Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, to mój pierwszy temat tutaj więc z góry proszę o wyrozumiałość. :biggrin:

Od dłuższego czasu bardzo podoba mi się ASG i czas najwyższy podjąć jakieś stanowcze kroki w tym celu.

Krótko i na temat:

 

Replika

 

coś takiego mnie interesuje (słabość do mp5 i niska cena).

 

 

 

I moje pytanie - czy to dobry wybór dla amatora, który dopiero chce wkręcić się w świat ASG?

I ewentualne co możnaby dokupić (stosunkowo niskim kosztem) żeby usprawnić?

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

To dobra replika jak na początek (tylko podobno jest jakiś problem jakiś z selektorem ognia).

Tylko nie zapomnij o odpowiedniej wadze kulek i ich jakości oraz ochronie oczu!(Nie kupuje kulek PJ).

Możesz też wymienić w sklepie podczas zakupu gumkę hop up.

Link to post
Share on other sites

Kulki 0.2g. Wymiana gumki HU... Jakby Ci to wytłumaczyć. Na początku lufy jest gumka, która podkręca kulki. W chińskich replikach jest ona słabej jakości, dlatego zaleca się jej wymianę.

 

Jak to ma springa M110 i 360 fps to ja bym brał 0.23 lub 0.25, raczej ze wskazaniem na te pierwsze.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki i pozdrawiam serdecznie :icon_biggrin:

A kulki jakiej firmy polecicie i jak wybrać dobrą gumkę HU?

No i jeszcze czy macie jakąś radę odnośnie baterii?

 

Kulki do hi-capa moim zdaniem GFC Rockets wystarczą. Dobre gumki HU to zielona G&G, przezroczysty Guarder i czarna Systema Energy. Ja bym brał G&G.

Link to post
Share on other sites

Akumulator masz w zestawie. Ten z JG raczej daje radę. Jeśli masz 150zł ekstra, kup na allegro ładowarkę imax b6 bądź turingy acucell. Jeśli nie, możesz ładować ładowarką z zestawu, lecz musisz uważać na czas ładowania.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...