Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 4 months later...

Kupiłem tą replikę do kolekcji i jestem rozczarowany jej osiągami. Po sprawdzeniu na chrono przy kulkach 0.28 g na 10 strzałów średnia wyszła 305 fps !!! , wachania były od 292 do 344 fps . Zasięg skuteczny ok. 30 m a mksymalny ok. 50 m.

Nie wiem skąd na filmach WE i Ra -Techa wyniki po 450 - 500 fps.

Może ktoś kto kupił tą replikę pochwali się jakie jego ACE VD ma osiągi, może mnie się trafiło jakieś kiepskie wykonanie ?

Link to post
Share on other sites

W jakich warunkach temperaturowych strzelałeś?

Ogólnie jakość WE sama mówi za siebie, więc jeśli nie lubisz grzebać w replikach to będziesz miał lipę, natomiast jeśli poświęcisz dużo czasu na dopieszczanie np. szczelności itp. to może być już coś. Ja bym się na "snajperskie" strzelanie nie nastawiał.

Link to post
Share on other sites

Testy na chrono robiłem w pomieszczeniu o temp. ok 20 st.C , zasięg sprawdzałem na zewnątrz , temperatura ok. 17 st. C.

Nie kupiłem tej repliki do "snajperskiego " strzelania , tylko dla samej przyjemności posiadanie wersji GBB. Oczywiście będę ją modernizował , może Ra -Tech zrobi jakieś szczelniejsze dysze do niej , może inne części - zobaczymy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Mam pytanie do jakiś dłuższych użytkowników tej repliki . Jak jest z jej awaryjnością części zewnętrznych i wewnętrznych w wersji ekonomicznej w sensie czy nie jest to jakiś straszny gównolit co by mi się rączka przeładowania nie urwała po roku .I jeszcze kilka pytań.

1.Jaki ma zasięg skuteczny

2.Jak jest z jej szczelnością i jakie części mogą się szybko posypać

3.Czy da się to SWD w miarę stuningować żeby pełniło rolę snajperki ?, nie musi być idealnie bo dla mnie bardziej liczy się zabawa i gbb ale żeby celnością chociaż dorównywało dobremu aegowi .

4.Jaki jest minimalny zakres temperatur działania repliki wynikający z użytkowania a nie tego co piszą na stronie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...