Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka taktyczna PATTERN 83 i MIL-TEC


Recommended Posts

Ja jej nadal używam, a mam ją długo i jakoś nie narzekam. Jak nie używasz magazynków mid/low cap i lubisz nosić przy sobie bardzo dużo niepotrzebnych rzeczy to się nada :biggrin: . Do ładownic mieszczą się tylko 2 magazynki do ak74 lekko na wcisk, a klapka z rzepem nie zamyka się do końca. Ja zamiast kupować nówkę za 90zł, poszukałbym w swoim mieście tanio jakąś używaną w dobrym stanie, bo można taką dostać od 30 do 60 zł.

Link to post
Share on other sites

Ja tam ją mogę polecić. Miałem taką i dobrze mi się sprawowała. Trzeba było czasem przypalić troki żeby się nie pruły, ale teraz sprzedałem ja i obecny właściciel również sobie chwali. Teraz ma ona gdzieś 2-3 lata.

Edited by 3siek
Link to post
Share on other sites

Odpowiadając na pierwotne pytanie: nie ma sensu jej kupować, lepiej kupić jakieś alice, brytyjskie, czy niemieckie oporządzenie na bazie pasoszelek, czy coś w tym guście.

 

Jak nie używasz magazynków mid/low cap i lubisz nosić przy sobie bardzo dużo niepotrzebnych rzeczy to się nada :biggrin: .

Jak nie nosisz w kamizelce magazynków (bo ile można mieć hi-capów, jeden? dwa?), ani innych rzeczy, to na cholerę Ci w ogóle kamizelka, skoro jest pusta?

Link to post
Share on other sites

 

Jak nie nosisz w kamizelce magazynków (bo ile można mieć hi-capów, jeden? dwa?), ani innych rzeczy, to na cholerę Ci w ogóle kamizelka, skoro jest pusta?

 

Taka już natura świeżych ;) Chce mieć "taktyczną" kamizelkę i już. Wiem, bo też tak miałem :P Mimo, że nie będzie w niej nic nosił to chce ją po prostu mieć. Z czasem albo rzuci w cholerę albo zacznie dokupywać szpej, który zacznie upychać w Patternie. Po jakimś czasie rzuci w cholerę patterna i kupi co innego. Ewolucja maniaka i tyle :)

Link to post
Share on other sites

Za stówę można kupić 3 beltkity niemieckie z ładownicami, alicję, chest brytyjski, kamizelki holenderskie w dpm (zarówno alice jak i molle) + parę ładownic, czy jak ktoś hcde taktyczniej to nowego mini-chesta.

 

A wy polecacie patterna i to do tego mil-teca. :bialaflaga: Po co kupować gówno, jak można od razu kupić coś przyzwoitego? :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...