Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa V


Recommended Posts

Tak, będzie to dopuszczalne na drodze wyjątku, pod warunkiem że resztą stylizacji gracz będzie odpowiednio się wyróżniał. Nie przewiduję sytuacji, że gracz przyjedzie w pełnym szpeju jak na niedzielną strzelankę (takiemu grzecznie podziękujemy), ale jeżeli naprawdę ładnie wszystko ze sobą zgra - why not?

 

Z tym że decydując się na oparcie stylizacji o camo, powinien mieć na uwadze znaczenie stwierdzenia "bardzo mocno zaleca się". Oznacza ono ni mniej ni więcej, że gracze stylizujący się na "wojaków" (czyt. używający camo) mogą mieć zdrowo przegwizdane u regularnego wojska bądź u NPC, który z automatu będą podchodzili do nich nieufnie. Osobą lubiącym handel, przekręty, budowanie historii, czy po prostu eksplorację Zony nie polecamy tej drogi. No, ale jeżeli ktoś lubi grać pod ciągłym ostrzałem ze strony zarówno sojuszników (regularne zlecenia na zabójstwo) jak i wrogów (natychmiastowe otwarcie ognia przez wojsko na widok pełnego munduru) to czemu mamy pozbawiać takiego gracza radości ;)

Edited by Memoris
Link to post
Share on other sites
  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli dzięki zmianie słów "zakazuje się" na "bardzo mocno zaleca się rezygnację" mój zeszłoroczny kombinezon wolności znowu jest legalny. Cieszę się bardzo. A ściganiem przez wojsko nie przejmuję się, bo jako wolnościowiec jestem ścigany z definicji niezależnie od kamuflażu.

Link to post
Share on other sites

... Jak dla mnie, odpowiedź na Twoje pytanie jest oczywista :) ...

Acz kto pyta nie wielbłądzi.

 

...Wszystko zależy w głównej mierze od dowódcy wojska. ...

Czy wiadomo już cokolwiek o tożsamości owego?

Link to post
Share on other sites

Z góry przepraszam osoby, które czekały na spłynięcie pierwszych informacji o składkach. Na szczęście wszystko funkcjonuje już prawidłowo.

 

W międzyczasie impreza dorobiła się dowódcy wojska - sylwetka płk. Wasilija Zajcewa znalazła się już na stronie. Co za tym idzie - zasady mundurowe dla wojska również zostały zaktualizowane.

 

Dla nieuważnych - dzięki waszemu wkładowi w komentarzach, gotowa jest już wersja beta mechaniki. W trakcie przygotować mogą zajść w niej jeszcze jakieś zmiany, ale ogólny kształt pozostanie niezmieniony. Ew. zmiany będą zaznaczane na zielono.

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanko: Jeśli posiadałbym artefakt "serce zony", a nie miałbym modyfikacji kombinezonu pozwalającą na zatrzymywanie fantów po śmierci i w ciągu tych 15min od trafienia ktoś zechce mnie przeszukać, to działa to na zasadzie "fanty do koperty", a później wracam do gry, czy mimo wszystko zatrzymuję wszystko dla siebie?

Link to post
Share on other sites

W Encyklopedii w większości przypadków są tylko maksymalne skróty opisów. Szczegółowe będą przy artefaktach :D Jeśli więc znajdziesz ten artefakt to będziesz wiedział co z nim zrobić (oczywiście sprzedać naukowcom!) ;)

 

Podobnie ma się sprawa z fotkami przedmiotów, czy dodatkowymi opisami - całość jest uaktualniana w miarę jak postają nowe fanty, dosyłane są opisy i fotki NPC-ów itd. Warto będzie więc prześledzić Encyklopedię tuż przed imprezą :)

Link to post
Share on other sites

Muszę się przyznać, że jeszcze wątku dokładnie nie czytałam, ale wstępnie odnośnie Nysy mówię TAK :)

Jeśli mi starczy motywacji, może odgrzebię nawet kozaczki z poprzedniej edycji.... a tak czy inaczej zacznę powoli myśleć nad jakąś fajną postacią.

