do pomocy jako że mieszkam nie daleko sklepu to miałem bardzo dobry kontakt z obsługą. Jak narazie ocena sklepu 9.5/10.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem po trzech zamówieniach u nich. Raz przesłali mi przez pomyłkę nie ten przedmiot co trzeba, ale bardzo szybko i bez najmniejszego problemu załatwiłem sprawę wymiany. Zapomniałem też raz jednej rzeczy i domawiałem przed wysyłką - też nie było problemu. Bardzo dobry kontakt z obsługą. Zdecydowanie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 5 years later...

Kupowałem przez allegro i jest wszystko ok, wysyłka bardzo szybka. Gdyby ktoś chciał coś zamówić, to łapcie rabat na 20 cebulek, warunkiem jest zamówienie powyżej 200 zł.

 

\\Edit. Wrzuciłem posta bez kodu - PLN20

Edited by krobug
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...