Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa V


Recommended Posts

Wiem, armijni mają wszędzie swoich szpionów, ale żeby blokować informacje uczciwemu kandydatowi na bandytę???

Ależ to nie my po kryjomu nocą włamujemy się na serwer i kasujemy zgłoszenia kladąc szczególny nacisk na tępienie ewentualnego bandyctwa. To pomówienia nie mające nic wspólnego z uznawaną przez wojsko rzeczywistość.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przecież nie my, proste bandyty. Nam najlepiej wychodzi kasowanie armijnych i stalkerów... I na tym się skupimy.

Kto kawo skasuje-pażywiom,uwidim :icon_lol: Ale skażitie kamandiry ili mundur oliwka możet byt? Ja tiomnaja masa iszczo nie znaju. A zielonyj bieret wsiegda musi byt ili tolka w kamandzie? Ili w polie [in action] możet byt hełm,a ? Pazdrawliaju,starszina Diedkow Edited by dziadekmarek1
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cholera jasna... głupca dostaje. Niby wczesniej nie miało być takiego mieszania z frakcjami, a tu sie teraz okazuje że takowe frakcje są, ale nie ma nigdzie listy jakie to frakcje, rekrutacje itp. Moim zdaniem takie rzeczy powinny być robione dopiero w czasie imprezy. np u barmana. Bo tak to wszystkie miejsca będą już zabukowane przed impreza.

 

Pierdolca dostaje bo chory jestem :/

Edited by Juza
Link to post
Share on other sites

Nie widzę problemu. Lista i podział na frakcje znajdują się na stronie imprezy. Robienie podziału tuż przed imprezą nie miało by sensu chociażby z prostego powodu - jak zunifikować stroje danych frakcji już na miejscu? Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia ;)

Link to post
Share on other sites

Na stronie imprezy jest tylko opis Stalkerów, Wojskowych, Bandytów oraz Mutantów.

A mi chodzi o te niby tajemnicze frakcje które OFICJALNIE nie istnieją ale jednak w Zonie coś tam sie porobiło.

 

Na forum nie mam uprawnień więc tam też nie poczytam...

 

 

Dziekuje za troskliwość :)) Zanim dostane odpowiedź od kogoś idę pograć w DayZ xD

Link to post
Share on other sites

No dobra... Ale do dalczego nikt nie przedstawy warunków przyjęcia do Powinności oraz Wolności, co sobą dane frakcje reprezentują, nastawienie itp. Chodiz o jakis opis, bo gość który nigdy w gre nie grał itp zobaczy sobie Wolność albo Powinność i co ? i złgupieje jeszcze gorzej jak ja na chorobie xD

Link to post
Share on other sites

Jemu nie chodzi o Powinność ani o Wolność tylko o frakcję Czystego Nieba która jest "nieoficjalna".

Wyraziłem się nieprecyzyjnie. Nie, nie ma takiej frakcji.

 

Ale... jako że wcielam się w postać inżyniera-naukowca pracuję nad kombinezonem CS-3 z gry, więc być może pojawię się jako jedyny reprezentant tej frakcji ;)

Link to post
Share on other sites

To może inne pytanko. Czy oficjalne frakcje typu Wolność, Powinność będą zamykały rekrutacje podczas gry ? Bo moim zdaniem najlepiej zrobić jakieś 5/10 koszulek :P w kolorze danej frakcji i rekrutacje zostawić otwartą. Bo przecież każdy Stalker może hmm pomyśleć o swoim życiu i przyłączyć się do jakieś frakcji

Link to post
Share on other sites

No dobra... Ale do dalczego nikt nie przedstawy warunków przyjęcia do Powinności oraz Wolności, co sobą dane frakcje reprezentują, nastawienie itp. Chodiz o jakis opis, bo gość który nigdy w gre nie grał itp zobaczy sobie Wolność albo Powinność i co ? i złgupieje jeszcze gorzej jak ja na chorobie xD

 

Aby załapać się do Powinności/Wolności wbijasz na forum i piszesz PW do dowódcy jednej ze stron (lub obu) i dostajesz co potrzeba itp.

Wybierając się na taką imprezę trzeba znać choć w minimalnym stopniu fabułę/klimat aby wczuć się i nie psuć swoim zachowaniem zabawy innym, np. widząc mutanta wołać "Ooo zobacz ale fajne coś, ej chono dostaniesz batonika" itp. bo w tedy posiedzisz sobie na respie z 12 godzin.

Więc zagraj sobie w Stalkera (lub obejrzyj Gameplay), przeczytaj (lub rzuć okiem na) "Piknik na skraju drogi" itp.

Motyw Stalkera był jeszcze w grze Metro 2033, możesz obejrzeć gameplaye i trailer z Metro Last Light.

 

To może inne pytanko. Czy oficjalne frakcje typu Wolność, Powinność będą zamykały rekrutacje podczas gry ? Bo moim zdaniem najlepiej zrobić jakieś 5/10 koszulek :icon_razz: w kolorze danej frakcji i rekrutacje zostawić otwartą. Bo przecież każdy Stalker może hmm pomyśleć o swoim życiu i przyłączyć się do jakieś frakcji

 

Zawsze podczas trwania imprezy możesz się przejść i zapytać czy nie mają dla ciebie roboty, na pewno się coś znajdzie.