Link to post
Share on other sites

Garść dobrych informacji :biggrin:

 

1) W dniu dzisiejszym startuje normalna rejestracja, otwarta dla wszystkich pełnoletnich. Wszelkie zasady: http://stalker.cba.pl/rejestracja.html

 

2) Ci, który zajrzeli na powyższą stronkę zapewne zauważą, że Capri ASG obiecała wesprzeć airsoftowych fanów S.T.A.L.K.E.R.a. Dlatego też każda osoba, która zarejestruje się i opłaci składkę do końca czerwca dostanie 5% rabat na http://www.asg.com.pl/ aż do zakończenia imprezy (czyli do 30 września). Lista osób objętych rabatem zostanie przekazana do sklepu na początku lipca, gdy będę miał potwierdzenie od Siwego, że zaksięgowały się wszystkie wpłaty z czerwca.

 

3) Ci, który zajrzą na tą stronę zapewne zauważą, że powoli rośnie lista naszych sponsorów. Dołączyły już do niej PSTG, ASGShop i VEST. Mogę zdradzić, że przygotowane nagrody dla uczestników tym razem będą naprawdę "jubileuszowe". Szczegóły wkrótce... :)

Edited by Memoris
Link to post
Share on other sites

Mam dwa pytania:

1.Kiedy zmienią się statusy wpłaty na stronie, przelew na pewno dotarł bo robiłem go dawno temu.

2. Czy w nocy stalkerzy będą mieć jakieś sygnały latarką , coś w stylu jak w książce Metro 2033? Czy poprostu myślę, że to stalkerzy to nie szczelam?

Link to post
Share on other sites

Mam dwa pytania:

1.Kiedy zmienią się statusy wpłaty na stronie, przelew na pewno dotarł bo robiłem go dawno temu.

2. Czy w nocy stalkerzy będą mieć jakieś sygnały latarką , coś w stylu jak w książce Metro 2033? Czy poprostu myślę, że to stalkerzy to nie szczelam?

1. Aktualizacja miała miejsce w dniu dzisiejszym :)

2. Jak ustalą, to będą mieć ;)

Link to post
Share on other sites
Czy dozwolone jest rzucanie bronią białą?

Pod warunkiem zabezpieczenia rękojeści owej "broni".

 

A i jeszcze taka sprawa trochę prawna. Wydaje mi się, że organizator powinien być podany gdzieś, najlepiej w regulaminie, z imienia i nazwiska.

Nie jest to impreza masowa w rozumieniu ustawy, dlatego informacja nie jest umieszczona publicznie na stronie. Konkretne dane kontaktowe są zawarte w odpowiedzi do rejestracji (wraz z numerem konta) dla każdego z uczestników, jak też dostępne do wglądu na żądanie dla odpowiednich podmiotów :)

Link to post
Share on other sites
Witam

 

Przed zapisaniem się do którejś ze stron chciałbym dowiedzieć się czegokolwiek na temat ich zadań w grze.

 

Niestety nie znalazłem żadnych informacji na http://stalker.cba.pl.

 

Czy jakieś mniej lub bardziej ogólne info jest lub mogło by zostać udostępnione?

 

Z góry dzięki.

 

Witaj,

To jest bardzo proste: Stalkerzy mają za zadanie wynieść z zony wszystko co ma wartość(oczywiście w grze), wykonywać zadania, aby stać się bogatym stalkerem. Wojsko ma pilnować, żeby im za specjalnie się nie udało. Bandyci zabierają to co stalkerzy zarobią, a mutanci zjadają wszystko bez wyjątku, czy to snickers czy stalker czy wojskowy. Reszta frakcji jest rozwinięciami tych.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Przed zapisaniem się do którejś ze stron chciałbym dowiedzieć się czegokolwiek na temat ich zadań w grze.

 

Niestety nie znalazłem żadnych informacji na http://stalker.cba.pl.

 

Czy jakieś mniej lub bardziej ogólne info jest lub mogło by zostać udostępnione?

 

Z góry dzięki.

To nie jest zwykła strzelanka, więc po prostu wyobraź sobie, że jesteś chciwym człowiekiem, którego do Zony zwabiła wizja bogactwa. A to co tam napotkasz przerośnie Ciebie i Twoje oczekiwania. Upraszczanie tego powoduje, że jest to rozbudowana strzelanka. Klimat to podstawa. :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...