Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER - Zona Nysa V


Recommended Posts

Memo to jak ogarnie moją śliwowiczkę to może stawiać flaszki dopiero. A zostało jej sporo ponad pół butli ;P

Została ona przekazana w dobre ręce opiekuna terenu, który nieco osiwiał widząc setki ludzi łażących, śmiecących i (po imprezie) ostro bawiących się ludzi. :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

W imieniu DS Piraci - Stalkerzy: Milo, Poni, Tom, Red dziękują za fantastycznie spędzony czas. Pomyśleć, że dokładnie tydzień temu o tej porze byłem w drodze do Nysy- ależ ten czas zapier...a (pędzi).

 

Mam pomysł na emisję- można wykorzystać fajerwerki (słyszalne, widzialne i przykuwające uwagę).

- pierwszy wystrzał (ostrzegawczy),

- drugi wystrzał (emisja trwająca +/-15 minut)- w tym przypadku warto odpalić 2-3 ognie.

Prosty i tani sposób a w dodatku żadne służby się nie przyczepią no i mieszkańcy pobliskiej "metropolii" będą mieć frajdę :icon_smile:

 

 

Pozdrawiam i do następnego stalkera!

Edited by miloszp7
Link to post
Share on other sites

Kilka słów ode mnie:

 

Dziękuję wszystkim, bez wyjątku, za wspólną zabawę w Zonie.

 

Wojsku - za to, że w ostatnich sekundach gry miałem uczciwy proces, i zostałem powieszony na suchutkiej gałązce, która wytrzymała moje ponad 100-kilowe cielsko,

 

Powinności - za dwukrotne przetrzymywanie mnie i tortury (spalenie mojej ostatniej szlugi przy mnie, jak byłem przykuty do płotu), rozstrzelanie w kiblu, za "bardzo mocne gówno", które spowodowało, że przepoczwarzyłem się w barze (i za zapłatę za to fałszywymi rublami) oraz za wspólną wędrówkę w poszukiwaniu monolitu :icon_wink:,

 

Stalkerom - szczególnie chłopakom, którzy minęli się ze mną ramię w ramię, by po 10 sekundach strzelić mi w plecy dla kilku rubli,

 

Mutantom - za nieziemską adrenalinę w nocy, podczas podróży Azymut-Bar, a zwłaszcza "Jeżowi", który dał mi się schwytać w power koc i poprzytulać w azymucie,

 

Wolności - za wspólną obronę Azymutu

 

Menelitowi Monolitowi - za to że nie miałem z nimi do czynienia,

 

Naukowcom - za to, że swoją bucowatością przewyższyli nawet wojsko. Czuć było, że jajogłowi czują się lepsi, zwłaszcza od bandytów.

 

No i oczywiście Bandytom - za wspólne stawianie czoła Zonie (i pewnemu gorącogłowemu właścicielowi piasku) w tym dowódcy Filq'owi, za to, że polecił mi wyprawę do Baru w momencie ataku mutantów, oraz za akcję z Bandytowozem :icon_biggrin:

 

Oraz:

 

Drużynie Kombi Team, za rozj***nie mózgu, gdy przejechali obok mnie, jak stałem na straży przy wejściu do bazy bandytów.

 

Ogromne brawa dla Ogrów za to, że w kilku ogarnęli całą imprezę wkładając w to multum pracy.

 

Dziękuję wam za momenty prawdziwego strachu, napięcia, bólu, łez, krwi, potu, zmęczenia, zimna, przegrzania, smrodu, ale również dobrego humoru, a czasem nawet zadyszki ze śmiechu.

 

 

Mam nadzieję, że spotkamy się na następnej edycji.

Edited by Kleofas
Link to post
Share on other sites

uuu Panie Dowódco - milo+poni (stalkerzy, którzy podjęli się zadania z baterią słoneczną) dotarli do monolitu, oberali 2000ru i wrócili do bazy wojska, ale... baza była już w rozkładzie i nie znaleźliśmy Dowodcy na posterunku :icon_smile: )

do tematu podeszliśmy na tyle ambitnie, że pomimo wybicia godziny 18:00 (do tej godz. mieliśmy stalkerować) podjęlismy się zadania i wróciliśmy do bazy z kasą o ~18:30; przyznamy się przy okazji, że od monolity wysępiliśmy 3000ru, więc tysiak miał nam zostać w kieszeni :icon_wink:

 

A bo już wtedy było ostro pozamiatane. i wojsko zajeło się ogólnym czyszczeniem.

Co wyrwałeś górką to twoje. Mnie o moje chodzi ;D Ciekawi mnie też co ci Monolity zrobią jak naukowcy sptwierdzą że baterię słoneczną mogą sobie najwyżej do kalkulatora podpiąć ;P

 

 

Kleofas gałązka została specjalnie dobrana pod nasze gabaryty ;D Natomiast powtarzam po rak któryś że tekst o krzesełku był na granicy mojej wytrzymałości.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...