Link to post
Share on other sites

Vender prosze cię .... Kiedyś coś tam obiło mi sie o ucho tema stalkera ale to chyba w TV. To jest gra nawet Stalker ? ?i książka ? xD ŁaaaŁŁ to i mutanty są ? :))

 

Nie ucz mnie o zasadach, larpie i na bank nie o klimacie Stalkera hehe o Metro mnie poucz bo nie grałem ale czytałem 2 książki wiec jestem w tyle ://

 

Ja tu chce konkretnych informacji dla POTOMNYCH czytaj ludzi którzy nie są doinformowani. A takie forum jest zamulone innymi niepotrzebnymi informacjami. Tak samo jak z forum na oficjalnej stronie STALKERA. Jest wiele osób co 2 ręce mają i potrafią tylko sie zarejestrować, ale żeby wejść na forum oficjalne stalkera to nie... dlatego niektóre informacje warto tutaj napisać.

 

BTW sorry za pisownie ale nerwicy dostałem za obelge że nie znam klimatu Stalkera i na dodatek chory jestem ://

Link to post
Share on other sites

Jak potomność będzie chciała informacji to sama poszuka. Albo zapyta. A jak nie będzie w stanie wykonać ani tego ani tego to znaczy, że jeszcze do Stalkera nie dorosła.

 

Forumowe tematy wprowadzają w klimat Zony... Artefaktów też się nie dostaje na tacy podanych ;)

Link to post
Share on other sites

(...) Ja tu chce konkretnych informacji dla POTOMNYCH czytaj ludzi którzy nie są doinformowani. A takie forum jest zamulone innymi niepotrzebnymi informacjami. Tak samo jak z forum na oficjalnej stronie STALKERA. Jest wiele osób co 2 ręce mają i potrafią tylko sie zarejestrować, ale żeby wejść na forum oficjalne stalkera to nie... dlatego niektóre informacje warto tutaj napisać.

 

BTW sorry za pisownie ale nerwicy dostałem za obelge że nie znam klimatu Stalkera i na dodatek chory jestem ://

 

To "potomni" i wszyscy inni zainteresowani, a tym bardziej "niedoinformowani" niech sobie znajdą informacje od tego jest oficjalna strona imprezy i wydzielone Forum, a ci co mają 2 lewe ręce cóż ich strata albo im tak wygodnie.

 

Formowałeś w taki sposób pytania więc założyłem że nie znasz Stalkera itp. zdarza się i na pewno nie chciałem Cię obrazić tylko pomóc ale widzę że nie opłaca się pomagać w dzisiejszych dniach bo jeszcze będą mieć pretensje do ciebie.

Link to post
Share on other sites
BTW sorry za pisownie ale nerwicy dostałem za obelge że nie znam klimatu Stalkera i na dodatek chory jestem ://

Juza spokojnie, bo gorączka Ci skoczy :icon_wink: Ci co Cię nie znają to... no cóż... poznają :P

 

----------------------------------

 

Dla "tych potomnych":

POWINNOŚĆ:

Organizacja paramilitarna znana z wojskowego zacięcia, czego odzwierciedleniem jest m.in. ścisła hierarchia w ich szeregach. Członkowie Powinności za swój podstawowy obowiązek uważają ochronę świata zewnętrznego przed niebezpieczeństwami Zony. Realizują to współpracując z wojskiem:

- strzegą granic Zony,

- przeciwdziałają nielegalnemu handlowi.

- organizują "wypady" w celu niszczenia powstających bojówek bandyckich i przemytniczych

Ze względu na specyfikę zajęć mają dobre układy z Wojskiem, co przekłada się na dostęp do znacznie lepszego "szpeju bojowego" niż przeciętny stalker (amunicja, pancerze itp).

Frakcja jest niezbyt lubiana przez "kombinatorów", których nielegalne konszachty są często torpedowane przez członków Powinności.

 

Stylizacja:

- czarne umundurowanie i oporządzenie

- czerwone wszywki (np. zakończenia mankietów) lub elementy wyposażenia

- naszywka Powinności (http://sklep.naszywki.com.pl/index.php?p647,stalker-powinnosc-2)

Wygląda to tak:

http://img713.imageshack.us/img713/3057/57912234406490231731414.jpg

 

 

WOLNOŚĆ:

 

Anarchiści i śmiałkowie, którzy – jak sami twierdzą – walczą o swobodny dostęp do Zony, w zawiązku z czym są w nieustannym konflikcie z “Powinnością”. Nade wszystko cenią "kumpelstwo" i "kumoterstwo". Niestety, czasem stają się ofiarami slabej dyscypliny choć w kryzysowej sytuacji potrafią się mobilizować.

Dzięki "luźnemu" podejściu i niechęci do jakiejkolwiek kontroli żyją w dobrych stosunkach z Bandytami. Przyjaźń ta niezbyt dobrze wpływa na ich relację z Wojskiem, dlatego o większość wyposażenia muszą troszczyć się sami. W zamian liczyć mogą na eksperymentalne leki kradzio... eeee... pożyczane od licznych konwojów naukowych.

 

Stylizacja:

- kombinezon flectarn

- zielone wszywki (np. zakończenia mankietów) lub elementy wyposażenia

- naszywka Wolności (http://sklep.naszywki.com.pl/index.php?p654,stalker-wolnosc-3)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Memoris, czy czerwone elementy "powinnościowców" nie będą przypadkiem mylone z elementami charakterystycznymi dla trupów?

Po czym poznam martwego powinnościowca, skoro on już ma czerwony szajs na sobie?

Z trupem nie pogadam ale w większości z żywym powinnościowcem też nie za bardzo, będę chciał przejść spokojnie a ten mi rąbnie w plecy bo się okaże, że jednak żyje.

 

Także niestety te czerwone wszywki musze kategorycznie oprotestować. I niniejszym to czynię.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...