Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CoD - mój pierwszy FPS, grałem w 3 klasie. Cud miód, jedna z lepszych gier

CoD:UO - nie grałem i żałuję, że teraz nie mam kasy na kupno

CoD 3 - grywam dosyć często u kolegi na Xpudle - multi na split screenie jest wypaśne

CoD 4 - zdecydowanie najlepszy FPS osadzony w teraźniejszości. Genialna fabuła, na tamte czasy wyj****a grafika, byłem pod ogromnym wrażeniem. Chyba do tej części powracam najczęściej, singla przeszedłem kilkadziesiąt razy.

CoD: WaW - nie grałem

CoD: MW2 - trzyma poziom, bardzo mi się podobał, ale nie robił już takiej furrory jak MW. Na grafikę nie zwracam uwagi, koślawe tekstury zauważam dopiero przy drugim przejściu gry. Cudna.

CoD: BO - grałem chwilę na piracie (nie bijcie, była dla sprawdzenia czy pójdzie, już usunięta :P), ale przegrzewająca się karta graficzna i resety (padł wiatrak od karty) zepsuły całą zabawę

CoD: MW3 - podobnie jak MW2. Też cudna, wszystko wspaniałe, fabuła świetna i ogólnie git.

Edited by cyp
Link to post
Share on other sites

ile razy można biegać z m4/16 g36 czy innym thompsonem

mi akurat to pasuje że bo 2 będzie w przyszłości a nie znowu "cold war" vietnam" czy inne gówno którym producenci obsrywają na od lat

wolę już special mech unit forces niż 2 wś i 40 edycja ląndowania w Normandii:F.Albo ten kawałek

w vietnamie (muza + lecący specjal save world forces na misję-fuk jea..)..same story in other shithole :P
Link to post
Share on other sites

A tam, po wypadnięciu przez okno Krawczenko wylądował na jakiejś platformie/balkonie/skrzynkach a Woods poszybowałem dalej w dół w ciągu tych 2 sekund od wypadnięcie przez okno mógł być już dużo niżej :p

Zresztą granaty w BO miały słabą "petardę"

Edited by MoreLike
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Rzekłbym: COD skończył się na United Offensive, czyli ostatniej bardzo dobrej części. Niech będzie że jeszcze MW, ale mnie ono dupy nie urywało i poza scenerią wszystkie te triki już widziałem. Kolejne części już niewiele mają gry w grze, bo więcej tam oglądania skryptów, filmików i loadingów. Strzelanie tyż takie nijakie. Jak dla mnie COD może być nawet i w kosmosie, z mojej strony zainteresowanie tą grą zanikło do zera już parę lat temu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja gram w Cod'a MW przez cały czas. I powiem że przez cały czas się nim jaram. Jedyne co przeszkadza mi w multi to granaty które mogą lecieć w hen wysoko. I jeszcze perk który pozwala mieć 3 granaty. To było z lekka przegięcie. Czasami też spotykałem się kiedy pociski,zrzut(? nie wiem jak to ująć) zabijały mnie w budynku . Grałem trochę w Coda mw2 i powiem że pierwszy raz grałem z akimbo. I dlatego trochę w tą serię pograłem. MW3 nie będę wydawał kolejnych 100 zł w sumie tylko za nowe mapy. No i BO. Widziałem fabułę. Jak dla mnie kampania świetna. Sama fabuła mnie zmiażdżyła i multi. Jak to ktoś powiedział narkotyk. Jak miałbym kupić BO2 to tylko dla single player. Nie podobają mi się nowoczesne czasy a ile można robić gier o IIWŚ. Gram i grać będę w MW. Każdy ma inne zdanie o COD.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mi się BO nie podobało strasznie. Byłoby dobre, bo nie wygląda źle, fabuła jest jakaś nawet, akcja w miarę wartka ale:

 

Specnaz atakuje nas Skorpionami, Rakami, AK74 z kolimatorami. Na ścianie w tajnej skrytce obok G2000 wisi SWD z celownikiem termowizyjnym. Walimy z L85, L86, miliona sztuk AK74 w tym z miotaczem ognia pod rurą, walimy z czegoś co wygląda jak m4 z kolimatorem, rąbiemy i podpalamy za pomocą SPASa 12. A to wszystko w latach sześćdziesiatych. Już nawet nie wspomnę o MINIGANIE W WORKUCIE! A nie, właśnie wspomniałem...

 

A to wszystko okraszone zupełnie nijakim tratatatatatatatatatatatatatatatatata, zmiana broni, tikatikatikatikatikatikatikatikatikatikatikatikatikatika, bierzemy kałacha, pykpykpykpykpykpykpykpykpykpykpykpykpykpykpykpykpyk. Dajemy głośniej bo moze coś głośniki siadają i co? NIC! Dźwięki strzałów dalej nie robią wrażenia.

 

Tym razem autorzy musza się bronić już tylko przed nędznymi dźwiękami, bo osadzenie w przyszłości pozwala im nieco poszaleć z bronią. Byle nie przesadzili i trzymali się z grubsza zasad fizyki.

 

Na filmiku widać duuuużeeeego robota kroczącego, który nie ma racji bytu i przy próbie podniesienia nogi powinien się radośnie obalić na bok. Zresztą jak większość mechów w większości gier. Przy tak szeroko rozstawionych girach ma obowiązek nie być w stanie iść. Jedyna możliwość to szerokie pazury wykraczające na drugą stronę środka ciężkości, wtedy stopa takiego czegoś musiałaby się podnieść na tyle by jej pazur przeszedł nad pazurem drugiej. To bez kilku innych rozwiazań wyklucza stanie obiema stopami obok siebie... No ale dobra, nie będę tu analizował jak powinien być mech zbudowany by mieć sens ;-) .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mało powiedziane. Gdzie widać na filmiku jest moment, gdy strzał ze snajperski zabija 4 kolesi. Strzał jest na wysokości bioder. Do tej pory w MW jest problem, gdy strzelam na normalu kolesiowi gdzieś na wysokości obojczyków i mam hitmarker'a. A żeby jeszcze zabić 4 jednym strzałem ? jakieś bajery ( patrz 0:40). Brak słów.

Link to post
Share on other sites

A mi się podoba, bo to filmik machinima więc nawet jakby to był gniot jakich mało to by dobrze wyglądało :icon_razz:

Lepiej poczekać na jakąś oficjalną prezentacje :-)

 

Logo tego kretyńskiego tworu internetu na M nie ma znaczenia. Monterka powstała w studiu twórców. Swoją drogą (prócz tego, co napisali poprzednicy pod czym się podpisuję) tyle lat minęło, a do dzisiaj nie mają zielonego pojęcia jak zrobić porządny dźwięk czegokolwiek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...